Sylwia Gościmska

Sylwia Gościmska

Współpracuje z Wydawnictwem Wędkarskim Światem od 2014 roku – odpowiada za kontakty i współpracę z Internautami na Portalu WŚ i na Facebook’u. Ze środowiskiem wędkarskim związana zawodowo od 2002 roku. Z pasją śledzi nowości w wędkarskiej elektronice.  Nie opłaca składek PZW, a na ryby najchętniej jeździ do Skandynawii. Najbardziej lubi łowić okonie, ale marzy o wyprawie na sumy i karpiowej zasiadce.

Najnowsze artykuły autora

Chrabąszcz na piaszczystej prostce

"Lato to świetny czas na rzeczne klenie. Można je łowić na kamienistych rafach w wielkich rzekach, a także w mniejszych dopływach, spacerując zarośniętymi brzegami z lekkim spinningiem. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż w sierpniu niski stan wody sprawia, że kryjące się pod wodnymi trawami ryby w  prześwietlonej wodzie dużo widzą i są bardzo ostrożne. Mimo to właśnie w niewielkiej nizinnej rzece łowię je najchętniej."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-07-26
Moje okonie na zbiornikach zaporowych

"Urlopowe upały zniechęcają do łowienia, ale rano i wieczorem można połowić w komfortowych warunkach, a resztę dnia przeznaczyć dla rodziny. Zapraszam więc na duże małopolskie zbiorniki zaporowe, gdzie latem poluję na grube okonie."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-07-21
Jazioklenie na rafie

"Nazwa może być myląca. Oba gatunki mają różne upodobania. Kleń lubi nurt, kamienie i żwirek. Jazie nie pogardzą lekko zamulonymi dołkami, zwłaszcza w sąsiedztwie roślinności. Jednak są okresy, gdy oba gatunki można łowić naprzemiennie i co najważniejsze – z powodzeniem."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-07-20
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon