yasei

Shimano Yasei 2018 – Każda wędka tworzy historię

Seria wędzisk Shimano Yasei od lat znana była na całym świecie. To poniekąd właśnie te wędziska pozwoliły nam przekonać polskich wędkarzy do inwestowania w sprzęt profesjonalny – zaprojektowany i przemyślany od podstaw, z użyciem najwyższej klasy komponentów. Wszystko co dobre jednak, kiedyś się kończy… a może powiedzieć lepiej – ewoluuje.

Mamy niesamowitą przyjemność przedstawić Wam zaprojektowaną na nowo serię:
Shimano Yasei 2018, stworzoną w myśl jednej zasady: idealne wędzisko nie może być uniwersalne.

Nowe wędki Yasei cechuje przede wszystkim nowoczesny wygląd oraz wysokiej klasy komponenty. Posiadają opatentowany blank HPC100, wykonany w technologii NANO, która odpowiada za krzyżowe układanie poszczególnych mat węglowych w celu wzmocnienia i usztywnienia blanku. Nowe wędziska Yasei są więc bardziej responsywne, szybciej przekazują brania i pozwalają lepiej panować nad walczącą po drugiej stronie zestawu rybą.

Uzbroiliśmy je w wysokiej klasy przelotki Fuji Alconite, które nadają się zarówno do łowienia z użyciem żyłki, jak i każdego rodzaju plecionki. Jeśli cenicie sobie wysoką wyczuwalność brań, z pewnością do gustu przypadnie Wam nowy, zaprojektowany przez nas uchwyt poprawiający rezonans i pozwalający mieć bezpośredni kontakt dłoni z blankiem.

Niezależnie od tego, jaki gatunek drapieżników łowisz, seria Yasei oferuje kij idealny dla Ciebie. Od lekkiej wędki okoniowej, przez delikatne i mocniejsze sandaczówki, mocne spinningi dedykowane do łowienia z brzegu na dużych rzekach i jeziorach (sandacz, szczupak, sum), po wędziska baitcastingowe stworzone dla fanów korzystania z multiplikatora. W ostatnim przypadku zwracamy uwagę na model Pike Casting o ciężarze wyrzutowym 270 gramów, który przypadnie do gustu łowcom ogromnych szczupaków na duże swimbaity zarówno z ręki, jak i w trollingu.

Yasei to bez wątpienia jedne z najlepszych wędzisk, jakie do tej pory udało nam się stworzyć. Ich cena detaliczna będzie oscylować w okolicach 600-700zł, co czyni je mocnymi konkurentami na rynku wędzisk półprofesjonalnych.

Dostępne w sklepach od września 2018.

Zostań fanem SHIMANO na FB!

https://www.facebook.com/ShimanoFishingPL/

Autorzy