Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

Spinki

Pewnego dnia nad wodą młody karpiarz zapytał, co według mnie jest najważniejsze w przygotowaniach do wyjazdu na ryby, na co zwrócić szczególną uwagę, aby przechytrzyć te największe sztuki.

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-05-19
Spontaniczna zasiadka

Moje wiosenne zasiadki nie należą do najdłuższych. Nie siedzę nad wodą kilka dni czekając na branie. W tym okresie są to raczej szybkie kilkugodzinne wyjazdy, często uwarunkowane pogodą. 

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-04-21
Bez przerwy

W poprzednim numerze WŚ w rubryce z rozmaitościami opisywałem ciepłe kanały w Koninie. Mam do nich sentyment, bo właśnie tam rozpoczęła się moja przygoda z karpiami. Od tego momentu nie wyobrażam sobie, by nie odwiedzić tego miejsca podczas zimowej wędkarskiej stagnacji. 

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-04-04
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Storm 360°GT