Savage Gear

Savage Gear

Savage Gear to sprzęt dla ambitnych i bezkompromisowych wędkarzy. Łączy w sobie najnowsze technologie, pietyzm wykonania i niespotykaną na rynku jakość. Marka ta jako pierwsza wprowadziła do procesu projektowania przynęt wędkarskich skanowanie trójwymiarowe prawdziwych ryb i innych przedstawicieli wodnej fauny, na bazie których tworzone są te przynęty. Fundamentem Savage Gear jest Mads Grosell, który od lat swą genialną pracą rozwija tę markę. Wspierają go światowej klasy wędkarze i eksperci z całej Europy, którzy odpowiadają za innowacyjne programy rozwojowe i testowanie sprzętu. Dzięki swojej innowacyjności i dalekowzroczności marka Savage Gear jest rozpoznawalnym i utytułowanym producentem sprzętu wędkarskiego na całym świecie. Jeżeli jesteś przesiąkniętym do szpiku kości maniakiem wodnych drapieżników, ten sprzęt jest dla Ciebie! 

 

Svendsen Sport S.A. Poland

ul. Kościuszki 227,

40-600 Katowice

Tel.: +48 32 608 69 56

email: poland@svendsen-sport.com

www.savage-gear.com

https://www.facebook.com/SavageGearPolska

A sprzęt Savage Gear znajdziecie w dobrych sklepach wędkarskich! 

Katalog 2016 znajdziecie tu:

http://viewer.zmags.com/publication/9811c17d#/9811c17d/

Sortuj od:
Denne jazie

Spinningowa wiosna nierozerwalnie kojarzy mi się z jaziami. Szukam tych ryb na niewielkich rzekach, które nagrzewają się szybciej i tym samym, pobudzają ryby do żerowania. 

dodano: 2017-04-13
Zmarznięte pstrągi

Zima w pełni. Nieustanne mrozy sprawiają, że woda w rzekach ma zaledwie kilka stopni. Pstrągi nie lubią, aż tak lodowatej wody i żerują krótko i nieregularnie. Stojąc przemarznięte w głębokich dołkach i rynnach, stają się trudne do złowienia. 

dodano: 2017-02-11
Zimowe przygotowania

Zima to jedyny okres, kiedy mam więcej czasu, aby przygotować sprzęt do sezonu. Roboty jest wiele, szczególnie jeśli sprzęt jest mocno eksploatowany. Zaczynam od czyszczenia i smarowania kołowrotków, przygotowuję stingery i przypony, przeglądam główki jigowe i sprawdzam ich ostrość.

dodano: 2017-01-16
Belly Boat Savage Gear - dostępność od maja 2017

Już od maja 2017 dostępna będzie nowa limitowana oferta Belly Boat Savage Gear!

dodano: 2017-01-11
Święta pod znakiem Savage Gear

Święta Bożego Narodzenia już za pasem. Aby wpisać się tę wspaniałą atmosferę poprosiliśmy kilku członków Pro Team Savage Gear o podanie ich typów na doskonały prezent świąteczny dla wędkarzy spinningowych.

dodano: 2016-12-14
Leniwe sandacze

Nie mam sprawdzonej recepty na sandacze. Czasem ryby te biorą jak opętane na większość przynęt, a czasem trudno o jedno nawet branie. Częsta zmiana miejsc, przynęt i sposobów prowadzenia to konieczność.

dodano: 2016-11-15
Samobójcza kaczka

Uzależniła mnie ta przynęta. W każdą wolną chwilę, jadę nad pobliskie jeziorka z dosłownie kilkoma kaczkami w pudełku i rzadko kiedy nic się nie dzieje. Łowię nią tam, gdzie inne przynęty zawodzą, a brania… Te są niesłychane.

dodano: 2016-09-20
Gumowa perfekcja – Savage Gear Line Thru Roach

Płoć jest powszechna w Europie a zasięg jej występowania sięga do Syberii.  Gatunek ten, jest najważniejszym pożywieniem dla większości wodnych drapieżników, na opisanym wyżej obszarze jej występowania. W dziale badawczo-rozwojowym marki Savage Gear, badaliśmy bardzo dogłębnie zachowania tego gatunku, szczegóły budowy i sposobu poruszania się.

dodano: 2016-07-15
Savage Gear 3D Suicide Duck - 3 nagrody na targach Efttex

W czasie tegorocznej edycji targów Efttex, zorganizowanych w stolicy Holandii - Amsterdamie, na konto marki Savage Gear i jej produkt managera Madsa Grosella, zostały dopisane trzy nagrody za najlepszy produkt. Wszystkie trzy nagrody, pomimo, że odnoszące się do innych kategorii, uhonorowały jeden produkt a maniowncie przynętę Savage Gear 3D Suicide Duck. 

dodano: 2016-06-27
Czerwcowe sandaczowanie

Po naprawdę trudnym początku sezonu na sandacze, wszystko w wodzie zaczyna się stabilizować. Ostatnie ryby spłynęły już z gniazd i ustawiają się w typowych miejscach. Żerują na kantach i blatach, ale także można wyłuskać ryby spomiędzy zatopionych korzeni. 

dodano: 2016-06-13
Majowe wnioski

Mniej więcej od połowy maja, kończą się moje próby wielu przynęt szczupakowych. W pudłach zostają tylko te, które albo dawały ryby, albo ich praca dawała nadzieję, że ryby w późniejszym okresie się pojawią. 

dodano: 2016-05-19
Z ciemności wyszło światło – wędziska Savage Gear Black Savage

Jedną z największych tegorocznych premier, w stajni Savage Gear,  jest nowa seria wędzisk – Black Savage. Kije te swym designem wpisują się w zdobywający coraz większą popularność trend Street lub Urban Fishingu, czyli wędkarstwa spinningowego w terenach miejskich (rzeki, kanały, porty, itp.). 

dodano: 2016-04-25
Dargon