Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

Czerwone korale

Spontaniczne wypady nad nieznaną wodę cenię z kilku powodów. Mogę spotkać nowych ludzi, odkrywać miejsca wcześniej przeze mnie niepoznane, czy wreszcie muszę kombinować więcej niż na dobrze znanym łowisku, bo warunki nad wodą zazwyczaj zmuszają mnie do improwizacji. Do domu wracam z nowym bagażem doświadczeń.

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-09-15
Łowisko Zajączków

Zajączków to zalane wyrobisko po wydobyciu piasku. Położone w okolicach Kazimierza Dolnego oraz Nałęczowa jest ciekawą propozycją na rodzinny wypad łączący wędkowanie i zwiedzanie.

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-09-02
Karpie z piaskownicy

Opiszę Wam przygodę, którą niedawno przeżyłem na Lubelszczyźnie. Tak naprawdę to był wyjazd na wesele, ale z chłopakami z Carplive trochę go urozmaiciliśmy, oczywiście bez szkody dla nowożeńców. Decyzja zapadła – jedziemy w piątek po pracy i robimy dwie nocki na lokalnej wodzie.

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-08-18
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Storm