redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat"

redakcja miesięcznika

Autorów Wędkarskiego Świata można określić jednym wspólnym słowem – fachowcy. To nie świeżo upieczeni internetowi celebryci, lecz doświadczeni wędkarze z krwi i kości, którzy swe praktyczne umiejętności potwierdzili licznymi zwycięstwami w zawodach Grand Prix, mistrzostwach Polski i świata. Są wśród nich trenerzy kadr narodowych oraz wybitni publicyści, autorzy kultowych książek wędkarskich i setek fachowych artykułów opublikowanych w prasie wędkarskiej. A co najważniejsze, chętnie dzielą się swą bogatą wiedzą, o czym możecie się przekonać czytając miesięcznik Wędkarski Świat i zaglądając do naszych elektronicznych mediów. 

Najnowsze artykuły autora

Jak łowią mistrzowie?

"W marcu, jeśli tylko zejdzie lód, wybieram się na flagową wodę Mazowsza, czyli Kanał Żerański. Jest to bardzo dobre łowisko do poćwiczenia każdej metody przed rozpoczynającym się sezonem wyczynowym. Najbardziej lubię łowić metodą odległościową, która coraz częściej przydaje się na zawodach najwyższej rangi." 

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-02-20
Ciepłe tuńczyki

Większość ryb jest zimnokrwista, czyli temperatura ich ciała wynosi mniej więcej tyle, ile temperatura wody. To nie dotyczy tuńczyków. Temperatura ich ciała zazwyczaj jest wyższa od temperatury wody.

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-02-19
SZCZUPAK CUP MORAN POWIDZ 2018

Zapraszamy na tegoroczna edycję zawodów SZCZUPAK CUP 2018 nad Jezioro Powidzkie, które odbędą się w terminie 8-10.06.2018r. 

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-02-19
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon