WODERY ZE SKARPETAMI X-STRETCH

WODERY ZE SKARPETAMI X-STRETCH

Rewolucyjne, techniczne i oddychające wodery. Wykonane z materiału rozciągliwego w czterech kierunkach, odpornego na przetarcia. Zapewniają najwyższy komfort i efektywność, oraz swobodę ruchów – nigdy nie czułeś takiej wolności! Ich walory zostały uhonorowane nagrodą dla najlepszego produktu odzieżowego w czasie targów Efttex 2017. 

Podstawą konstrukcji tego modelu jest wytrzymały 3-warstwowy materiał ze 100% poliestru. Jest on rozciągliwy w 4 kierunkach i w 100% wodoodporny. Wszystkie szwy są  podklejone od środka. Doskonały design woderów wtóruje ich użyteczności. Posiadają one gumowe szlufki do pasa, a sam szeroki neoprenowy pas z klamrą YKK – zapewnia komfort i wsparcie. Z przodu znajduje się pojemna kieszeń chroniona bryzgoszczelnym zamkiem YKK. Ponad kieszenią umiejscowione są 2 wieszaki typu D-ring do zaczepienia narzędzi lub akcesoriów. Uzupełnieniem jest wewnętrzna kieszeń z siatkowymi przegródkami, zapinana na zamek. Wygoda noszenia jest zapewniona przez regulowane i elastyczne szelki z nowoczesnymi, cienkimi klamrami YKK. Wodery mają zintegrowane stuptuty z odpornymi na korozję haczykami do butów, oraz dopasowane skarpety z neoprenu o grubości 3,5mm, nadrukowane logo na stopach. Do woderów dołączona jest w 100% wodoodporna torebka na telefon lub aparat kompaktowy.

Oprócz wersji pełnej - z szelkami, dostępny jest także model woderów do pasa. Poza inną wysokością i brakiem szelek, wersja ta charakteryzuje się zastosowaniem szerokiego neoprenowego pasa z klamrą YKK, który zapewnia pełne wsparcie i komfort. Model do pasa nie jest także dostarczany z wodoodporną torebką na telefon. Obie wersje woderów X-Stretch dostępne są w długości standardowej, a także o skróconej i przedłużonej długości nogawek dla wybranych rozmiarów. 

Rozmiary zawierają się w zakresie do S do XXL.

Prezentacja filmowa:

 

Zapraszamy także na FB:

https://www.facebook.com/ScierraPolska/

 

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon