Savage Gear

Savage Gear

Savage Gear to sprzęt dla ambitnych i bezkompromisowych wędkarzy. Łączy w sobie najnowsze technologie, pietyzm wykonania i niespotykaną na rynku jakość. Marka ta jako pierwsza wprowadziła do procesu projektowania przynęt wędkarskich skanowanie trójwymiarowe prawdziwych ryb i innych przedstawicieli wodnej fauny, na bazie których tworzone są te przynęty. Fundamentem Savage Gear jest Mads Grosell, który od lat swą genialną pracą rozwija tę markę. Wspierają go światowej klasy wędkarze i eksperci z całej Europy, którzy odpowiadają za innowacyjne programy rozwojowe i testowanie sprzętu. Dzięki swojej innowacyjności i dalekowzroczności marka Savage Gear jest rozpoznawalnym i utytułowanym producentem sprzętu wędkarskiego na całym świecie. Jeżeli jesteś przesiąkniętym do szpiku kości maniakiem wodnych drapieżników, ten sprzęt jest dla Ciebie! 

 

Svendsen Sport S.A. Poland

ul. Kościuszki 227,

40-600 Katowice

Tel.: +48 32 608 69 56

email: poland@svendsen-sport.com

www.savage-gear.com

https://www.facebook.com/SavageGearPolska

A sprzęt Savage Gear znajdziecie w dobrych sklepach wędkarskich! 

Katalog 2018 znajdziecie tu:

http://viewer.zmags.com/publication/5d1c4222

Sortuj od:
Twitchingowe pstrągi

Zima to nie najlepszy czas na pstrągi potokowe. Ryby zazwyczaj stoją przy dnie i trudno skusić je do brania. Żerują bardzo nieregularnie i krótkotrwale. Jednak nawet o tej porze roku nie wyzbywają się swojego instynktu terytorialnego.

dodano: 2018-02-19
Katalogi 2018 w polskiej wersji językowej!

Mamy przyjemność poinformować Państwa o dostępności w formie elektronicznej polskiej wersji językowej katalogów konsumenckich marek: Savage Gear i Prologic, wraz z dodatkiem w formie katalogu Okuma.

dodano: 2018-02-09
Na pstrągi inaczej

W moich wodach, prócz pstrąga potokowego, żyje sporo tęczaków i palii. Mimo, że wszystkie te ryby są ze sobą spokrewnione, zachowują się nieco inaczej i zajmują inne stanowiska w rzekach. Mając taką wiedzę, udaje mi się czasem nieprzypadkowo złowić gatunek, na który właśnie poluję. 

dodano: 2018-01-15
Płociowy pewniak.

Płoć jest być może najczęściej atakowaną ofiarą, przez większość naszych drapieżników. Występuje wszędzie, żyje w dużych stadach i przez to jest łatwym do zdobycia pokarmem. Nic dziwnego więc, że wiele firm wędkarskich produkując swoje przynęty, stara się nadać im wygląd i pracę płotki. 

dodano: 2017-12-12
Jesienny sandacz rzeczny

Naprawdę wspaniale jest napływać nad ciekawy układ sandaczowy i cieszyć się wieloma braniami tych nieprzewidywanych ryb. Niemniej, piesze wędrówki w poszukiwaniu mętnookich, też mają sporo uroku. Znalezienie odpowiedniego miejsca, niemal zawsze daje nam gwarancję udanych połowów do końca roku. 

dodano: 2017-11-20
Gruby sandacz lubi dobrze zjeść

Bez wątpienia sandacz należy do grupy naszych największych, wodnych drapieżników. Jak każde stworzenie na szczycie łańcucha pokarmowego, dorasta do sporych rozmiarów i aby utrzymać formę, a przynajmniej nie tracić więcej energii na polowanie, niż przyniesie korzyść z upolowanej już ofiary, lubi solidne kąski.

dodano: 2017-10-25
Sreberko na sandacze

Szukając odpowiednich przynęt na poszczególne gatunki, zwracam szczególną uwagę na to, czym żywią się drapieżniki. Bez wątpienia sporym procentem w menu sandaczy, są małe sandacze. 

dodano: 2017-09-18
Spełnione marzenia

Jako mały chłopiec marzyłem o własnej łódce. Pamiętam, jak siedząc na pomoście, wpatrywałem się w dal i wyobrażałem sobie, jak to fajnie móc popływać, dobijać do nieznanych brzegów, unosić się nad dywanem roślinności. Wtedy jeszcze nie wędkowałem.

dodano: 2017-08-01
Nowość Savage Gear 3D Bat już w sklepach!

Rewolucja! Tak określana jest najważniejsza nowość Savage Gear na przyszły sezon, a jest nią nie mniej, nie więcej – imitacja nietoperza! Ta twarda przynęta została nazwana 3D BAT i nie można odmówić jej oryginalności, zarówno pod względem wyglądu, pracy i samej idei, jak doprowadziła do jej powstania. 

dodano: 2017-07-26
Z płocią na szczupaki

Bez wątpienia płoć stanowi spory procent w menu szczupaków. Łowienie więc na ich imitacje, wydaje się bardzo rozsądne. Jeśli dodatkowo przynęta pracuje i wygląda jak prawdziwa płoć, to sukces jest kwestią czasu. 

dodano: 2017-06-16
Wieczorowe okonie

Od wielu już lat w maju zaczyna się spektakl, którego nie mogę przegapić. Na jednej ze śląskich zaporówek, tuż przed zmrokiem w pobliżu brzegu pojawiają się okonie. Grube, agresywne i atakujące niemal wszystko garbusy.

dodano: 2017-05-14
Denne jazie

Spinningowa wiosna nierozerwalnie kojarzy mi się z jaziami. Szukam tych ryb na niewielkich rzekach, które nagrzewają się szybciej i tym samym, pobudzają ryby do żerowania. 

dodano: 2017-04-13
Dargon