Robert Adamski

Robert Adamski

Stały współpracownik „Wędkarskiego Świata” od 2013 roku. Współpracuje również z klubami i portalami karpiowymi oraz współredaguje polską stronę Prologic na Facebooku. Swą przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 9 lat. Jak większość młodych wędkarzy zaczynał od spławika. Z upływem lat zapragnął łowić duże ryby i od 1999 roku na stałe związał się z wędkarstwem karpiowym. Wyzwaniem są dla niego dzikie, nieodkryte jeziora, z których pochodzą jego dwie największe ryby: 22-kilogramowy amur oraz karp 24,5 kg. Pomimo 13-letniego doświadczenia cały czas się uczy. Swoją bogatą wiedzą chętnie dzieli się z innymi wędkarzami. 

Najnowsze artykuły autora

Moczyć czy panierować?

Gdy popijałem popołudniową kawę, zadzwonił telefon. W słuchawce znajomy głos. Niedawno poznany, świeżo upieczony karpiarz podczas miłej rozmowy zapytał mnie o sposoby dopalania przynęt albo zanęt.

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-04-11
Mój drugi dom

Każdy z nas ma takie wędkarskie miejsce na ziemi, do którego chętnie wraca i z którym łączy go kawał karpiowego życia. Właśnie o to na ostatnich targach w Poznaniu zapytał mnie młody wędkarz. Odpowiedź mogła być tylko jedna – Konin.

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-03-11
Kulka

Śmierdziel czy owoc? Duża czy mała? Zrobiona samemu, a może kupna? Zauważyłem, że wielu młodych adeptów sztuki karpiowej często zadaje tego typu pytania odnośnie do wyboru odpowiedniej kulki proteinowej. Możliwości jest wiele…

Autor: Robert Adamski dodano: 2018-02-16
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
rapala pike program