Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

Kulka

Śmierdziel czy owoc? Duża czy mała? Zrobiona samemu, a może kupna? Zauważyłem, że wielu młodych adeptów sztuki karpiowej często zadaje tego typu pytania odnośnie do wyboru odpowiedniej kulki proteinowej. Możliwości jest wiele…

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-02-16
27,4 kg i zasiadka życia

Niecodzienna zasiadka Włodka Juźwińskiego z teamu Carponline to nie lada wyczyn. Liczba złowionych ryb oraz ich wielkość to marzenie chyba każdego z nas. Sam łowca zdziwił się i z niedowierzaniem obserwował to, co działo się na tej chimerycznej wodzie. Oto relacja łowcy:

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-02-01
Line Aligner po nowemu

Z każdego wyjazdu na ryby staram się coś wynieść. Oczywiście najbardziej liczą się dla mnie karpie, ale czasami, gdy trafię na złe ciśnienie lub fazę księżyca i wracam do domu na tarczy, cieszę się z innych rzeczy. Otaczająca mnie natura, nowo poznani ludzie, ciekawe rozmowy czy wreszcie nowe rzeczy, których się nauczyłem – to też jest bardzo wartościowe. Właśnie jedną z takich lekcji chciałbym się z Wami podzielić.

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-01-18
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon