redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat"

redakcja miesięcznika

Autorów Wędkarskiego Świata można określić jednym wspólnym słowem – fachowcy. To nie świeżo upieczeni internetowi celebryci, lecz doświadczeni wędkarze z krwi i kości, którzy swe praktyczne umiejętności potwierdzili licznymi zwycięstwami w zawodach Grand Prix, mistrzostwach Polski i świata. Są wśród nich trenerzy kadr narodowych oraz wybitni publicyści, autorzy kultowych książek wędkarskich i setek fachowych artykułów opublikowanych w prasie wędkarskiej. A co najważniejsze, chętnie dzielą się swą bogatą wiedzą, o czym możecie się przekonać czytając miesięcznik Wędkarski Świat i zaglądając do naszych elektronicznych mediów. 

Najnowsze artykuły autora

Taktyka na komercję

Łowiska komercyjne w Polsce rosną jak grzyby po deszczu. Brak czasu i ubogi rybostan na dzikich wodach powoduje, że ogromna rzesza wędkarzy coraz łaskawszym okiem spogląda właśnie w stronę takich łowisk.

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-04-16
Czerwonookie królowe wiosny

Systematyczne łowienie okazałych płoci jest dość trudne i ma niewiele wspólnego z letnim łowieniem drobnych płotek z jeziorowych pomostów. Polowanie na rekordowe czerwonookie wymaga sporo przygotowania, ale także odpowiedniej techniki i doboru sprzętu.

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-04-04
Wiosna chrustem płynąca!

Kwiecień to wyjątkowy miesiąc w kalendarzu muszkarza. Przyroda eksploduje a z nią owady żyjące przez cały rok pod kamieniami w dnie rzeki.

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-03-23
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon