Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

Łowisko Chojnica

Kompleks kilku jezior o zróżnicowanej wielkości i głębokości, położonych w województwie zachodniopomorskim niedaleko Choszczna. Właściciel łowiska przygotował jeziora dedykowane konkretnej metodzie połowu – spinning, spławik. W 2015 roku na największym z akwenów, o powierzchni 24 ha, który nazwano Chojnica Wielka, stworzono warunki dla karpiarzy. 

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-10-01
Sparzony – trafiony

Wakacyjne upały nie nastrajały pozytywnie do wyjazdów na ryby. Temperatury przekraczające 30 stopni w dzień i nieznacznie niższe w nocy nie oddziaływały też pozytywnie na żerowanie ryb. No cóż, ale kto z nas usiedzi przez kilka wolnych weekendów w domu? 

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-09-13
Karp 34,4 kg

Oto relacja Piotra Żelazowskiego, który w Łowisku Gosławice złowił olbrzymiego karpia 34,4 kg. Ryba w doskonałej kondycji wróciła do wody.

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-09-04
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
rapala pike program