Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

W domu ryby nie złowisz

Na dworze nieprzyjemnie, wieje i pada deszcz. Ponadto pełnia i złe ciśnienie. Kalendarz brań też nie zachęca do wyjścia. Jechać więc na ryby czy zostać w domu?

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-11-15
Łowisko Kiełpin

Jeśli będziecie w województwie zachodniopomorskim, to koniecznie musicie odwiedzić to urokliwe miejsce. Jezioro znajduje się w miejscowości Ostrowice Borne i stanowi łakomy kąsek dla karpiowych dusz. 

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-11-06
Grube karpiowe ostatki

Jeszcze nie tak dawno szukaliśmy wiosennych miejscówek, a tu za oknami szara, jesienna rzeczywistość. Czy aby na pewno szara? Niekoniecznie. Jesień to czas na grube karpie. Ryby stają się mniej podejrzliwe, więc mamy większe szanse na złowienie tej wymarzonej, którą tropiliśmy przez cały sezon.

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-10-20
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Storm