CARPMIX

Witamy wszystkich pozytywnie zakręconych pasją wędkowania.

Carpmix” na rynku od 2004 roku. Kierujemy swoją ofertę przede wszystkim do wędkarzy specjalizujących się w łowieniu ryb karpiowatych, jak również wykorzystujących gruntowe metody połowu innych gatunków. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości sprzęt feederowy, sumowy oraz spinningowy w atrakcyjnych cenach.

Na rynku europejskim obserwujemy w ostatnich latach ogromny postęp w produkcji specjalistycznego sprzętu wędkarskiego w szerokim tego słowa znaczeniu, zaczynając od wyrafinowanych haków a kończąc np. na ogrzewanych, solidnych, komfortowo wyposażonych namiotach, w niczym nie przypominających tych sprzed lat.

Sięgając pamięcią wstecz, uśmiechniemy się, widząc jak ogromny postęp dokonał się w produkowanym sprzęcie i bogactwie oferty.

Pojawiają się niestety również produkty niskiej jakości i przydatności, ale decyzja o zakupie zawsze uzależniona jest od wiedzy na ten temat i zasobów naszego portfela, jakkolwiek dostępność do sprzętu w atrakcyjnych cenach jest dużo większa a wybór nie mały.

Specjalizacja branży wędkarskiej rozwija się dynamicznie a skierowana jest do wszystkich, chcących mieć bezpośredni wpływ na swoje sukcesy, zależne w dużym stopniu od wiedzy, doświadczenia i sprzętu, którym dysponują a oddają się tej pasji w sposób przemyślany, choć wymagający większego zaangażowania.

Poziom polskich wędkarzy amatorów i zawodowców jest bardzo wysoki, wspominając przy okazji o coraz większej liczbie zgłaszanych okazów, poprawianych rekordach i wspaniałych wynikach naszych teamów na arenach europejskich.

Duży wkład w rozwój wędkarstwa mają nasze rodzime profesjonalne portale internetowe, fachowe czasopisma, publikacje, nakręcone filmy z udziałem prawdziwych rutyniarzy i zdobycze techniki w postaci przemyślanych, sprawdzonych, często nowatorskich propozycji sprzętowych ułatwiających osiąganie sukcesów i podwyższających komfort czynnego wypoczynku nad wodą.

Mając na uwadze satysfakcje i zadowolenie naszych klientów „CARPMIX” stara się przede wszystkim o propozycje sprzętowe wielu mniej znanych firm a dysponujących wyłącznie wyposażeniem najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Życzymy udanych zakupów.

Zobaczcie wizytówkę filmową:

Dane
Adres
ul. Milusińskich 2, Bielsko-Biała
Telefon
338161043
E-mails
sklep@carpmix.pl
Strona WWW
W okolicy
Autorzy