Sylwia Gościmska

Sylwia Gościmska

Współpracuje z Wydawnictwem Wędkarskim Światem od 2014 roku – odpowiada za kontakty i współpracę z Internautami na Portalu WŚ i na Facebook’u. Ze środowiskiem wędkarskim związana zawodowo od 2002 roku. Z pasją śledzi nowości w wędkarskiej elektronice.  Nie opłaca składek PZW, a na ryby najchętniej jeździ do Skandynawii. Najbardziej lubi łowić okonie, ale marzy o wyprawie na sumy i karpiowej zasiadce.

Najnowsze artykuły autora

Komfort łowienia

"Podczas łowienia okoni na spinning w Warcie stwierdziłem, że istnieje ścisła współzależność wyników połowu i warunków atmosferycznych. Najgorsze wyniki miałem podczas zimnych i deszczowych dni oraz w dniach upalnych. Natomiast w dniach, kiedy ja czułem się dobrze, i okonie brały najlepiej."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-05-27
Wędki sandaczowe i kleniowe

"W poprzednim odcinku opisałem kilka zestawów spinningowych do połowu wiosennych drapieżników. W czerwcu zaczyna się lato, więc tym razem chciałbym Wam pomóc w doborze sprzętu na letnie, niekiedy całodniowe wyprawy, podczas których warto być przygotowanym na kilka gatunków ryb zamieszkujących nasze wody."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-05-26
Rzeczna taktyka

"Nieprzewidywalna, tajemnicza i za każdym razem inna – rzeka to zdecydowanie mój ulubiony rodzaj łowiska. Gdy tylko jest taka możliwość i czas, wybieram się nad pobliską Wartę."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-05-22
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Storm 360°GT