rybomania

Gigantyczne akwarium na targach Rybomania Poznań 2020

Największe w Europie targi wędkarskie już 6-8 marca! Zobacz jak #ŁowimyGrubo

Blisko 400 wystawców, 3 dni dla zwiedzających, nowości sprzętowe, występy prelegentów, to nie jedyne atrakcje, jakie planowane są podczas ostatniego etapu cyklu Rybomania Tour. Na terenie targów stanie wielkopowierzchniowe akwarium, w którym będą pływać ryby.

Akwarium mieści blisko 23 000 litrów wody wraz z pływającymi w nim okazami ryb z polskich wód. Akwarium, poza tym, że będzie atrakcją, w trakcie targów stanie się sceną główną dla pokazów pracy przynęt. Pomysł i jego realizacja jest możliwa dzięki inicjatywie kilku firm, które postanowiły wspólnymi siłami umożliwić ustawienie zbiornika w hali.

Za wszelkie przygotowania oraz opiekę nad akwarium odpowiadają firmy Manyfik, Realistic Shad – Matusiak, Relax Lures, Woblery K. Słaby, Stepanow-Fishing, Raymarine Polska, #GATOR, Zalt Company, Eljacht – Elektronika i Elektrotechnika Jachtowa, Evinrude Polska BRP, NorthSilver Polska Łodzie Wędkarskie oraz Leech. – Pojawienie się akwarium na powierzchni wystawczej to ogromne przedsięwzięcie i odpowiedzialność. Jednocześnie to także wyjątkowa atrakcja, która mam nadzieję przyciągnie wielu zwiedzających. Jesteśmy zadowoleni, że wymienione firmy podjęły się realizacji tego pomysłu, który jest wartością dodaną całych targów. – mówi Miłosz Jankowiak, dyrektor Targów Rybomania.

Podczas targów Rybomania można zarówno nawiązać kontakty biznesowe i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Obiekt Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni się wyjątkowymi emocjami, dzięki zaproszonym gościom – gwiazdom wędkarstwa. Pojawi się także strefa rękodzieła wędkarskiego.

Nie zapominamy także o najmłodszych. Po sukcesie „Szóstki Rybomaniaka”, w której dzieci odwiedzając wybrane stoiska, brały udział w konkursach wiedzy, akcja będzie kontynuowana w Poznaniu. Zostanie ustawiona specjalna strefa, na której zapalona młodzież będzie mogła spędzić czas, aktywnie ucząc się o sztuce wędkowania w ramach Akademii Młodego Wędkarza.

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

Bilety: https://link.do/VejME

Lista wystawców: https://rybomania.com.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/katalog-wystawcow/

Autorzy