JUBILEUSZOWY KONKURS

Nagroda główna

JUBILEUSZOWY KONKURS WĘDKARSKIEGO ŚWIATA

25 NAGRÓD NA 25-LECIE MAGAZYNU

Już w grudniu tego roku ukaże się trzy setny numer naszego pisma. Dziękujemy, że przez te 25 lat byliście z nami. Z tej okazji chcielibyśmy Was zaprosić do jubileuszowego konkursu, w którym do wygrania będzie 25 nagród. Już teraz przedstawiamy część z nich. Co trzeba zrobić aby wygrać? Czytać nasz magazyn i zbierać jubileuszowe kupony. Już w marcowym numerze znajdziecie pierwszy z nich. Do grudnia pojawi się ich 10. Wystarczy zebrać przynajmniej 7 z nich, wysłać do nas i czekać na losowanie. Oprócz zbierania kuponów należy wymyślić hasło reklamowe.

Nagroda główna to:

Łódź wędkarska RIVER FOX 405 GPx, ufundowana przez producenta łodzi FOX BOATS. Doskonała, funkcjonalna i bezpieczna jednostka na każdą wodę.

Nagrody dodatkowe w konkursie to:

  • Dwuosobowy namiot karpiowy COMMANDER VX2 ufundowany przez markę PROLOGIC. Komfortowy namiot, w którym bez trudu pomieszczą się dwa łóżka. Idealny na długie zasiadki.
  • Dwudniowa zasiadka dla dwóch osób, na łowisku karpiowym STARORZEKA, oraz zapas przynęt na czas połowu, ufundowana przez firmę CARP OLD SCHOOL.
  • Całodniowa wyprawa łososiowa dla dwóch osób, na szybkiej łodzi motorowej, MARINERO II. Wspaniała przygoda na Bałtyku, niezapomniane przeżycia i ogromne ryby, to tylko część atrakcji. Rejs ufundowany przez MARINERO TEAM.
  • Dwuosobowy ponton KOLIBRI o wymiarach 260×140 cm i ładowności aż 265 kg. System regulacji siedzeń, zawory nadciśnieniowe, odporny na działanie słonej wody, rączki transportowe. Doskonała jednostka desantowa ufundowana przez firmę TOKAREX.
  • Legendarne wędzisko ST.CROIX BASS X BXS71MF o dł. 215 cm i c.w. 17,7h. Blank z grafitu SCII w jakości Premium, uchwyt na kołowrotek Fuji DPS, przelotki alu-pxy z czarnymi ramkami. Wędzisko ufundowane przez internetowy sklep wędkarski ARAPAIMA. www.arapaima.eu

nagrody dodatkowe

nagrody-dodatkowe2

Aby wziąć udział w konkursie należy zbierać kupony z numerów od 03/2020 do 12/2020. W grudniu należy przesłać kupony pocztą tradycyjną na adres redakcji. Zwycięscy konkursu zostaną wylosowani spośród osób, które prześlą minimum 7 kuponów. Oprócz zbierania kuponów należy wymyślić hasło reklamowe.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Protokół z posiedzenia komisji w sprawie Konkursu Jubileuszowego Wędkarskiego Świata

Autorzy