SHIMANO NA TARGACH RYBOMANIA 2018 POZNAŃ!

SHIMANO NA TARGACH RYBOMANIA 2018 POZNAŃ!

W tym roku Shimano przygotowało wiele nowości, które z pewnością podbiją serca wędkarzy preferujących w szczególności spinning i wędkarstwo karpiowe. Nie mam jednak wątpliwości, że w ten weekend jedna gwiazda będzie świeciła mocniej niż pozostałe – mowa oczywiście o nowej generacji kołowrotka Stella – modelu FJ 2018, który będzie miał swoją premierę właśnie podczas Targów Rybomania w Poznaniu. Pierwsze spekulacje na temat naszego najdroższego modelu kołowrotka spinningowego pojawiły się już na początku 2017 roku, a grad pytań z nim związanych zasypywał nas już od połowy ubiegłego roku. Jestem przekonany, że wszyscy wędkarze czekający na nową Stellę nie będą zawiedzeni. Posiada ona rozwiązania technologiczne, które stawiają ją lata świetlne przed konkurencją.

Oczywiście, Stella nie jest dla każdego – jej cena sprawia, że tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na sprawdzenie jej możliwości nad wodą. Mnie jednak ten fakt wyłącznie cieszy – sprawia to, że Stella jest czymś wyjątkowym i rzadko spotykanym, a co za tym idzie, jest produktem premium, na który pozwolić sobie mogą jedynie nieliczni.

Poza Stellą, zaprezentujemy również kołowrotki, które pojawiły się w ofercie na przełomie tego roku. Będzie to między innymi nowy, spinningowy Sustain Fi prezentujący klasę bardzo zbliżoną do cenionego Twin Power 15, ale cechujący się niższą ceną, a także nowe kołowrotki karpiowe – Ultegra Ci4+ 14000 XTC czy kultowy Big Baitrunner w zupełnie nowej odsłonie.

Nie zabraknie też wysokiej klasy wędzisk, poczynając od klasy JDM – czyli profesjonalnych wędzisk spinningowych dedykowanych na rynek japoński, takich jak Zodias, Expride czy najdroższy w naszej ofercie nowy Lesath DX, poprzez wysokiej klasy wędziska spinningowe – Sustain AX oraz Diaflash, a na nowych wędziskach karpiowych z serii TX4, TX7, TX Ultra, kończąc.

W tym roku stawiamy przede wszystkim na integrację z fanami marki – na naszym standzie czekają na nich gadżety, w tym czapki i smycze Shimano, a także kalendarze na 2018 rok. Jedno jest pewne – to znów będzie show, a nasz Stand będzie pękał w szwach. Zapraszam gorąco na Stand Shimano – pawilon 5, od piątku do niedzieli. Do zobaczenia!

Paweł Karwowski

Shimano Polska Marketing Manager

Zostań fanem SHIMANO na FB!

https://www.facebook.com/ShimanoFishingPL/

Zapraszamy też na naszą stronę: 

http://fish.shimano.com/content/eu/pl_pl/Home.html

oraz na kanał na YT:

https://www.youtube.com/channel/UCrc1bhv4ljucyy1KkA3qw0g

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
rapala pike program