Łowisko Kamień

We wschodniej części województwa mazowieckiego, 10 km od Siedlec położone jest łowisko wędkarskie Kamień, które przyciągnie amatorów łowienia i relaksu w otoczeniu natury. Miejsce może pochwalić się licznymi świetnymi opiniami oraz pokaźnymi zdobyczami pasjonatów wędkarstwa.

Kamień łowisko specjalne

Łowisko specjalne Kamień w Woli Suchożebskiej znajduje się na siedmiohektarowym terenie, z przestrzenią wodną o powierzchni 3 hektarów i zapleczem noclegowym. Od 1. kwietnia do 30. września do użytku gości dostępne są stanowiska wędkarskie z domkami, jak i bez. Ze względu na komercyjny charakter miejsca, przed wejściem należy zakupić bilet wstępu, co jest równoznaczne z akceptacją regulaminu połowu, w tym zasady „złów i wypuść”, narzuconej przez gospodarza obiektu. Wędkowanie możliwe jest przez całą dobę, według stawek ujętych w cenniku.

Ryby

Bezsprzecznie przyciągającym atutem Kamienia jest czystość terenu. To miejsce zadbane, stworzone dla ludzi z pasją. Jego kolejnym walorem jest sąsiedztwo z lasami oraz wysoka jakość zbiornika. Dno akwenu wyłożone jest kilkutonowymi kamieniami, a woda nieskazitelnie czysta, co sprzyja zróżnicowaniu fauny.

Pasjonatów wędkarstwa ucieszy różnorodność pływających w zbiorniku ryb. Znajdziemy tu między innymi dorodne karpie, liny i karasie, okazałe jesiotry szczupaki czy sandacze. Na wytrwałych czekają także jesiotry (rosyjskie i syberyjskie) lub mniejsze – okonie czy wzdręgi.

Łowisko kamień – cena

Za dwunastogodzinne wędkowanie w godzinach 6:00-18:00 albo 18:00-6:00 zapłacimy 60 zł. A jeśli szukamy czegoś bezo ograniczeń, warto skorzystać z całodobowego pakietu za 100 zł lub wędkowania weekendowego w cenie 200 zł. Na miejsce możemy przyjechać z osobą towarzyszącą (opłata dodatkowa wynosi 20 zł). Dzieci mogą bezpłatnie przebywać na terenie obiektu i przyglądać się naszym wędkarskim zmaganiom.

Po kilkugodzinnym wysiłku warto wypocząć w domku, którego wynajem kosztuje 80 zł. Cena nie obejmuje opłaty wędkarskiej (200 zł za dwie osoby) oraz kosztów zużycia energii elektrycznej. Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie oraz SMSowo między 8:00 a 16:00.

Teren łowiska jest ogrodzony i monitorowany, więc to idealne miejsce na przyjazd z rodziną, miejski reset i kontakt z naturą.

Wędkarz powiedziałby „nie polecam” tylko dlatego, że bałby się, że następnym razem zabraknie dla niego miejsca!

Dane łowiska
Adres
Wola Suchożebrska, ul. Leśna 18 08-125 Suchożebry
Województwo
Powiat
Telefon
660163033
W okolicy
Autorzy