Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

Skrzynka pierwszej pomocy

Tym razem nie będzie o karpiowej przygodzie znad wody, lecz zupełnie o czymś innym. W nawiązaniu do tytułu tego artykułu chciałbym Wam, Drodzy Czytelnicy, zaprezentować skrzynkę, dzięki której udaje mi się zachować ład i porządek w akcesoriach. Uważam, że ma to istotny wpływ na komfort i jakość łowienia.

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-02-16
Powrót do przeszłości

Jesteśmy nastawieni na ilość złowionych ryb. Ale czy karpiarz, który łowi więcej, jest lepszy od tego, który ma na rozkładzie kilka ryb z całego sezonu? Zależy, gdzie łowi.

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-01-28
Jezioro Sarnowo

Jeśli szukacie miejsca, które ma się stać Waszym karpiowym wyzwaniem, to trafiliście w dziesiątkę. Sarnowo to trudna woda. Wypracowanie i złowienie na niej karpia świadczy o wysokich umiejętnościach łowcy. 

Autor: Robert Adamski dodano: 2016-12-31
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy