Savage Gear Trophy Szczecinek 2017

Savage Gear Trophy Szczecinek 2017

Miasto Szczecinek, Powiat Szczecinecki i Gmina Szczecinek. przy patronacie „Wędkarskiego Świata” zapraszają w dniach 20–22 października na zawody z łodzi parami Savage Gear Trophy Szczecinek 2017.

Zawody zostaną rozegrane na dwóch jeziorach w okolicach Szczecinka – Trzesiecko i Wierzchowo, w dwóch 6-godzinnych turach w formule C&R. Będą punktowane najdłuższe ryby złowione przez osadę łodzi zgodnie z poniższymi zasadami:

– 2 najdłuższe szczupaki + dwa najdłuższe okonie,

– 2 najdłuższe sandacze + dwa najdłuższe okonie,

– 1 szczupak + 1 sandacz + 2 najdłuższe okonie.

Zgłaszane mogą być wszystkie ryby złowione przez zawodników, które osiągnęły wymiar ochronny ustalony na 25 cm dla okonia i 65 cm dla szczupaka, a po zakończeniu zmagań największe z nich zostaną zaliczone do klasyfikacji zgodnie z powyższą specyfikacją.

Zwycięzcą zawodów zostanie drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów miarowych w ciągu dwóch dni trwania zawodów. Uczestnicy będą zakwaterowani w szczecineckich hotelach.

Biuro zawodów, integracja oraz imprezy towarzyszące odbywać się będą w hotelu Zamek położonym nad jeziorem Trzesiecko.

Organizator przewidział ciekawe imprezy towarzyszące:

– pokaz nowości Savage Gear i Okuma prowadzony przez Wojciecha Krzyszczyka, Sebastiana Rzytkiego, Mateusza Kalkowskiego i Sebastiana Kalkowskiego (Team Savage Gear),

 – zawody zaproszonych gości o „Puchar Burmistrza Miasta Szczecinka”,

–  spotkania dyskusyjne z zaproszonymi gośćmi. 

Organizatorzy i sponsorzy przygotowali bogate nagrody:

– za zajęcie 1 miejsca 10 tys. złotych oraz sprzęt Savage Gear i Okuma za 5 tys. złotych,

– za 2 miejsce odpowiednio 5 tys. w gotówce i 2,5 tys. złotych w sprzęcie,

– za 3 miejsce – 2,5 tys. w gotówce i 1,5 tys. w sprzęcie.

Dodatkowo za złowienie największej ryby z trzech punktowanych gatunków zawodnicy otrzymają po 500 złotych w sprzęcie Savage Gear i Okuma. Opłata startowa dla drużyny wynosi 800 złotych od pary lub 600 złotych bez noclegów od pary w wypadku mieszkańców Szczecinka i Gminy Szczecinek. Liczba zawodników ograniczona jest do 200 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje i kontakt: www.wedkarskiszczecinek.pl. 

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon