...
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Street Fishing Poland – Wrocław

street-fishing

Druga sobota czerwca była prawdziwym świętem dla miłośników łowienia w mieście. Aż 262 spinningistów zebrało się nad brzegiem Odry we Wrocławiu, by walczyć o tytuł najlepszego wędkarza pierwszej tegorocznej edycji zawodów Street Fishing Poland.

Poprzednie edycje zawodów SFP przyzwyczaiły uczestników do wyjątkowej atmosfery, pakietów startowych dla każdego zawodnika, bogatych nagród i wpisanych na stałe w repertuar zawodów konkursów sms, w których można wygrać wysokiej jakości sprzęt wędkarski. Tak też było 8 czerwca we Wrocławiu. Kolejka do rejestracji zdawała się nie mieć końca, ale dzięki sprawnej organizacji, w ciągu kilkudziesięciu minut wszyscy zawodnicy odebrali karty startowe i przygotowywali się do łowienia.

Rowerami, komunikacją i pieszo

Po wspólnym zdjęciu, zawodnicy ruszyli na stanowiska. Niektórzy zwyczajnie, szybkim marszem, inni biegiem. Nie zabrakło wędkarzy poruszających się rowerami, hulajnogami czy komunikacją miejską. Jedynym ograniczeniem był zakaz korzystania z własnych samochodów. Po chwili większość uczestników zajęła najciekawsze miejsca i z nadzieją w oczach skrupulatnie obławiała każdy dopuszczony do zawodów fragment wody. Sięgając pamięcią do zeszłorocznej edycji imprezy we Wrocławiu, oczekiwano dobrych wyników, jednak wysoka woda i niestabilna pogoda zrobiły swoje. Brań było niewiele, podczas rywalizacji zostało złowionych jedynie 127 punktowanych ryb, głównie okoni.

Ciąg dalszy artykułu na stronie 74 WŚ 8/2019.

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.