Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

INSIGHT GENESIS- Mapy bez limitu i całkowicie za darmo!

mapa-gl

Stwórz własną mapę dowolnego akwenu, po którym pływasz. Dodatkowo podziel się nią z innymi użytkownikami urządzeń LOWRANCE, SIMRAD, B&G, a także pobieraj mapy innych użytkowników z Polski i całego świata w ramach SOCIAL MAP.

Insight Genesis – darmowe mapy batymetryczne lowrance

Teraz możesz stworzyć mapę batymetryczną, mapę twardości dna oraz mapę roślinności, wystarczy do tego kilka prostych kroków:

Krok 1: Utwórz konto na stronie:  http://www.gofreemarine.com/insight-genesis/

Krok 2: dodaj swój ploter w sieci

Krok 3: Załaduj swoje logi

Krok 4:  Zobacz swoje mapy

Krok 5: Scal swoje logi

Krok 6: Przeniesienie mapy na kartę SD

GOTOWE!

To co jest najfajniesze w tym projekcie to, to , że oprócz tworzenia własnych map, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wygenerowanych wspólnie przez społeczność danych map (Social Map) obejmujących miliony akrów obszarów i pobrać je od innych użytkowników z Polski i  całego świata.

Ponieważ użytkownicy nieustannie dodają treści, Insight Genesis Social Map dostarcza najbardziej aktualne dane  – wyświetlane jako cieniowane na niebiesko obszary – z możliwością wybierania zakresu wysokiej rozdzielczości linii batymetrycznych od 30 cm – 3 m.

W Polsce siatka map jest na razie dość uboga, ale dzięki Wam już w przyszłym sezonie może wyglądać tak jak u naszych zachodnich sąsiadów. Zerknijcie na pokrycie:

Social-Map

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze
  1. Łoś pisze:

    Witam,
    Mam pytanie, czy mapy są kompatybilne z Lowrance 5-elite?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.