Sylwia Gościmska

Sylwia Gościmska

Współpracuje z Wydawnictwem Wędkarskim Światem od 2014 roku – odpowiada za kontakty i współpracę z Internautami na Portalu WŚ i na Facebook’u. Ze środowiskiem wędkarskim związana zawodowo od 2002 roku. Z pasją śledzi nowości w wędkarskiej elektronice.  Nie opłaca składek PZW, a na ryby najchętniej jeździ do Skandynawii. Najbardziej lubi łowić okonie, ale marzy o wyprawie na sumy i karpiowej zasiadce.

Najnowsze artykuły autora

Aby mniej znaczyło więcej

„Wielu z nas zarzeka się, że pewnego dnia wybierze się na ryby z jedną wędką i jednym pudełkiem przynęt w kieszeni. Coś w tym jest. Aby mniej znaczyło więcej. Mniej sprzętu, więcej kontaktu z przyrodą i najzwyczajniej więcej czystej, wędkarsko-sportowej radochy. Kajak wędkarski, bo o nim będzie mowa, nie jest tylko kolejną jednostką służącą do połowu ryb."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-01-16
Bałałajki z mormyszką na płytkiej wodzie

(…) W Polsce wymiar wędki zgodny z regulaminem amatorskiego połowu ryb wynosi minimum 30 cm, przy czym w skład długości wędki od jakiegoś czasu wchodzi kiwak, czyli sygnalizator brań."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-01-15
Płocie z lodowej zatoczki

„Cienka warstwa lodu na kanale nie może zniechęcić „twardzieli” do wyjścia na ryby. Czołowy polski spławikowiec Maciek Białdyga relacjonuje wyprawę na zimowe zawody. Odbyły się one w grudniu, jednak spostrzeżenia Maćka mogą się przydać w ciągu całej zimy, gdy pokrywa lodowa nie jest zbyt gruba."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-01-14
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy