Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Drużynowe Zawody Spinningowe Łodzi o Puchar Wójta Gminy Chełmża

Zapraszamy na Drużynowe Zawody Spinningowe z Łodzi o Puchar Wójta Gminy Chełmża organizowane przez Przyjaciół Jeziora Chełmżyńskiego w współpracy z Kołem Miejskim PZW w Chełmży na Jeziorze Chełmżyńskim. Całość środków pozyskanych z wpisowego zostanie przeznaczona na zarybianie Jeziora Chełmżyńskiego!

Start i zakończenie zawodów zorganizowane będą w Ośrodku w Zalesiu.

OGŁASZAMY ZAPISY Wyjątkowe zawody. Bardzo atrakcyjne nagrody! Zapraszamy wszystkich chętnych na 8 maja 2022 roku. Prosimy zgłaszać drużyny już teraz. Koszt uczestnictwa to 220 zł od drużyny. Całość środków uzyskanych z tego wpisowego zostanie przeznaczone na zarybianie Jeziora Chełmżyńskiego. Zawody zostaną zorganizowane społecznie, a wszelkie koszty w tym nagrody zostaną ufundowane przez Partnerów i Sponsorów, którym jednocześnie bardzo dziękujemy.

WPISOWE w kwocie 220 zł prosimy wpłacać na konto: 81 1090 1506 0000 0001 4716 6150. W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę drużyny. Dodatkowo po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie danych zawierających nazwę drużyny i dwa nazwiska startujących zawodników messendżerem w wiadomości do Przyjaciół Jeziora Chełmżyńskiego na FB lub smsem na nr tel. 605101111, po czym drużyna i zawodnicy zostaną wpisani na listę startową prowadzoną i publikowaną na naszym profilu. Na liście umieszczamy drużyny, które dokonały wpłaty i przesłały dane.

NAGRODY! Przewidujemy bardzo ciekawe nagrody pieniężne i rzeczowe. Pojawi się też wiele atrakcyjnych niespodzianek. Za I miejsce zwycięska drużyna otrzyma Puchar Wójta Gminy Chełmża oraz nagrodę 2000 zł. Za II miejsce drużyna otrzyma pamiątkowy puchar oraz nagrodę 1500 zł. Za III miejsce pamiątkowy puchar oraz nagrodę 1000 zł. Nagrody pieniężne wręczone będą w formie bonów zakupowych do sklepu Sklep Wędkarski BigRiver. Atrakcyjne nagrody rzeczowe zostaną przyznane za najdłuższego szczupaka i najdłuższego okonia. Wszyscy zwycięzcy otrzymają też okazjonalne dyplomy. Planujemy nagrodę rzeczową w postaci termosu za uczestnictwo w drużynie dla każdej Pani lub osoby poniżej 18 roku życia. Oczywiści młodzież musi uczestniczyć w drużynie pod opieką dorosłej osoby. Dodatkowo wśród uczestników zawodów zostanie rozlosowanych 10 zestawów spinningowych (wędka, kołowrotek, plecionka) ufundowanych przez firmę Germina Fishing. Zestawy te zostaną rozlosowane po zakończeniu zawodów i rozdaniu głównych nagród wśród zawodników, którzy będą obecni na miejscu i będą mogli odebrać nagrodę. Ponadto dla zwycięzców i uczestników przewidziane są inne atrakcyjne nagrody rzeczowe i upominki. Uroczystość wręczania nagród zawierzamy przeprowadzić w wyjątkowy sposób, w połączeniu z towarzyskim spotkaniem wędkarzy i bogatym poczęstunkiem gastronomicznym.

Sponsorami Głównymi zawodów są GERMINA oraz Sklep Wędkarski BigRiver. Organizatorami są Przyjaciele Jeziora Chełmżyńskiego, Gmina Chełmża, Koło Miejskie PZW w Chełmży oraz Ośrodek Wypoczynkowy Zalesie – Plaża Główna k. Torunia. Patronem prasowym naszych zawodów został Wędkarski Świat. Pracujemy nadal nad pozyskaniem dodatkowych Sponsorów i Partnerów organizacyjnych o których będziemy informować sukcesywnie.

Zawody odbędą się według regulaminu, który niedługo przedstawimy wraz z innymi informacjami organizacyjnymi. Regulamin będzie oparty na standardowym regulaminie PZW. Zawody rozegrane zostaną oczywiście na żywej rybie. Forma zawodów to drużynowe zawody spinningowe z łodzi. Drużyny dwuosobowe z własną łódką. Organizatorem formalnym zawodów jest Koło Miejskie PZW w Chełmży.

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.