redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat"

redakcja miesięcznika

Autorów Wędkarskiego Świata można określić jednym wspólnym słowem – fachowcy. To nie świeżo upieczeni internetowi celebryci, lecz doświadczeni wędkarze z krwi i kości, którzy swe praktyczne umiejętności potwierdzili licznymi zwycięstwami w zawodach Grand Prix, mistrzostwach Polski i świata. Są wśród nich trenerzy kadr narodowych oraz wybitni publicyści, autorzy kultowych książek wędkarskich i setek fachowych artykułów opublikowanych w prasie wędkarskiej. A co najważniejsze, chętnie dzielą się swą bogatą wiedzą, o czym możecie się przekonać czytając miesięcznik Wędkarski Świat i zaglądając do naszych elektronicznych mediów. 

Najnowsze artykuły autora

Tajemnice zawodniczej metody żyłkowej

W poprzednich artykułach starałem się przeprowadzić Was przez klasyczne metody wędkarstwa muchowego. Opisałem obszernie metodę suchej i mokrej muchy, zahaczyliśmy o streamera. Kończąc cykl artykułów o metodach muchowych, poniekąd zmuszony jestem do opisania uważanych przezwielu za tajemniczą, metodę żyłkową.

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-09-12
Aktywny feeder, czyli szukanie ryb w rzece

Ile to razy rzeka zmiatała nasze zestawy z siłą lokomotywy, powodując wędkarską frustrację? Walcząc z nurtem mamy wiele narzędzi, jednak czasami masa koszyków, których musimy użyć, daleka jest od poczucia komfortu. Większość wędkarzy kojarzy szeroko rozumiane wędkarstwo feederowe z leniwym oczekiwaniem na przygięcie szczytówki. Takie podejście do tematu ma swój urok, jednak feederem można łowić nad wyraz aktywnie i gwarantuję Wam, że metoda, którą opiszę w poniższym artykule, bliżej ma do spinningu, niż do klasycznego feedera. Nie jest to metoda dla wędkarskich leniuchów, a dla prawdziwych rzecznych wyjadaczy z nutką pozytywnej dawki spinningowego zacięcia.

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-09-02
Akwarium dla rybek – jak wybrać?
Akwarystyka to ciekawe i pochłaniające czas hobby. Oglądanie podwodnego świata fascynuje od lat małych i dużych. Akwarium dla rybek musi być jednak odpowiednio dobrane i wyposażone w niezbędne do życia akcesoria.
Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-08-29
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Kalosze