Savage Gear

Savage Gear

Savage Gear to sprzęt dla ambitnych i bezkompromisowych wędkarzy. Łączy w sobie najnowsze technologie, pietyzm wykonania i niespotykaną na rynku jakość. Marka ta jako pierwsza wprowadziła do procesu projektowania przynęt wędkarskich skanowanie trójwymiarowe prawdziwych ryb i innych przedstawicieli wodnej fauny, na bazie których tworzone są te przynęty. Fundamentem Savage Gear jest Mads Grosell, który od lat swą genialną pracą rozwija tę markę. Wspierają go światowej klasy wędkarze i eksperci z całej Europy, którzy odpowiadają za innowacyjne programy rozwojowe i testowanie sprzętu. Dzięki swojej innowacyjności i dalekowzroczności marka Savage Gear jest rozpoznawalnym i utytułowanym producentem sprzętu wędkarskiego na całym świecie. Jeżeli jesteś przesiąkniętym do szpiku kości maniakiem wodnych drapieżników, ten sprzęt jest dla Ciebie! 

 

Svendsen Sport S.A. Poland

ul. Kościuszki 227,

40-600 Katowice

Tel.: +48 32 608 69 56

email: poland@svendsen-sport.com

www.savage-gear.com

https://www.facebook.com/SavageGearPolska

A sprzęt Savage Gear znajdziecie w dobrych sklepach wędkarskich! 

Katalog 2018 znajdziecie tu:

http://viewer.zmags.com/publication/5d1c4222

Sortuj od:
Jesienią tylko pewniaki

U schyłku lata, drapieżniki zaczynają intensywnie żerować. Nie znaczy to, że biorą zawsze i na wszystko. Sięgam w tym okresie wyłącznie po sprawdzone przynęty.

dodano: 2018-09-21
Mieszanie ogonkiem

Lato ze swoimi upałami rzadko kiedy bywa dobrą porą na sandacze. Ryby żerują krótko i nieregularnie a brania często bywają ledwo wyczuwalnymi dotknięciami, trudnymi do zacięcia. 

dodano: 2018-08-15
Nowa przynęta Savage Gear 3D Smash Tail

Niesamowita przynęta z limitowanej oferty Savage Gear, dostępna będzie już od początku lipca 2018. #D Smashtail to wabik oparty na skanowaniu 3D prawdziwych młodych pstrągów – posiada on realistyczny kształt i wysoki poziom detali. 

dodano: 2018-06-08
Głębokie bolenie

Jeśli boleń żeruje przy powierzchni, sposób łowienia jest oczywisty. Szybki, drobiący wobler. Czasem jednak schodzą głębiej i zaczynają się schody. Przynęty których używam od ubiegłego roku to 3D Roach marki SavageGear. 

dodano: 2018-05-23
Kleniowa wiosna

Kwiecień to dla mnie głównie miesiąc klenia. Ryby zaczynają doskonale i co ważniejsze, regularnie żerować. Używam wędki Custom Coastal marki SavageGear o długości 274 cm. i c.w. 7-23g. Daje mi to gwarancję idealnego podania przynęty, wyczucia każdego brania i bezpiecznego holu ryby.

dodano: 2018-04-19
Przygotowania do sezonu szczupakowego

Kiedy przyjdzie maj, każdą wolną chwilę spędzam nad wodą. Nie ma wtedy czasu na szukanie nowych rozwiązań zbrojenia czy porządkowanie pudeł. Te wszystkie czynności wykonuję teraz, kiedy przeciągająca się zima zatrzymuje w domu.

dodano: 2018-03-19
Twitchingowe pstrągi

Zima to nie najlepszy czas na pstrągi potokowe. Ryby zazwyczaj stoją przy dnie i trudno skusić je do brania. Żerują bardzo nieregularnie i krótkotrwale. Jednak nawet o tej porze roku nie wyzbywają się swojego instynktu terytorialnego.

dodano: 2018-02-19
Katalogi 2018 w polskiej wersji językowej!

Mamy przyjemność poinformować Państwa o dostępności w formie elektronicznej polskiej wersji językowej katalogów konsumenckich marek: Savage Gear i Prologic, wraz z dodatkiem w formie katalogu Okuma.

dodano: 2018-02-09
Na pstrągi inaczej

W moich wodach, prócz pstrąga potokowego, żyje sporo tęczaków i palii. Mimo, że wszystkie te ryby są ze sobą spokrewnione, zachowują się nieco inaczej i zajmują inne stanowiska w rzekach. Mając taką wiedzę, udaje mi się czasem nieprzypadkowo złowić gatunek, na który właśnie poluję. 

dodano: 2018-01-15
Płociowy pewniak.

Płoć jest być może najczęściej atakowaną ofiarą, przez większość naszych drapieżników. Występuje wszędzie, żyje w dużych stadach i przez to jest łatwym do zdobycia pokarmem. Nic dziwnego więc, że wiele firm wędkarskich produkując swoje przynęty, stara się nadać im wygląd i pracę płotki. 

dodano: 2017-12-12
Jesienny sandacz rzeczny

Naprawdę wspaniale jest napływać nad ciekawy układ sandaczowy i cieszyć się wieloma braniami tych nieprzewidywanych ryb. Niemniej, piesze wędrówki w poszukiwaniu mętnookich, też mają sporo uroku. Znalezienie odpowiedniego miejsca, niemal zawsze daje nam gwarancję udanych połowów do końca roku. 

dodano: 2017-11-20
Gruby sandacz lubi dobrze zjeść

Bez wątpienia sandacz należy do grupy naszych największych, wodnych drapieżników. Jak każde stworzenie na szczycie łańcucha pokarmowego, dorasta do sporych rozmiarów i aby utrzymać formę, a przynajmniej nie tracić więcej energii na polowanie, niż przyniesie korzyść z upolowanej już ofiary, lubi solidne kąski.

dodano: 2017-10-25
rapala pike program