Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Dla kogo Offroad Express?

W dzisiejszych czasach każdy może realizować swoje pasje bez większego problemu. Dzieje się tak dlatego, że sklepy oferują produkty, które są niezbędne między innymi do spełniania marzeń o przygodach. Taką wielką przygodą jest na przykład off road. Wszystkie niezbędne produkty do pojazdów terenowych można zamówić w specjalistycznym sklepie Offroad Express. Jeśli chciałbyś sprawdzić, co możesz zmienić w swoim samochodzie, już teraz odwiedź Express Shop.

1. Do ma do zaoferowania Offroad Express?

2. Express Shop dla profesjonalistów i dla amatorów

Off road to sport dla osób, które potrzebują mocniejszych wrażeń. Ogólnie rzecz ujmując, sport ten polega na pokonywaniu tras o różnym stopniu trudności. Zasadą jest, że drogi nie są utwardzone. Jednym z najsłynniejszych rajdów był Camel Trophy. Rajd odbywał się w latach 1980–1998. Na żądnych przygód kierowców czekała Amazonia, bezdroża Argentyny, Chile, Brazylii, Meksyku, Mongolii, Syberii, Australii i Madagaskaru. Innym przykładem jest Rajd Dakar (niegdyś Paryż–Dakar).Panował pogląd, że takie rajdy powinny być organizowane poza Europą. Od jakiegoś czasu rajdy i imprezy w klimacie off road organizowane są również w Polsce. Wszystkie niezbędne produkty i akcesoria do uprawiania tego sportu można zamówić w offroad express

Do ma do zaoferowania Offroad Express?

Jeśli chodzi o ofertę sklepu, są to starannie wyselekcjonowane produkty najpopularniejszych i najczęściej polecanych offroadowych marek, np. Fox, Clayton, Superior, Bilstein, Rough Country, XD Fuel itd. Sklep internetowy powstał w 2012 roku (wówczas miała miejsce pierwsza dostawa produktów z USA). Obecnie jest to największy sklep w Europie 4×4, który ma najszerszą ofertę producentów z całego świata. Dodatkowo zajmuje się edukacją i gromadzi wokół siebie miłośników off roadu. Konsumenci mogą wyszukiwać produkty według kategorii lub za pomocą sklepowej wyszukiwarki. Dostępne kategorie to przykładowo nadwozie, zawieszenie, układ napędowy, układ hamulcowy, układ kierowniczy, oświetlenie, wyciągarki i inne akcesoria. Klienci mogą założyć konto w sklepie. 

Express Shop dla profesjonalistów i dla amatorów

Osoby, które uwielbiają off road, mogą wzbogacić swoje samochody terenowe o rozmaite akcesoria. Dzięki przystosowaniu samochodów do trudnych warunków drogowych można uczestniczyć w polskich rajdach i wyprawach. Dostępne są też wczasy, gdzie główną atrakcją jest off road. Osoby początkujące, które jeszcze nie wiedzą, czy ten rodzaj sportu jest dla nich, mogą przyglądać się takim imprezom lub stać się członkami załogi. Alternatywą jest zakupienie jazdy w stylu off road (może to być też pomysł na prezent). 

Materiał partnera

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.