SHIMANO

SHIMANO

Od 2017 roku oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki Shimano w Polsce jest firma Shimano Polska Bicycle Parts Sp. z o.o., będąca częścią Shimano Europe Holding.

Oznacza to, że od 1 lutego 2017 roku produkty marki są sprzedawane bezpośrednio przez Shimano, co niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla właścicieli sklepów, jak i dla użytkowników naszego sprzętu.

Wszystkie produkty naszej marki dostępne na sklepowych półkach pochodzą z naszego centralnego magazynu w Polsce. Równocześnie, posiadamy dostęp do magazynów europejskich Shimano, co pozwala nam sprowadzać większość produktów (nawet tych niedostępnych w katalogu PL) szybko i sprawnie. Podobnie działa nasz serwis napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych – od teraz wszystkie są wykonywane bezpośrednio w Polsce, co znacząco skraca czas oczekiwania. Aby ułatwić realizację gwarancji, zrezygnowaliśmy z dotychczasowej formy kart gwarancyjnych, a całą procedurę oparliśmy na przepisach polskiego prawa – naprawy realizujemy na zasadzie 24-miesięcznej rękojmi, realizowanej za pośrednictwem sklepu. Wszystkie naprawy są wykonywane na oryginalnych częściach, dostępnych bezpośrednio na naszym magazynie. Serwis i obsługa klienta stały się naszym priorytetem.

Jako nowy dystrybutor Shimano, możemy poszczycić się rozbudowaną ofertą kołowrotków, wędzisk, akcesoriów oraz odzieży. Wszystkie je możecie obejrzeć w naszym katalogu na 2017 rok, który dostępny jest pod adresem:

https://issuu.com/shimanoeuropefishing/docs/shimano2017_polish_issuu

Zespół Shimano Polska

 

Zostań fanem SHIMANO na FB!

https://www.facebook.com/ShimanoFishingPL/

Zapraszamy też na naszą stronę: 

http://fish.shimano.com/content/eu/pl_pl/Home.html

 

SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O.
ul. J. Gutenberga 9
Żerniki k/Poznania
62-023 Gądki
tel.: +48 61 625 21 00
fax +48 61 625 21 10

infopoland@shimano-eu.com

Sortuj od:
Shimano Stradic Ci4+ FB – jak go zdobyć na Święta?

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, a wraz z nim w głowie każdego wędkarskiego pasjonata rodzi się jedno zasadnicze pytanie: jaki prezent wymarzyć sobie pod choinkę? My proponujemy jedyny słuszny: Shimano Stradic Ci4+ FB!

dodano: 2018-12-03
Curado DC 151 – nowa era baitcastingu

Multiplikator – zmora każdego wędkarza, zaczynającego przygodę z baitcastingiem. Czasem ciężko go zauważyć pod plątaniną plecionki, jaka potrafi pojawić się na szpuli. Czy naprawdę należy się go bać? I czy rzeczywiście jest tak skomplikowany w obsłudze? Naszym zdaniem już nie.

dodano: 2018-10-11
Shimano Yasei 2018 – Każda wędka tworzy historię

Seria wędzisk Shimano Yasei od lat znana była na całym świecie. To poniekąd właśnie te wędziska pozwoliły nam przekonać polskich wędkarzy do inwestowania w sprzęt profesjonalny – zaprojektowany i przemyślany od podstaw, z użyciem najwyższej klasy komponentów. Wszystko co dobre jednak, kiedyś się kończy, a może powiedzieć lepiej - ewoluuje.

dodano: 2018-09-05
Nowa Catana FD - wyznacza standard

Niezmiennie niezastąpiona, rozpoznawalna z każdej odległości, niezawodna do granic możliwości – taka od zawsze była Catana, która gościła przy zestawach dziesiątek tysięcy wędkarzy w Polsce. Prosta konstrukcja gwarantowała wieloletnie korzystanie z tego kołowrotka. Teraz nadszedł czas na zmiany. Na rynku pojawiła się właśnie nowa Catana FD – kolejna generacja, która jednak łamie kanon ustanowiony przez poprzednika. Co się zmieniło? 

dodano: 2018-08-09
3 KOŁOWROTKI SHIMANO, KTÓRE MUSISZ ZOBACZYĆ

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że nie istnieje coś takiego, jak kołowrotek uniwersalny. Współczesne wędkarstwo ma tak wiele imion i rozwija się tak prężenie, że jeden kołowrotek nie jest w stanie zaspokoić naszych potrzeb. Wędkarze coraz częściej szukają więc jak najwyższej jakości jak najmniejszym kosztem, ponieważ muszą wyposażyć się w dwa, niekiedy 3 lub więcej kołowrotków do różnych technik czy metod łowienia. Tu, naprzeciw ich oczekiwaniom, wychodzi firma Shimano.

dodano: 2018-06-07
SHIMANO STRADIC CI4+ FB - nieznany wymiar lekkości!

W dzisiejszych czasach wędkarze za wszelką cenę szukają kołowrotka, który umożliwi im stworzenie ultralekkiego zestawu z nowoczesnym, filigranowym wędziskiem. Na rynku pojawia się sporo propozycji od wielu producentów, przez co wybór z pozoru nie należy do łatwych. Jeśli jednak przyjrzeć się trwałości materiałów oraz spasowaniu mechanizmów, wybór może być tylko jeden – Shimano Stradic Ci4+ FB.

dodano: 2018-05-10
NOWA STELLA – TERAZ DOSTĘPNA Z OPCJĄ DARMOWEGO PRZEGLĄDU!

Nowa Stella FJ 2018 to bez wątpienia arcydzieło japońskiej inżynierii i jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, kołowrotek spinningowy na świecie. Jego wartość wyraża się na wiele sposobów w wymiarze materialnym czy sentymentalnym – liczona przez niektórych w wydanej kwocie pieniędzy, przez większość jednak w ilości skutecznie wyholowanych ryb i generowaniu niezapomnianych wspomnień.

dodano: 2018-04-05
SHIMANO DAYS W WYBRANYCH SKLEPACH W CAŁEJ POLSCE!

Po raz pierwszy w historii firma Shimano organizuje spotkania z wędkarzami w wybranych sklepach na terenie całej Polski. Pokazy nowości, gratisy, nagrody, a nawet… symulator holu (dostępny w wybranych sklepach). To wszystko wydarzy się w trakcie tournée rozpoczynającego się już w najbliższy weekend.

dodano: 2018-02-28
SHIMANO NA TARGACH RYBOMANIA 2018 POZNAŃ!

W tym roku Shimano przygotowało wiele nowości, które z pewnością podbiją serca wędkarzy preferujących w szczególności spinning i wędkarstwo karpiowe. Nie mam jednak wątpliwości, że w ten weekend jedna gwiazda będzie świeciła mocniej niż pozostałe – mowa oczywiście o nowej generacji kołowrotka Stella – modelu FJ 2018, który będzie miał swoją premierę właśnie podczas Targów Rybomania w Poznaniu. 

dodano: 2018-02-06
KATALOG SHIMANO 2018 JUŻ DOSTĘPNY ONLINE!

Zapraszamy Cię w podróż po świecie produktów SHIMANO - zaprojektowanych i stworzonych, by spełnić największe wymagania nowoczesnych wędkarzy i dawać maximum radości z łowienia.

dodano: 2018-01-20
NOWE KOŁOWROTKI SHIMANO JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

2017 rok przejdzie z pewnością do historii firmy Shimano. Sposób, w jaki firma zareagowała na potrzeby europejskiego rynku zasługuje na pełne uznanie wędkarskiej społeczności. Znany przede wszystkich z oferowania najwyższej klasy kołowrotków producent zaproponował w tym roku kilkanaście modeli idealnie wpisujących się w potrzeby polskich wędkarzy i posiadających przy tym najlepsze, w pełni dopracowane rozwiązania technologiczne. 

dodano: 2017-10-18
Shimano Sahara Fi

Sahara FI to mocny i trwały kołowrotek spinningowy, oferowany w bardzo przystępnej cenie. Zastosowanie w nim napędu X-Ship oraz kutej na zimno przekładni Hagane, zamkniętych w kompaktowym korpusie G-Free Body, potwierdza wysoką jakość tej konstrukcji. 

dodano: 2017-09-07
Kalosze