Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

Kobiece Towarzystwo Karpiowe

Panie na rybach? Tak. Zauważam, że to już nie są pojedyncze przypadki. Regularnie słyszę o kobietach, które z sukcesem polują na karpie, i widuję je na łowiskach. I nie myślę tylko o żonach karpiarzy, ale o samotnych wilkach, a właściwie wilczycach, zarażonych karpiową pasją do szpiku kości.

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-03-08
Kanały w Koninie

To miejsce jest dla mnie szczególne z racji tego, że to właśnie tam stawiałem swoje pierwsze kroki związane z wędkarstwem karpiowym. Określenie „Kanały Konińskie” dotyczy szeregu meandrujących kanałów wykorzystywanych głównie w celu dostarczania wody służącej do schładzania turbin tamtejszych elektrowni produkujących prąd.

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-03-02
Skrzynka pierwszej pomocy

Tym razem nie będzie o karpiowej przygodzie znad wody, lecz zupełnie o czymś innym. W nawiązaniu do tytułu tego artykułu chciałbym Wam, Drodzy Czytelnicy, zaprezentować skrzynkę, dzięki której udaje mi się zachować ład i porządek w akcesoriach. Uważam, że ma to istotny wpływ na komfort i jakość łowienia.

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-02-16
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
SUZUKI PIASECZNO MARINE