Zbigniew Biernacki

Zbigniew Biernacki

Wieloletni zawodnik Spinningowego Grand Prix Polski oraz Mistrzostw Polski. Zwycięzca licznych krajowych imprez i zawodów wędkarskich. Członek Spinningowej Kadry Narodowej i uczestnik Wędkarskiej Olimpiady we Włoszech w 2011 r.

Współpracownik Wędkarskiego Świata od 2003r. Autor wielu artykułów i zdjęć o tematyce spinningowej i podlodowej. Przez wiele lat dzielił się swoją wiedzą o technikach połowu i najlepszych mazurskich łowiskach, na których szlifował swoje umiejętności, także jako przewodnik.

Od 8 lat jest przewodnikiem koleżeńskich wypraw wędkarskich po morzu w Łebie. Kilkaset rejsów na dorsze pozwoliło mu zdobyć ogromną wiedzę o ich połowie. Dzieli się nią zarówno na stronie naszego magazynu jak i w trakcie organizowanych przez siebie morskich wypraw.

Sandacze, okonie, szczupaki i dorsze to jego ulubione ryby. Poluje na nie w Polsce i za granicą.

Najnowsze artykuły autora

Pomyśl zanim zarzucisz dorszowy zestaw!

Powyższe stwierdzenie nie gwarantuje nam doskonałych wyników połowu, wyrażających się siatką pełną ryb, czy bólem ramion wywołanym setkami holi dorszy. Te pożądane przez nas sukcesy, zależne są bowiem także od wielu innych okoliczności czy warunków.

Autor: Zbigniew Biernacki dodano: 2019-03-25
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Kalosze