Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

REKORD ŚWIATA znowu pobity! SUM GIGANT!

REKORD ŚWIATA znowu pobity! SUM GIGANT!
Żródło: Canva Pro / Fanpage MADCAT

Nowy rekord świata w wędkarstwie sumowym został pobity zaledwie miesiąc po poprzednim osiągnięciu. Poprzedni rekord wynosił 281 cm i został ustanowiony przez Stefana Seussa. Tym razem to Alessandro Biancardi, członek zespołu MADCAT Italy, który wpisał się na kartę historii wędkarstwa sumów, bijąc rekord o 4 cm. Jego zdumiewająca ryba mierzyła aż 285 cm i została złowiona w rzece Pad (Po) po 23 latach ciężkiej pracy.

Wędkarstwo sumowe staje się coraz popularniejsze, przyciągając coraz więcej entuzjastów na całym świecie. Sumy to olbrzymie ryby, które są niezwykle wymagające w złowieniu. Wymaga to nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale także doświadczenia i cierpliwości. Wędkarze sumowi muszą wykazać się umiejętnościami w radzeniu sobie z potężnymi rybami, które potrafią stawić opór i wywołać emocjonujące walki.

Firma MADCAT, producent wysokiej jakości sprzętu wędkarskiego, z dumą ogłosiła ten nowy rekord na swoim fanpage’u. Alessandro Biancardi został doceniony za swoje osiągnięcie i umieszczenie marki MADCAT na szczycie. Przynęty Savage Gear, węzły i inne akcesoria w połączeniu ze sprzętem MADCAT okazały się kluczowe dla tego niesamowitego sukcesu.

W opisie swojej niesamowitej przygody Alessandro opisał moment, gdy złowił potężnego suma. Po długiej walce z rybą, podczas której musiał stawić czoła silnym prądom i przeszkodom, udało mu się wyłowić rekordowego potwora. Jego ryba miała 285 cm długości, co przyczyniło się do ustanowienia nowego rekordu świata.

Alessandro postanowił bezpiecznie wypuścić rybę, dając szansę innym wędkarzom na przeżycie takiej samej radości, jaką sam doświadczył. To dowód na szacunek i troskę o przyszłość wędkarstwa.

Sprzęt, który Alessandro użył do złowienia rekordowego suma, to m.in. wędka MADCAT XTAAZ Spin o długości 2,70 m, kołowrotek Savage Gear SGS8 8000, przynęta Savage Gear Cannibal o długości 15 cm. To połączenie wysokiej jakości sprzętu wędkarskiego pomogło mu w osiągnięciu tego spektakularnego sukcesu.

Oficjalny pomiar został przeprowadzony w obecności 10 świadków i był dokładny. Dokumentacja została również przesłana do IGFA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Wędkarskie) w celu oficjalnego uznania tego rekordu

Alessandro Biancardi zasługuje na serdeczne gratulacje od całego zespołu MADCAT oraz od miłośników wędkarstwa sumowego na całym świecie. Wielkie gratulacje również od zespołu Wędkarskiego Świata!! Jego osiągnięcie stanowi inspirację dla innych wędkarzy, a rekord świata sumów zostaje ponownie podniesiony na jeszcze wyższy poziom.

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.