Fly Fishing Nation Pro Shop GmbH

Długo istniejąca luka w dziedzinie potrzeb wędkarstwa muchowego w Kolonii w Niemczech została niedawno wypełniona.

W dniu 4 lutego 2017 roku w centrum miasta słynącego z katedry nastąpiło otwarcie sklepu Fly Fishing Nation Pro Shop pod kierownictwem Nicolasa Klockow.

Sklep przygotowany na działalność międzynarodową prowadzi odpowiednio sprzedaż internetową na stronie www.ffnproshop.com, która jest nadal rozbudowywana.

W asortymencie widnieją tylko takie artykuły, co do których właściciele sklepu są sami przekonani oraz które są skrupulatnie konsultowane z partnerem sklepu Fly Fishing Nation Syndicate, grupą młodych osób założoną przez Stephana Dombaj, która działa aktywnie w zakresie „Guiding”, testowania sprzętu dla producentów oraz pisze reportaże z dziedziny wędkarstwa muchowego.    

Pomimo, iż Fly Fishing Nation Syndicate nie jest bezpośrednio zaangażowany w sprzedaż, to nowa główna siedziba tej grupy znajduje się w kolońskim sklepie.  Dzięki skoncentrowaniu fachowej wiedzy popartej międzynarodowym doświadczeniem powstało doskonałe centrum eksperckie.

Zarówno na stronie internetowej jak i również w sklepie prowadzona jest sprzedaż sprzętu wędkarskiego oraz odzieży od prestiżowych producentów.

Przykładowo prowadzona jest tu sprzedaż sprzętu wędkarskiego marki Sage, Loop, Guideline, Orvis, Vision, Cortland, Hatch, Rio i wiele innych, odzież marki Patagonia, sztuczne muchy marki Fullingmill, Niklas Bauer i Andreas Andersson oraz materiały muchowe marki Whiting, Hareline, Wapsi, Veniard, Fly Scene i wiele innych. Wszystkie artykuły są również dostępne na stronie internetowej.

Jeśli ktoś ma tylko taką możliwość powinien odwiedzić sklep w Kolonii, który zajmuje powierzchnię 180m² i jest położony na trzech poziomach. Sklep jest jasny, a charakterem wystroju zbliżony do galerii. Struktura rozmieszczenia artykułów została dokładnie przemyślana. W sklepie jest wydzielona „Chesterfield – Lounge”, gdzie kupujący zrelaksowani przy kawie mogą wymieniać się doświadczeniami pomiędzy sobą.

Również sklep internetowy gwarantuje profesjonane doradctwo oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Oczywiście sklep oferuje regularnie kursy rzutów, warsztaty z zakresu wykonywania sztucznych much oraz inne szkolenia i imprezy w tematyce wędkarstwa muchowego.

Dane
Adres
Auf dem Berlich 30, 50667 Köln
Telefon
022116901348
E-mails
info@ffnproshop.com
W okolicy
Autorzy