Wiley X wygrywa nagrodę dla najlepszych okularów na Efttex 2017!

Wiley X wygrywa nagrodę dla najlepszych okularów na Efttex 2017!

Wiley X - producent najwyższej klasy ochronnych okularów polaryzacyjnych jeszcze bardziej wzmocniło swoją pozycję na rynku, zdobywając nagrodę dla Najlepszych Okularów podczas największych w Europie targów wędkarskich Efttex 2017 w Budapeszcie.

Wiley X po raz pierwszy w historii walczyło o nagrodę Best New Product na targach Efttex (29.06-1.07.2017), prezentując nową wersję znanych i cenionych przez wędkarzy okularów z serii Climate Control - model Wiley X BOSS w kamuflażowej wersji Kryptek® Highlander®. Nasza firma pokonała konkurencję z branży zdobywając niezwykle prestiżową nagrodę, za sprawą zgodnej opinii sędziów, którzy uznali nasz produkt za najlepszy na rynku.

V-ce Prezydent europejskiego oddziału naszej firmy, Thomas Wæver, podczas odbierania nagrody powiedział: "Mówiąc w imieniu wszystkich pracowników Wiley X, jestem równocześnie zaskoczony i niezwykle dumny z faktu, że nasz nowy produkt - Wiley X BOSS w kamuflażowej odsłonie z ramką Kryptek - został tak dobrze przyjęty i mógł wystartować w plebiscycie tej kategorii. Naszą konkurencją było wiele najlepszych modeli okularów z całego świata, dlatego zwycięstwo jest dla nas ogromnym wyróżnieniem."

"…Jesteśmy niezwykle wdzięczni mogąc reprezentować tytuł producenta Najlepszych Okularów przez następny rok. Jednak nie zdobylibyśmy go gdyby nie nasza rozbudowana sieć dystrybutorów, którzy wspólnie naprawdę ciężko pracowali przez ten rok. Pragnę podziękować również fanom naszej marki i posiadaczom naszych okularów - to właśnie dla Was tworzymy najlepszy produkt na świecie. Na koniec chciałbym podziękować za zaufanie wszystkim osobom głosującym na nasz produkt podczas targów Efttex 2017 - dzięki Wam stajemy się mocniejsi i jeszcze mocniej dążymy do celu, szykując spektakularną ofertę na przyszły rok"

Nowe okulary Wiley X BOSS posiadają zaawansowane technologicznie  soczewki polaryzacyjne z lustrzanym efektem Venice Gold oraz oprawkę Kryptek® Highlander® w kamuflażowej wersji. W przeciwieństwie do standardowych okularów kamuflażowych, design Kryptek jest tworzony w dwóch płaszczyznach – 2D oraz 3D – które sprawiają, że nasze okulary świetnie zlewają się w wieloma różnymi rodzajami terenu.

By zapewnić użytkownikom możliwie ostry i wyraźny obraz, pozwalający wypatrzeć rybę pod powierzchnią wody, wyposażyliśmy nasze okulary w jedne z najlepszych soczewek na rynku – Polarized Venice Gold Mirror Lenses. Soczewki te oferują przepuszczalność światła rzędu 12% i zaawansowaną, 8-warstwową konstrukcję, w której filtr polaryzacyjny został zamknięty pomiędzy warstwami, co czyni go długowiecznym. Na koniec, soczewki zostały pokryte specjalną warstwą Wiley X’s TShell™, która zabezpiecza je przed niewielkimi, przypadkowymi zarysowaniami.

Jak wszystkie modele z serii Climate Control™, Wiley X Boss posiadają zdejmowane ramki uszczelniające  Facial Cavity™ seal, które blokują boczne i dolne światło sprawiając, że nasze oczy czują się świetnie i nie męczą się nawet podczas wielogodzinnego łowienia w ostrym słońcu.

Marka Wiley X znana jest w świecie za sprawą bezkompromisowej ochrony oczu w każdych warunkach, więc okulary Wiley X BOSS sprawdzą się nie tylko podczas łowienia ryb, ale również w wielu innych sytuacjach, również tych ekstremalnych. Kuloodporne poliwęglanowe soczewki Selenite™ Polycarbonate zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, posiadając przy tym atest EN166 oraz ANSI Z87.1 Wysokie współczynniki wytrzymałości przydają się najczęściej w codziennych sytuacjach, które jak żadne inne potrafią zaskoczyć nas w najmniej spodziewanym momencie.

Okulary Wiley X jako jedyne od ponad 30 lat oferują standard premium połączony z tak wysoką odpornością, o czym świadczyć może fakt, że są one wykorzystywane przez siły specjalne i armie na całym świecie.

O Wiley X:

Wiley X jest jedną z wiodących marek produkujących ochronne okulary i jedyną marką premium oferującą standard ANSI Z87.1-2010 połączony z certyfikatem EN.166. Od lat dostarczamy okulary tak ważnym organizacjom jak FBI, US Navy, US Army czy jednostka specjalna S.W.A.T.

Wszystkie modele naszych okularów przeciwsłonecznych są okularami ochronnymi – oferują standard niespotykany na rynku wędkarskim. To niezwykle ważne szczególnie wśród wędkarzy łowiących z użyciem ciężkich przynęt, które w razie nieszczęśliwego wypadku mogą nieodwracalnie uszkodzić nasz wzrok.

Lista sklepów i szczegółowe informacje dostępne są na witrynie oficjalnego dystrybutora:

http://www.ftt-poland.com/wileyx.html

Zapraszamy także na profil na FB: 

https://www.facebook.com/wileyxpoland/

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Kalosze