Sylwia Gościmska

Sylwia Gościmska

Współpracuje z Wydawnictwem Wędkarskim Światem od 2014 roku – odpowiada za kontakty i współpracę z Internautami na Portalu WŚ i na Facebook’u. Ze środowiskiem wędkarskim związana zawodowo od 2002 roku. Z pasją śledzi nowości w wędkarskiej elektronice.  Nie opłaca składek PZW, a na ryby najchętniej jeździ do Skandynawii. Najbardziej lubi łowić okonie, ale marzy o wyprawie na sumy i karpiowej zasiadce.

Najnowsze artykuły autora

PETYCJA - POZOSTAWMY WISŁĘ BEZPIECZNĄ I PIĘKNĄ

Uratuj Wisłę przed zniszczeniem, pomóż ochronić jej unikatową przyrodę!

Wiśle grozi katastrofa. Jeśli rząd zrealizuje plany „wodnych autostrad”, Wisła stanie się ciągiem sztucznych jezior wypełnionych brudną wodą z toksycznymi sinicami. 

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-03-29
Jak łowią mistrzowie?

Janusz Wideł z Nowego Sącza. Rekordzista Polski w Boleniu

 "Kwiecień to najbardziej popaprany miesiąc dla spinningisty. Łowię na Dunajcu i Popradzie, a to oznacza, że kolor wody w tym okresie uzależniony jest od ilości śniegu w górach."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-03-28
Okoń w rzeczce i kanałku

"Wiosna ukazuje swoje najpiękniejsze oblicze, a wielu z nas nie może doczekać się  majowego weekendu, który otwiera sezon dla każdego spinningisty w Polsce. Aby nie zanudzić się w domu przez ten czas, chciałbym Wam zaproponować okoniowy spacer nad niewielką rzeką czy kanałem. Jest to dobra przedmajowa rozgrzewka i sposób na rozprostowanie kości po zimowej przerwie."

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2017-03-25
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Storm 360°GT