“Wędkarski Świat” z nową stroną www!

WŚ z nową stroną

Niezmiernie miło nam zaprezentować nową odsłonę naszej strony internetowej. “Wędkarski Świat” zmienia się dla Was i wkracza w Internet, czego efektem jest nowa witryna, którą mamy Wam przyjemność dziś przedstawić.

Co na niej znajdziecie? Przede wszystkim to, z czego od przeszło dwudziestu lat znany jest WŚ: wysokiej jakości treści pisane przez specjalistów z branży, poradniki, recenzje sprzętu i relacje z wydarzeń wędkarskich. Będą to zarówno, tak jak do tej pory, zapowiedzi artykułów z nowych numerów miesięcznika, jak również, co stanowi nowość na stronie www “Wędkarskiego Świata” pełnoprawne artykuły.

To jednak nie koniec. Nowa strona internetowa WŚ z założenia ma być miejscem, gdzie każdy wędkarz znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy więc dla Was obszerną, wciąż rozbudowywaną bazę łowisk, sklepów wędkarskich, noclegów, a także okręgów i kół PZW. Wszystko po to, aby korzystając z zasobów i doświadczenia “Wędkarskiego Świata” internauci mogli znaleźć odpowiednie miejsce do łowienia ryb, a także sprawdzić, gdzie w okolicy wypożyczą sprzęt czy przenocują.

Czytelnik znajdzie tu również atlas ryb, zawierający opisy poszczególnych gatunków wraz z okresami i wymiarami ochronnymi, a także wędkarski kalendarz brań, który może przydać się podczas przygotowywania wyprawy.

Dla tych, którzy od słowa pisanego wolą materiały wideo przygotowaliśmy dział filmowy, gdzie regularnie dodawane są filmy wędkarskie. Pokazują one zarówno relacje z zawodów, prezentacje sprzętu wędkarskiego jak i wyprawy wędkarskie w ciekawe miejsca w Polsce i na świecie.

Nasza strona wciąż jest w budowie, a kolejne działy (głównie bazy wędkarskie) będą sukcesywnie uzupełniane. Prosimy więc o wyrozumiałość i chwilę cierpliwości. Jeśli natomiast chciałbyś, aby łowisko lub firma z Twojej okolicy znalazły się w naszej bazie lub po prostu masz ciekawy pomysł na tekst, którym chciałbyś się z nami podzielić napisz na adres redakcja@wedkarskiswiat.pl lub skorzystaj z formularza dostępnego w dolnej części strony głównej.

Zachęcamy również do odwiedzania naszego forum, facebooka, instagrama i oczywiście zakupu miesięcznika w punktach sprzedaży.

Z wędkarskim pozdrowieniem,
Redakcja portalu i miesięcznika “Wędkarski Świat”

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.