Targi Wędkarskie NA RYBY EŁK 2018 w maju w sercu Mazur!

Targi Wędkarskie NA RYBY EŁK 2018 w maju w sercu Mazur!

W dniach 19 i 20 maja w Hali MOSiR w Ełku odbędą się Targi Wędkarskie NA RYBY Ełk 2018 - pierwsze tego typu wydarzenie w północno-wschodniej Polsce, w krainie “tysiąca jezior”. Jest to najbardziej atrakcyjny wędkarsko region Polski, a jednocześnie Ełk jest największym i najludniejszym miastem na Mazurach, stanowiącym główny ośrodek kulturalny i turystyczny. Lokalizacja oraz termin imprezy, stanowiący początek sezonu wędkarskiego i turystycznego, zapewniają wystawcom idealną okazję do prezentacji oferty.

Zwiedzającym natomiast gwarantują bezpośredni dostęp do sprzedawców, możliwość zapoznania się z szeroką ofertą rynkową i nowościami, a także zakupu sprzętu i akcesoriów dla wędkarzy. Ważnym elementem targów będzie oferta łowisk specjalnych i gospodarstw agroturystycznych.

W ramach imprezy, pierwszego dnia w piątek 18 maja odbędzie się konferencja “Odpowiedzialna gospodarka rybacko – wędkarska na Mazurach”, w której udział wezmą naukowcy, przedstawiciele administracji samorządowej, zarządcy i dzierżawcy wód, a także przedstawiciele rybaków i wędkarzy.

Uczestnicy zastanowią się w jaki sposób prowadzić zrównoważoną gospodarkę, tak aby zapobiegać ubytkowi rybostanu, a jednocześnie zapewnić odpowiednie warunki do prowadzenia działalności rybackiej.

Targi NA RYBY EŁK 2018 to atrakcja dla całych rodzin - podczas imprezy zarówno organizator, jak i wystawcy przygotują szereg atrakcji dla najmłodszych. Dzięki temu zarówno goście, jak i wystawcy będą mieli doskonałą okazję do spędzenia rodzinnego weekendu w sercu Mazur.

O Ełku

Nieprzypadkowo Targi Na Ryby 2018 odbędą się w Ełku. Jest to dynamicznie rozwijające się i najludniejsze miasto na Mazurach (aktualnie ok. 61000 mieszkańców). Ełk jest ośrodkiem turystycznym głównie ze względu na swoje atrakcyjne położenie wśród lasów i jezior. W mieście i okolicach zlokalizowane są piesze i rowerowe szlaki turystyczne. Wśród głównych atrakcji wymienić należy przejazd stuletnią „wąskotorówką”, Muzeum Kolejnictwa, Skansen Pszczelarski z pracownią rzeźby czy Muzeum Kropli Wody zlokalizowane w zabytkowej wieży ciśnień. W odległości mniejszej niż 100 kilometrów znajdują się m. in. takie ośrodki jak Białystok, Mikołajki, Giżycko, Pisz, Olecko, Gołdap, Grajewo, Suwałki czy Łomża. Odległość do Olsztyna to 150 km, natomiast do Warszawy – 220 km. Taka lokalizacja gwarantuje doskonałą frekwencję gości z Polski środkowej oraz północno – wschodniej. Dodatkowym atutem dla wystawców i gości jest bogata oferta turystyczna, wypoczynkowa i gastronomiczna oraz bardzo przystępne ceny usług na tle innych regionów kraju.

Targi Wędkarskie NA RYBY EŁK 2018

18-20 maja 2018 r., hala MOSiR, ul. Św. M. M. Kolbego 11, 19-300 Ełk

www.targinaryby.pl

Więcej informacji udziela:

Robert Łapiński

rlapinski@began.com.pl

+48 668-280-363

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon