Petycja STOP SIECIOM w PZW

woda

Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego oraz niektóre zarządy okręgów PZW od lat prowadzą na wielu wodach PZW komercyjne odłowy rybackie i handlują rybim mięsem. Jest to rażąco sprzeczne z ideą hobbistycznej organizacji wędkarskiej i powoduje wyrybienie jezior, rzek oraz zbiorników zaporowych, wywołując rosnący sprzeciw wędkarzy.

Petycja przygotowana przez redakcję miesięcznika „Wędkarski Świat” i skierowana do Prezesa Zarządu Głównego PZW, jest postulatem zaprzestania tych odłowów, od dawna powtarzanym przez bardzo wielu wędkarzy.

Każdy, komu leży na sercu stan polskich wód oraz rozwój polskiego wędkarstwa, ma szansę przyłączyć się do naszej akcji przeciwko komercyjnym sieciom na wodach PZW – wystarczy wypełnić, podpisać i wysłać do redakcji WŚ formularz petycji: elektronicznie – interaktywny formularz obok, albo tradycyjną pocztą – papierowy, wycięty z numeru 2/2014 miesięcznika Wędkarski Świat.

Po zebraniu podpisów petycja zostanie oficjalnie złożona na ręce Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego.

Redakcja Wędkarskiego Świata

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.