redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat"

redakcja miesięcznika

Autorów Wędkarskiego Świata można określić jednym wspólnym słowem – fachowcy. To nie świeżo upieczeni internetowi celebryci, lecz doświadczeni wędkarze z krwi i kości, którzy swe praktyczne umiejętności potwierdzili licznymi zwycięstwami w zawodach Grand Prix, mistrzostwach Polski i świata. Są wśród nich trenerzy kadr narodowych oraz wybitni publicyści, autorzy kultowych książek wędkarskich i setek fachowych artykułów opublikowanych w prasie wędkarskiej. A co najważniejsze, chętnie dzielą się swą bogatą wiedzą, o czym możecie się przekonać czytając miesięcznik Wędkarski Świat i zaglądając do naszych elektronicznych mediów. 

Najnowsze artykuły autora

Gdzie postawić żywca

„Wielu wędkarzy polujących na największego drapieżnika naszych wód zastanawia się, jakie miejsce wybrać i gdzie ustawić zestawy, aby przeciąć nimi drogę polującego nocą suma. Jako że ustawa o rybactwie daje nam możliwość ustawienia tylko dwóch wędek na suma, musimy często wybierać z wielu miejsc, jakie daje nam rzeka."

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-10-22
Okoniowe techniki

"Okoń to kolejny drapieżnik, który dobrze bierze jesienią i intensywnie żeruje, gdy nadejdą chłodne dni. Aby osiągnąć sukces w połowach, trzeba odnaleźć dobrą miejscówkę z rybami i zastosować odpowiednią metodę, sprawdzającą się na łowisku. W tym numerze chciałbym zatem przedstawić Wam trzy techniki połowu okonia."

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-10-20
Finisz na Wiśle

"Są takie miejsca, gdzie sezon wędkarski na przedzimiu trwa w najlepsze. Na Bałtyku łowi się łososie, w górach szczęścia szukają miłośnicy głowacic, a trociowcy i pstrągowcy już odliczają dni do wyruszenia na swoje rzeki. Tymczasem nad Wisłą, gdzie ryby nie mają płetw tłuszczowych, życie w wodzie stopniowo zamiera."

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-10-17
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon