Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Targi Wędkarskie Rybomania – Gliwice 2020

rybomaniatargiwedkarskie1

Z miłości do pasji

Możemy liczyć na bardzo bogatą ekspozycję sprzętu wędkarskiego, ubioru wędkarskiego, łodzi oraz także wszystkiego co jest niezbędne w obecnych czasach każdemu wędkarzowi. Poza tym możemy liczyć na obecność najważniejszych autorytetów wędkarskiego świata oraz do tego na bogaty program wydarzeń. Dzięki temu na pewno uzyskamy fachową wiedzę.

Dzięki obecności na Targach Wędkarskich Rybomania będziemy mieli okazję na poznanie oferty ponad 100 różnych wystawców. Weźmiemy także udział w ważnym wydarzeniu, które zrzesza wszystkich pasjonatów wędkarstwa w Polsce. Jest to także niepowtarzalna okazja do zakupów. Targi Wędkarskie Rybomania to wspaniałe miejsce dla młodzieży. Na targach mają możliwość nauki oraz także rozwijania swoich umiejętności.

Rybomania 2020 – Gliwice

Targi Wędkarskie Rybomania, to już nie tylko sama tradycja – jest to wspaniałe święto całej społeczności wędkarskiej. W towarzystwie gwiazd wędkarskich zarówno z Polski, jak i także z zagranicy, tysiące pasjonatów co roku ma okazję na zapoznanie się z ofertą produktowych nowości na kolejny sezon wędkarski. Do tego jest to także możliwość zasięgnięcia fachowych porad. Można także poznać innych fanów wędkarstwa. Jest to ogromna szansa na poznanie nowych ludzi, z którymi możemy się wymienić swoim doświadczeniem, a może nawet umówić na wspólne wędkowanie? Jak najbardziej jest to możliwe.

Gdzie kupić bilety na targi wędkarskie – Rybomania 2020?

Bilety na targi wędkarskie Rybomania 2020 w Gliwicach można kupić na Empik Bilety
Link do wydarzenia: https://empikbilety.pl/wydarzenie/rybomania-gliwice-2020/styczen-2020

Rybomania 2020 – wystawcy

A kogo znajdziemy wśród wystawców? Obecni będą: AK Baits, Amigo Fishing, Woblery Sowa, ART.FOTO, Bait Zone, BaitBox, Bandit Carp, Bestfeed, Big-fish, Caiman, Carp Grains, Carp Master, Carp-World, Climax, Crazy Fish, Decathlon, Delis, Delta Baits, Dream Point, Eko Baits, Favorite, Feeder Bait Polska, Fig-Mar, Fishing Grains, Fishing Madness, Fly-shop Materiały Muchowe, GM Fishing, Guide-Traper, Imothep Baits Polska, Jet Fish, KA Boat, Karp Klub Bytom, Kowalczyk Marek, Lucio Łowca, M-Elektrostatyk, Massive, Matchpro, MC Karp, Metal-Plast Wałbrzych, Meus, Musaga, No Limit Team, Okoń Salon Wędkarski, Optimal Baits, Pan Ryba, Panga, Phoenix, PZW Katowice, Raja, RK Baits, Rybka, Salar, Sportex, Stark’s Fishing Shop, Stepanow-Fishing, Summania, Sztuka Łowienia, Tarnus, Testpol, Tokarex, Tolson, Total Carp Baits/Łowcy Karci, TT Carp, Ujma Grzegorz – Handel Artykułami Przemysłowymi, Undercarp, Vegaboat, Videotronic, Vikingboat, Vimarco, Vistas, Zhibo oraz Zoomix.

Lista ta z pewnością robi wielkie wrażenie. Są to naprawdę firmy z wyższej półki. Zamówmy zatem już dzisiaj bilet i uczestniczmy 25 i 26 stycznia 2020 roku w tym zacnym wydarzeniu. Będą to naprawdę świetnie wykorzystane dwa dni. Rozwiniemy nie tylko swoją wiedzę z zakresu wędkarstwa, ale także poznamy nowości, które możemy użyć w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie wędkarskim. Od razu będziemy mieli okazję na zaopatrzenie się w odpowiedni sprzęt i przygotowanie do rozpoczęcia sezonu.

Nie może Cię zabraknąć – do zobaczenia w Gliwicach!

rybomaniatargiwedkarskie-gliwice2020

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.