Sylwia Gościmska

Sylwia Gościmska

Współpracuje z Wydawnictwem Wędkarskim Światem od 2014 roku – odpowiada za kontakty i współpracę z Internautami na Portalu WŚ i na Facebook’u. Ze środowiskiem wędkarskim związana zawodowo od 2002 roku. Z pasją śledzi nowości w wędkarskiej elektronice.  Nie opłaca składek PZW, a na ryby najchętniej jeździ do Skandynawii. Najbardziej lubi łowić okonie, ale marzy o wyprawie na sumy i karpiowej zasiadce.

Najnowsze artykuły autora

Nagrody czekają na aktywnych! Zaczynamy zabawę z firmą SPINMAD!

Nagrody czekają na aktywnych! Zaczynamy zabawę z firmą SPINMAD!

Jak zwykle nagradzamy za komentarze.

Do wygrania:

Aż 6 zestawów takich jak na zdjęciu.

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-09-17
Zaszczupaczyć po staremu

"Wczesna jesień – czy to dobra pora na szczupaki? I tak, i nie. Nie, bo jeszcze zielsko nie opadło, kaczeńce jeszcze żywo zielone, rdesty ciągle mocne jak latem. Gdzie więc szukać ryb? Odpowiedź jest prosta – w trzcinach. Szczupaki są tam przez cały rok. Może o tej porze na okazy nie ma co liczyć, ale okazy trzeba było łowić wiosną, teraz mamy sobie połowić."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-09-13
Bolenie XXL

"Z całego sezonu boleniowego, który trwa od wiosny do późnej jesieni, październik jest miesiącem, w którym łowi się największe rapy. Nie jest to proste łowienie i nie każdy podejmie takie wyzwanie. Najtrudniejsze bowiem jest samo namierzenie boleni."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-09-12
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon