Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

Dociążenie zestawu końcowego

Każdy wyjazd na ryby to kolejna lekcja. Kiedyś to ja korzystałem z porad, a dziś to najczęściej ja przekazuję wiedzę. Jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwy i dlatego chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi osiągnąć teraźniejszy pułap. Chcę dzielić się nabytym doświadczeniem i między innymi na łamach „Wędkarskiego Świata” przekazywać je młodym wędkarzom. 

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-07-14
World Carp Classic Junior 2017

W dniach 19–21 października 2017 r. nad słynnym angielskim jeziorem o nazwie Wraysbery Lake, znajdującym się na obrzeżach Londynu, odbędzie się druga edycja WCC Junior. 

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-07-05
Łowisko Nowaki

Zbiornik zaporowy Nowaki położony jest niedaleko wsi o tej samej nazwie, około 8 km od Nysy. Powierzchnia zalewu wynosi 29 ha. Jak na zbiornik zaporowy to niedużo, ale uwierzcie mi, że warto przyjechać tu na zasiadkę. 

Autor: Robert Adamski dodano: 2017-07-04
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Minnkota