Sylwia Gościmska

Sylwia Gościmska

Współpracuje z Wydawnictwem Wędkarskim Światem od 2014 roku – odpowiada za kontakty i współpracę z Internautami na Portalu WŚ i na Facebook’u. Ze środowiskiem wędkarskim związana zawodowo od 2002 roku. Z pasją śledzi nowości w wędkarskiej elektronice.  Nie opłaca składek PZW, a na ryby najchętniej jeździ do Skandynawii. Najbardziej lubi łowić okonie, ale marzy o wyprawie na sumy i karpiowej zasiadce.

Najnowsze artykuły autora

Za chwilę będzie za późno

Na stronie 6 WŚ 3/2017 w rubryce bez komentarza znajdziecie list, który napisał do nas Dominik Jankowski z Sieradza.

„Wystosowałem list do ZG PZW z apelem o ustanowienie całorocznego obrębu ochronnego dla brzany w Warcie na terenie Okręgu PZW Sieradz. Ostatecznie ZG PZW mnie spławił i kazał załatwiać sprawę samemu poprzez kontakt z Okręgiem Sieradz.

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-02-21
XXIX Memoriał Wiktora Wierzbickiego

Ogólnopolskie zawody spinningowo muchowe organizowane zawsze w pierwszą niedzielę marca dla łowców troci w ramach Memoriału Wiktora Wwierzbickiego to najstarsza impreza trociowa w Polsce. 

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-02-20
Sum holował ponton

"2 września wraz z dwoma kolegami po kiju, którzy przyjechali do mnie z daleka, wybrałem się na ryby na zbiornik zaporowy Przykona koło Turku. Zasiadka trwała 4 noce. Głównym celem wyprawy miały być karpie z wywózki. W dzień przyjazdu na łowisko postawiliśmy marker około 200 m od brzegu, na głębokości około 6 m. Miejsce to obficie zanęciliśmy gotowaną kukurydzą oraz mieszanką pelletu i kulek o różnej średnicy i zapachu. ..."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-02-19
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy