redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat"

redakcja miesięcznika

Autorów Wędkarskiego Świata można określić jednym wspólnym słowem – fachowcy. To nie świeżo upieczeni internetowi celebryci, lecz doświadczeni wędkarze z krwi i kości, którzy swe praktyczne umiejętności potwierdzili licznymi zwycięstwami w zawodach Grand Prix, mistrzostwach Polski i świata. Są wśród nich trenerzy kadr narodowych oraz wybitni publicyści, autorzy kultowych książek wędkarskich i setek fachowych artykułów opublikowanych w prasie wędkarskiej. A co najważniejsze, chętnie dzielą się swą bogatą wiedzą, o czym możecie się przekonać czytając miesięcznik Wędkarski Świat i zaglądając do naszych elektronicznych mediów. 

Najnowsze artykuły autora

Blaszka i mormyszka

"Wędkarstwo podlodowe to dobry wybór dla spinningistów, którzy nie mogą zimą łowić swoich ulubionych drapieżników z racji obowiązujących okresów ochronnych oraz pogody, która sprawia, że większość zbiorników wodnych pokrywa się lodową taflą. W tę trudną i martwą pod względem wędkarskim dla wielu porę roku z powodzeniem można łowić okonie, będące głównymi zdobyczami wędkarzy podlodowych."

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-12-13
Przygoda z grubym lodem

„Zimą 2018 r. spędziłem miesiąc na łowieniu ryb metodą podlodową 4000 km od Polski – w kazachstańskiej Karagandzie. Zima tam sroga, a grubość lodu nierzadko przekracza metr. Podczas mojego pobytu sięgała 120 cm."

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-12-10
Gazociąg relacji Tłocznia Rembelszczyzna - Elektrociepłownia Żerań

GAZ-SYSTEM S.A. informuje, że w związku z budową gazociągu relacji Tłocznia Rembelszczyzna - Elektrociepłownia Żerań, 

zachodni brzeg Kanału Żerańskiego, w granicach Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa oraz Gminy Nieporęt, na długości ok. 10 km będzie częściowo niedostępny.

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-12-08
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
rapala pike program