SHIMANO

SHIMANO

Od 2017 roku oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki Shimano w Polsce jest firma Shimano Polska Bicycle Parts Sp. z o.o., będąca częścią Shimano Europe Holding.

Oznacza to, że od 1 lutego 2017 roku produkty marki są sprzedawane bezpośrednio przez Shimano, co niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla właścicieli sklepów, jak i dla użytkowników naszego sprzętu.

Wszystkie produkty naszej marki dostępne na sklepowych półkach pochodzą z naszego centralnego magazynu w Polsce. Równocześnie, posiadamy dostęp do magazynów europejskich Shimano, co pozwala nam sprowadzać większość produktów (nawet tych niedostępnych w katalogu PL) szybko i sprawnie. Podobnie działa nasz serwis napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych – od teraz wszystkie są wykonywane bezpośrednio w Polsce, co znacząco skraca czas oczekiwania. Aby ułatwić realizację gwarancji, zrezygnowaliśmy z dotychczasowej formy kart gwarancyjnych, a całą procedurę oparliśmy na przepisach polskiego prawa – naprawy realizujemy na zasadzie 24-miesięcznej rękojmi, realizowanej za pośrednictwem sklepu. Wszystkie naprawy są wykonywane na oryginalnych częściach, dostępnych bezpośrednio na naszym magazynie. Serwis i obsługa klienta stały się naszym priorytetem.

Jako nowy dystrybutor Shimano, możemy poszczycić się rozbudowaną ofertą kołowrotków, wędzisk, akcesoriów oraz odzieży. Wszystkie je możecie obejrzeć w naszym katalogu na 2017 rok, który dostępny jest pod adresem:

https://issuu.com/shimanoeuropefishing/docs/shimano2017_polish_issuu

Zespół Shimano Polska

 

Zostań fanem SHIMANO na FB!

https://www.facebook.com/ShimanoFishingPL/

Zapraszamy też na naszą stronę: 

http://fish.shimano.com/content/eu/pl_pl/Home.html

 

SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O.
ul. J. Gutenberga 9
Żerniki k/Poznania
62-023 Gądki
tel.: +48 61 625 21 00
fax +48 61 625 21 10

infopoland@shimano-eu.com

Sortuj od:
3 KOŁOWROTKI SHIMANO, KTÓRE MUSISZ ZOBACZYĆ

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że nie istnieje coś takiego, jak kołowrotek uniwersalny. Współczesne wędkarstwo ma tak wiele imion i rozwija się tak prężenie, że jeden kołowrotek nie jest w stanie zaspokoić naszych potrzeb. Wędkarze coraz częściej szukają więc jak najwyższej jakości jak najmniejszym kosztem, ponieważ muszą wyposażyć się w dwa, niekiedy 3 lub więcej kołowrotków do różnych technik czy metod łowienia. Tu, naprzeciw ich oczekiwaniom, wychodzi firma Shimano.

dodano: 2018-06-07
SHIMANO STRADIC CI4+ FB - nieznany wymiar lekkości!

W dzisiejszych czasach wędkarze za wszelką cenę szukają kołowrotka, który umożliwi im stworzenie ultralekkiego zestawu z nowoczesnym, filigranowym wędziskiem. Na rynku pojawia się sporo propozycji od wielu producentów, przez co wybór z pozoru nie należy do łatwych. Jeśli jednak przyjrzeć się trwałości materiałów oraz spasowaniu mechanizmów, wybór może być tylko jeden – Shimano Stradic Ci4+ FB.

dodano: 2018-05-10
NOWA STELLA – TERAZ DOSTĘPNA Z OPCJĄ DARMOWEGO PRZEGLĄDU!

Nowa Stella FJ 2018 to bez wątpienia arcydzieło japońskiej inżynierii i jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, kołowrotek spinningowy na świecie. Jego wartość wyraża się na wiele sposobów w wymiarze materialnym czy sentymentalnym – liczona przez niektórych w wydanej kwocie pieniędzy, przez większość jednak w ilości skutecznie wyholowanych ryb i generowaniu niezapomnianych wspomnień.

dodano: 2018-04-05
SHIMANO DAYS W WYBRANYCH SKLEPACH W CAŁEJ POLSCE!

Po raz pierwszy w historii firma Shimano organizuje spotkania z wędkarzami w wybranych sklepach na terenie całej Polski. Pokazy nowości, gratisy, nagrody, a nawet… symulator holu (dostępny w wybranych sklepach). To wszystko wydarzy się w trakcie tournée rozpoczynającego się już w najbliższy weekend.

dodano: 2018-02-28
SHIMANO NA TARGACH RYBOMANIA 2018 POZNAŃ!

W tym roku Shimano przygotowało wiele nowości, które z pewnością podbiją serca wędkarzy preferujących w szczególności spinning i wędkarstwo karpiowe. Nie mam jednak wątpliwości, że w ten weekend jedna gwiazda będzie świeciła mocniej niż pozostałe – mowa oczywiście o nowej generacji kołowrotka Stella – modelu FJ 2018, który będzie miał swoją premierę właśnie podczas Targów Rybomania w Poznaniu. 

dodano: 2018-02-06
KATALOG SHIMANO 2018 JUŻ DOSTĘPNY ONLINE!

Zapraszamy Cię w podróż po świecie produktów SHIMANO - zaprojektowanych i stworzonych, by spełnić największe wymagania nowoczesnych wędkarzy i dawać maximum radości z łowienia.

dodano: 2018-01-20
NOWE KOŁOWROTKI SHIMANO JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

2017 rok przejdzie z pewnością do historii firmy Shimano. Sposób, w jaki firma zareagowała na potrzeby europejskiego rynku zasługuje na pełne uznanie wędkarskiej społeczności. Znany przede wszystkich z oferowania najwyższej klasy kołowrotków producent zaproponował w tym roku kilkanaście modeli idealnie wpisujących się w potrzeby polskich wędkarzy i posiadających przy tym najlepsze, w pełni dopracowane rozwiązania technologiczne. 

dodano: 2017-10-18
Shimano Sahara Fi

Sahara FI to mocny i trwały kołowrotek spinningowy, oferowany w bardzo przystępnej cenie. Zastosowanie w nim napędu X-Ship oraz kutej na zimno przekładni Hagane, zamkniętych w kompaktowym korpusie G-Free Body, potwierdza wysoką jakość tej konstrukcji. 

dodano: 2017-09-07
Shimano Stradic Ci4+ FB

Zupełnie nowy Stradic CI4+ powinien być traktowany jako kołowrotek stworzony dla zaawansowanych wędkarzy. Uderzająco piękny, agresywny design i rewelacyjne doświadczenia podczas użytkowania, połączone z ultralekką konstrukcją tego kołowrotka sprawiają, że podbije on z pewnością serca setek tysięcy wędkarzy na całym świecie. 

dodano: 2017-08-24
HEAVY BAITCASTING – METODA NA DUŻE SZCZUPAKI

Duże szczupaki od zawsze były moim celem numer 1. W dobie ogólnodostępnego internetu, inspirowanie się filmami i zdjęciami z zagranicy zawsze wprawiało mnie w zachwyt. Krążące jednak wokół opinie o rybostanie naszych wód skutecznie studziły mój zapał. 

dodano: 2017-06-14
NOWE I JUŻ ZNANE KOŁOWROTKI SHIMANO

Teraz wyposażone w technologię HAGANE

Rok 2017 przejdzie bez wątpienia do historii marki Shimano. Rozbudowanie segmentu przystępnych cenowo kołowrotków spinningowych może wydawać się zwyczajnym posunięciem, jednak nigdy dotąd żadna firma nie oferowała swych najlepszych technologii w ogólnodostępnym segmencie rynku. W tym momencie Shimano nie tyle wyprzedza konkurencję, co wyznacza zupełnie nowy standard w rodzinie kołowrotków, na które stać dosłownie każdego.

dodano: 2017-04-22
rapala pike program