Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prezent dla mężczyzny na święta do golenia lub pielęgnacji zarostu — Podpowiadamy co wybrać!

Zbliżają się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Każdy z nas niebawem zajmie się poszukiwaniem prezentów pod choinkę dla najbliższych. Znalezienie odpowiedniego prezentu dla mężczyzny bywa kłopotliwe. Na szczęście każdy z nich goli się lub troszczy o brodę! Mamy pomysły na prezent dla tych, którzy codziennie się golą, jak i dla tych mężczyzn, którzy zapuszczają brodę lub wąsy. Podpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

Prezent dla mężczyzny do golenia lub pielęgnacji zarostu

Mężczyźni uwielbiają praktyczne prezenty i większość z nich obdarzy nas szerokim uśmiechem po otrzymaniu prezentu, w którym znajdują się produkty do golenia bądź do pielęgnacji zarostu. Każdy dorosły mężczyzna zmaga się z zarostem i albo go znamienicie goli, goli się co kilka dni albo zapuszcza. Doradzimy, co najlepiej wybrać do każdego z tych przypadków.

  • Mężczyzna często się goli i nie nosi zarostu — Mamy do wyboru maszynki do golenia na żyletki, pędzle do golenia, pianki oraz olejki i kemy łagodzące podrażnienia po goleniu. Te ostatnie często mają znakomity zapach i doskonale poprawiają aurę.
  • Mężczyzna nosi krótki zarost — Jeśli mężczyzna używa trymera i nie nosi długiego zarostu, ale też nie goli się na zero, to możemy wybrać na prezent dla niego olejek. Olejki do brody doskonale łagodzą podrażnienia po goleniu, Zmiękczają średni lub niewielki zarost i zapobiegają wrastaniu włosków. Dodatkowo pięknie pachną i sprawiają, że komfort noszenia brody jest większy.
  • Mężczyzna nosi długą brodę lub wąsy — tzw. brodacze często mają już akcesoria do pielęgnacji i wyczesywania brody, ale nie jest to reguła. Można delikatnie wypytać o to podczas rozmowy i przygotowywać prezent w tajemnicy. Dla brodaczy możemy wybrać zestaw z kartaczem do brody i olejkiem lub balsamem.

Maszynka na żyletki na prezent dla niego

Maszynka na żyletki ma przewagę nad maszynkami do golenia jednorazowymi. Pozwala dobrać odpowiedni kąt nachylenia ostrza oraz stopień wysunięcia ostrza. Sposób, w jakim pod tym względem maszynki na żyletki różnią się między sobą nazywany jest „stopniem agresywności” maszynki na żyletki. Warto pod tym względem poradzić się innego brodacza, poczytać blogi o maszynkach lub po prostu zapytać obsługę sklepu takiego jak np. https://dlagentlemana.pl/, gdzie znajdziemy profesjonalny asortyment i doradztwo w tych kwestiach. Maszynka na żyletki przyda się każdemu mężczyźnie, który codziennie lub prawie codziennie się goli. Z pewnością korzystanie z takiej maszynki sprawi mu wiele radości i pozwoli zaoszczędzić cenny czas i energie. Kupowanie jednorazowych maszynek, które nie są tak dobre, jak maszynka na żyletki to strata pieniędzy. Maszynka na żyletki wielorazowego użytku to doskonały pomysł na prezent dla każdego, kto często się goli. Do prezentu możemy dorzucić profesjonalny pędzel do golenia lub piankę, lub krem po goleniu i voilà!

Balsam lub olejek do brody na prezent dla brodacza

Męskie kosmetyki do pielęgnacji zarostu są również chętnie przyjmowanymi przez brodaczy prezentami. Pamiętajmy o zasadniczych różnicach — olejki głównie zmiękczają zarost i odżywiają go (zawierają witaminy i oleje). Z kolei balsam do brody to produkt bardziej zróżnicowany. Może być nawilżający, natłuszczający lub stylizujący. Warto przed zakupem zapoznać się ze składem i opisem produktu, by jak najlepiej dobrać go do preferencji i typu zarostu, jaki nosi mężczyzna. Olejki i balsamy do brody dostępne są w zestawach do pielęgnacji zarostu i świetnie sprawdza się na prezent pod choinkę.

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.