redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat"

redakcja miesięcznika

Autorów Wędkarskiego Świata można określić jednym wspólnym słowem – fachowcy. To nie świeżo upieczeni internetowi celebryci, lecz doświadczeni wędkarze z krwi i kości, którzy swe praktyczne umiejętności potwierdzili licznymi zwycięstwami w zawodach Grand Prix, mistrzostwach Polski i świata. Są wśród nich trenerzy kadr narodowych oraz wybitni publicyści, autorzy kultowych książek wędkarskich i setek fachowych artykułów opublikowanych w prasie wędkarskiej. A co najważniejsze, chętnie dzielą się swą bogatą wiedzą, o czym możecie się przekonać czytając miesięcznik Wędkarski Świat i zaglądając do naszych elektronicznych mediów. 

Najnowsze artykuły autora

Wachta przy głowatce

Luty to krótki, ale bardzo intensywny wędkarsko miesiąc, przynajmniej dla mnie. Wędkowanie podlodowe, pstrągi, lipienie, głowacice, obcowanie z zimową scenerią Podhala czy Bieszczadów samo w sobie jest cudowne i niezwykle odprężające, można zapomnieć o całym świecie. Ja zapominam...

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-01-21
Płetewka

"Gdy wicenaczelny zadał mi opisanie najciekawszego  doświadczenia  minionego sezonu, od razu pomyślałem o pewnej przynęcie i o moim największym odkryciu tamtego sezonu. I choć takich doświadczeń podczas całego sezonu trochę by się znalazło, to w głowie cały czas przewijała mi się myśl o tej przynęcie. O czym mowa? O najmniejszym Gunslingerze StrikePro."

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-01-02
Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

Drodzy Czytelnicy!

Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne, aby Wasze łowiska zaroiły się od zdrowych, silnych ryb, abyście mogli cieszyć się wędkowaniem ze swoimi dziećmi i małżonkami bez zbędnych formalności i wygórowanych opłat, aby z polskich jezior i rzek zniknęły rybackie sieci i abyście mogli być dumni z organizacji wędkarskiej, do której należycie. Wszystkiego najlepszego!

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-12-31
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
rapala pike program