Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
setTimeout(function(){(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({})}, 1000);

FISHING-MART

Firma Fishing Mart, założona w roku 2002 przez Czesława Stryczka człowieka z duszą zaprzedaną wędkarstwu, a jednocześnie z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem biznesowym w bardzo krótkim czasie wdarł się na sam szczyt rankingu najlepszych sklepów wędkarskich w Polsce.

Od samego początku założeniem firmy było oferowanie wędkarzom bardzo szerokiej oferty sprzętu, od krętlika po echosondę czy sprzęt do wędkarstwa BIG-GAME. Obowiązywała też zasada – Fishing Mart sprzedaje tylko dobry sprzęt. Nie dominującą w tamtym czasie taniznę, ale najlepsze światowe i polskie marki, od klasy średniej po sam top. Dlatego też od samego początku sklep postawił na strategicznych partnerów w postaci:
– Design Fishing (Dragon, Salmo, Mustad, Okuma, Geoff Anderson, Ryobi)
– Normark Polska (Shimano, Rapala, Plano, Minn Kota, Humminbird, VMC, Storm, Blue Fox, SeaFox)
– Jaxon (firma w 2008 roku zaliczona do 10 najlepszych marek wg pisma Angling International)

W międzyczasie do grona strategicznych partnerów sieci dołączyła niemiecko-japońska firma Daiwa-Cormoran GmbH , Pure Fishing , DAM.

Salon w Bielsku-Białej, będący jednocześnie siedzibą firmy, szybko stał się zbyt mały i po dwukrotnej przeprowadzce ma dziś aż 1100 m2 powierzchni! Salon w Katowicach ma 640 m2 , natomiast najmniejszy z sieci salon z Sosnowca ma 600 m2. Pełne dane kontaktowe salonów znajdują się na stronie www.salony-wedkarskie.com.pl

Dziś stały asortyment dostępny w Fishing Mart to około 40.000 artykułów, które pozwalają na perfekcyjne realizowanie najbardziej zindywidualizowanych potrzeb klientów. Jedziesz na Lofoty? Na sumy z Ebro? Trociowe otwarcie na Morrum? Zimowy hardcore na Bornholmie? Szczupaki ze szkierów? Pstrągi w Borach Tucholskich? A może Alaska i łososie? Surfcasting z plaży w Gambii? Nie ma problemu, w Fishing Mart skompletujesz sprzęt na każdą wyprawę.

Podstawowa zasada polityki handlowej firmy brzmi wg Czesława Stryczka: “Wsłuchuj się w potrzeby rynku”. I to właśnie dzięki niej firma buduje swój program, dopasowany do zmieniających się potrzeb polskich wędkarzy.

Fishing-Mart salony wędkarskie

43-316 Bielsko-Biała,

ul. Partyzantów 69
tel: 33 814 14 20
bielsko@fishing-mart.com.pl

40-816 Katowice,

ul. Feliksa Bocheńskiego 69-75
Hala Targowa na Załężu
tel: 32 209 72 95
katowice@fishing-mart.com.pl

41-219 Sosnowiec,

ul. Kantora Mirskiego 2c
tel: 32 269 04 65
sosnowiec@fishing-mart.com.pl

Dane
Adres
ul. Partyzantów 69, 43-316 Bielsko-Biała,
Województwo
Telefon
338141420
E-mails
bielsko@fishing-mart.com.pl
W okolicy