redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat"

redakcja miesięcznika

Autorów Wędkarskiego Świata można określić jednym wspólnym słowem – fachowcy. To nie świeżo upieczeni internetowi celebryci, lecz doświadczeni wędkarze z krwi i kości, którzy swe praktyczne umiejętności potwierdzili licznymi zwycięstwami w zawodach Grand Prix, mistrzostwach Polski i świata. Są wśród nich trenerzy kadr narodowych oraz wybitni publicyści, autorzy kultowych książek wędkarskich i setek fachowych artykułów opublikowanych w prasie wędkarskiej. A co najważniejsze, chętnie dzielą się swą bogatą wiedzą, o czym możecie się przekonać czytając miesięcznik Wędkarski Świat i zaglądając do naszych elektronicznych mediów. 

Najnowsze artykuły autora

Basia pobiła rekordy

Babs (po polsku Basia) Kijewski – urocza zawodowa wędkarka z Niemiec – podczas rozpoczęcia sezonu pobiła swoje rekordy. 

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-07-16
Sandacze z łąki

"Ciężkim o twarde – chyba tak najprościej można streścić najpopularniejszy sposób na sandacze. Przez lata była to wręcz jedyna metoda połowu tych ryb. Wielu wędkarzy nadal ogranicza swój warsztat do tej techniki. Wynalezienie przynęt miękkich i kogutów z pewnością zrewolucjonizowało łowienie tych pięknych ryb, jednak posiadana wiedza z zakresu biologii i zwyczajów sandaczy spowodowała, że powstały kolejne techniki ich połowu."

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-07-15
Karpie na bałałajkę

"Jest sporo wędkarzy, którzy bardzo lubią wędkarstwo podlodowe. Niektórzy wręcz wolą łowienie z lodu od łowienia letniego. Ja bardzo lubię wędkarstwo podlodowe oraz lubię łowić karpie. Wpadłem na pomysł, żeby to połączyć i móc łowić wędką podlodową przez cały rok."

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2018-07-09
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
rapala pike program