Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

Krótka zasiadka

Większość z nas ma wiele zajęć. W związku z tym niewiele jest czasu na ryby. Niestety, nieczęsto możemy wygospodarować czas na długie, tygodniowe zasiadki. Nie oznacza to, że w ogóle powinniśmy zrezygnować z karpiowych wypraw. Przy odrobinie chęci możemy znaleźć łowisko blisko miejsca zamieszkania, by podczas krótkich zasiadek zapolować na naszych ulubieńców. Kilka godzin, doba lub dwie mogą dać rekordową rybę.

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-07-13
Jezioro Smolno

To wyjątkowe łowisko położone w województwie zachodniopomorskim w gminie Wałcz zauroczyło już niejednego karpiarza. Trzy lata trwały przygotowania zbiornika dla wędkarzy. Właściciele postawili na komfort odwiedzających to jezioro. Dlatego stworzono tylko 5 stanowisk, co na 17-hektarowym akwenie daje olbrzymie możliwości, jeśli chodzi o rozmieszczenie zestawów.

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-06-29
Nowy zestaw końcowy na ospałe karpie

Moje ostatnie wyjazdy na ryby nie przyniosły mi zbyt wiele satysfakcji wędkarskiej. Po powrocie z jednej z nich zacząłem się zastanawiać nad wprowadzeniem czegoś nowego w moim piórniku z przyponami. Postawiłem na Rooni Riga.

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-06-14
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon