Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

Hardy? Waftersy? A może jednak POP-UP?

Kiedy zaczynałem swoja przygodę z wędkarstwem karpiowym, większość technicznych określeń związanych z tą dziedzina była dla mnie po prostu niezrozumiała. Wielokrotnie podczas rozmów bardziej obytych w temacie kolegów zastanawiałem się nad słownictwem, jakiego używali. Czy to był szyfr? Zawsze po powrocie do domu starałem się zasięgnąć języka, by rozwiązać kwestie butgripów, rod restów, line alignera i innych.

Autor: Robert Adamski dodano: 2019-07-12
Odkrywać nowe

Z pewnością każdy z nas ma swoją karpiową perełkę, jedną a może dwie, które trzyma gdzieś głębokow sercu tylko dla siebie. Miejsce z wielkimi rybami, oazę spokoju, w której podczas życiowej gonitwy najzwyczajniej w świecie odpoczywa.

Autor: Robert Adamski dodano: 2019-05-26
Wiosenne dylematy

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon. Jak co roku większość z nas zastanawia się, gdzie go rozpocząć i jaki będzie. Wiosna to czas, kiedy ryby budzą się z zimowego letargu i głodne ruszają na żer uzupełnić kalorie.

Autor: Robert Adamski dodano: 2019-03-30
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Kalosze