Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Obozy sumowe

obozy sumowe

Sumiarstwo stało się dla mnie główną wersją wędkarstwa. Spędziłem wiele godzin na poszerzaniu wiedzy teoretycznej i przede wszystkim praktycznej. Setki dni nad wodą i poznawanie sumowych zwyczajów. Kiedy, gdzie i co je najbardziej przyciąga? Co sprawia, że są zainteresowane daną przynętą albo dlaczego inna jest dla nich całkowicie nieatrakcyjna? Jaka pora dnia czy nocy, stan i temperatura wody jest „ich”? Na te i setki innych pytań sam szukałem odpowiedzi, obserwując, próbując i działając!

A więc co z tymi obozami? Pewna ciepła, sierpniowa noc i myśl, że właściwie dlaczego nie dzielić się tą wiedzą z większą liczbą osób? Dlaczego nie dać szansy, aby ktoś pokochał sumiarstwo tak samo, jak ja? Wersję wędkarstwa, która jest pełna wyzwań, adrenaliny i przygody. Szybka konsultacja z przyjaciółmi, burza mózgówi jest! Doskonale wiedziałem, co mam robić! Następnego dnia, nie zastanawiając się, od rana zacząłem działać w tym kierunku. Zostało tak niewiele czasu do końca sezonu, a to musiało się udać! Jeszcze w tym samym tygodniu była wyznaczona data pierwszego w Polsce obozu sumowego na taką skalę. Zainteresowanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania i chociaż na początku było trochę chaosu, wszystko się udawało.

Ciąg dalszy artykułu autorstwa Michała Bryczkowskiego na stronie 18 WŚ 9/2019.

Zachęcamy również do prenumeraty Wędkarskiego Świata.

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.