redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat"

redakcja miesięcznika

Autorów Wędkarskiego Świata można określić jednym wspólnym słowem – fachowcy. To nie świeżo upieczeni internetowi celebryci, lecz doświadczeni wędkarze z krwi i kości, którzy swe praktyczne umiejętności potwierdzili licznymi zwycięstwami w zawodach Grand Prix, mistrzostwach Polski i świata. Są wśród nich trenerzy kadr narodowych oraz wybitni publicyści, autorzy kultowych książek wędkarskich i setek fachowych artykułów opublikowanych w prasie wędkarskiej. A co najważniejsze, chętnie dzielą się swą bogatą wiedzą, o czym możecie się przekonać czytając miesięcznik Wędkarski Świat i zaglądając do naszych elektronicznych mediów. 

Najnowsze artykuły autora

Nizinne muchowanie

"Jako mieszkaniec centralnej Polski nie mogę sobie pozwolić na częste wyjazdy w góry. Raz, że do przejechania mam co najmniej 350 km, a dwa, że niełatwo trafić tam na dobre warunki i brania, szczególnie w okresie wakacyjnym. Przez ostatnie lata, przy okazji wyjazdów związanych z pomiarami terenowymi, mogłem jednak wędkować w różnych niewielkich rzekach, zbierając tym samym wiele obserwacji i spostrzeżeń."

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-04-24
Majowy szczupak w głębokich zbiornikach

"Zbiorniki, w których łowię, charakteryzują się bardzo urozmaiconym dnem. W zależności od miejsca ich głębokość waha się od 2 do kilkunastu metrów. W maju skupiam się jednak głównie na płytkich półkach i ich kantach. Mój wybór nie jest przypadkowy. To właśnie w tych miejscach gromadzi się teraz  białoryb, a to oznacza dla szczupaków czas wielkiego żarcia."

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-04-23
Szkółka w Obornikach Śląskich

W ubiegłym roku członkowie koła PZW nr 13 w Obornikach Śląskich wybrali nowy zarząd. Jednym z założeń nowej władzy było utworzenie szkółki wędkarskiej. 

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-04-21
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon