SUZUKI PIASECZNO MARINE

SUZUKI PIASECZNO MARINE

Suzuki Piaseczno Marine to autoryzowany dealer oraz serwis silników zaburtowych Suzuki. Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy jeden cel - pomóc naszym klientom realizować pasje na najwyższym poziomie. Nie ma wśród nas osób przypadkowych - wszystkich nas łączy pasja, profesjonalizm i praktyka. W pracę wkładamy serce, zdobyty latami zasób wiedzy oraz nasze bogate doświadczenia.

Dostępny jest Serwis Suzuki Marine o powierzchni około 150 m2 z oddzielnym wjazdem. Do dyspozycji jest 4 wysoko wykwalifikowanych mechaników gotowych do montażu nawet największych silników V6), dział sprzedaży części i akcesoriów oraz centrum likwidacji szkód. Dla klientów, którzy zakupią większe silniki, po wcześniejszych ustaleniach istnieje możliwość montażu w ustalonym miejscu przez mobilny zespół serwisowy.

Zapraszamy wszystkich dla których ważna jest pasja!

Adres:

Ul. Puławska 34,

05-500 Piaseczno

www.suzukipiaseczno.pl

Salon: (22) 112 01 77 

Kierownik salonu:

Szymon Krzywodajć

 +48 507 316 528

szymon.krzywodajc@suzukipiaseczno.pl


Sortuj od:
Wiosna w serwisie Suzuki

Gdy za oknami mróz, warto już pomyśleć o sezonie i skorzystać ze specjalnej oferty "Wiosna w serwisie Suzuki", dzięki której można bezpłatnie wymienić olej w przekładni silnika, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.

dodano: 2017-01-26
Salon i Serwis Suzuki Piaseczno Marine

Od kwietnia 2016 roku do dealerów silników zaburtowych marki Suzuki dołączył salon i serwis Suzuki Piaseczno Marine.

dodano: 2016-08-24
rapala pike program