Savage Gear

Savage Gear

Savage Gear to sprzęt dla ambitnych i bezkompromisowych wędkarzy. Łączy w sobie najnowsze technologie, pietyzm wykonania i niespotykaną na rynku jakość. Marka ta jako pierwsza wprowadziła do procesu projektowania przynęt wędkarskich skanowanie trójwymiarowe prawdziwych ryb i innych przedstawicieli wodnej fauny, na bazie których tworzone są te przynęty. Fundamentem Savage Gear jest Mads Grosell, który od lat swą genialną pracą rozwija tę markę. Wspierają go światowej klasy wędkarze i eksperci z całej Europy, którzy odpowiadają za innowacyjne programy rozwojowe i testowanie sprzętu. Dzięki swojej innowacyjności i dalekowzroczności marka Savage Gear jest rozpoznawalnym i utytułowanym producentem sprzętu wędkarskiego na całym świecie. Jeżeli jesteś przesiąkniętym do szpiku kości maniakiem wodnych drapieżników, ten sprzęt jest dla Ciebie! 

 

Svendsen Sport S.A. Poland

ul. Kościuszki 227,

40-600 Katowice

Tel.: +48 32 608 69 56

email: poland@svendsen-sport.com

www.savage-gear.com

https://www.facebook.com/SavageGearPolska

A sprzęt Savage Gear znajdziecie w dobrych sklepach wędkarskich! 

Katalog 2016 znajdziecie tu:

http://viewer.zmags.com/publication/9811c17d#/9811c17d/

Sortuj od:
Jesienny sandacz rzeczny

Naprawdę wspaniale jest napływać nad ciekawy układ sandaczowy i cieszyć się wieloma braniami tych nieprzewidywanych ryb. Niemniej, piesze wędrówki w poszukiwaniu mętnookich, też mają sporo uroku. Znalezienie odpowiedniego miejsca, niemal zawsze daje nam gwarancję udanych połowów do końca roku. 

dodano: 2017-11-20
Gruby sandacz lubi dobrze zjeść

Bez wątpienia sandacz należy do grupy naszych największych, wodnych drapieżników. Jak każde stworzenie na szczycie łańcucha pokarmowego, dorasta do sporych rozmiarów i aby utrzymać formę, a przynajmniej nie tracić więcej energii na polowanie, niż przyniesie korzyść z upolowanej już ofiary, lubi solidne kąski.

dodano: 2017-10-25
Sreberko na sandacze

Szukając odpowiednich przynęt na poszczególne gatunki, zwracam szczególną uwagę na to, czym żywią się drapieżniki. Bez wątpienia sporym procentem w menu sandaczy, są małe sandacze. 

dodano: 2017-09-18
Spełnione marzenia

Jako mały chłopiec marzyłem o własnej łódce. Pamiętam, jak siedząc na pomoście, wpatrywałem się w dal i wyobrażałem sobie, jak to fajnie móc popływać, dobijać do nieznanych brzegów, unosić się nad dywanem roślinności. Wtedy jeszcze nie wędkowałem.

dodano: 2017-08-01
Nowość Savage Gear 3D Bat już w sklepach!

Rewolucja! Tak określana jest najważniejsza nowość Savage Gear na przyszły sezon, a jest nią nie mniej, nie więcej – imitacja nietoperza! Ta twarda przynęta została nazwana 3D BAT i nie można odmówić jej oryginalności, zarówno pod względem wyglądu, pracy i samej idei, jak doprowadziła do jej powstania. 

dodano: 2017-07-26
Z płocią na szczupaki

Bez wątpienia płoć stanowi spory procent w menu szczupaków. Łowienie więc na ich imitacje, wydaje się bardzo rozsądne. Jeśli dodatkowo przynęta pracuje i wygląda jak prawdziwa płoć, to sukces jest kwestią czasu. 

dodano: 2017-06-16
Wieczorowe okonie

Od wielu już lat w maju zaczyna się spektakl, którego nie mogę przegapić. Na jednej ze śląskich zaporówek, tuż przed zmrokiem w pobliżu brzegu pojawiają się okonie. Grube, agresywne i atakujące niemal wszystko garbusy.

dodano: 2017-05-14
Denne jazie

Spinningowa wiosna nierozerwalnie kojarzy mi się z jaziami. Szukam tych ryb na niewielkich rzekach, które nagrzewają się szybciej i tym samym, pobudzają ryby do żerowania. 

dodano: 2017-04-13
Zmarznięte pstrągi

Zima w pełni. Nieustanne mrozy sprawiają, że woda w rzekach ma zaledwie kilka stopni. Pstrągi nie lubią, aż tak lodowatej wody i żerują krótko i nieregularnie. Stojąc przemarznięte w głębokich dołkach i rynnach, stają się trudne do złowienia. 

dodano: 2017-02-11
Zimowe przygotowania

Zima to jedyny okres, kiedy mam więcej czasu, aby przygotować sprzęt do sezonu. Roboty jest wiele, szczególnie jeśli sprzęt jest mocno eksploatowany. Zaczynam od czyszczenia i smarowania kołowrotków, przygotowuję stingery i przypony, przeglądam główki jigowe i sprawdzam ich ostrość.

dodano: 2017-01-16
Belly Boat Savage Gear - dostępność od maja 2017

Już od maja 2017 dostępna będzie nowa limitowana oferta Belly Boat Savage Gear!

dodano: 2017-01-11
Święta pod znakiem Savage Gear

Święta Bożego Narodzenia już za pasem. Aby wpisać się tę wspaniałą atmosferę poprosiliśmy kilku członków Pro Team Savage Gear o podanie ich typów na doskonały prezent świąteczny dla wędkarzy spinningowych.

dodano: 2016-12-14
Dargon