redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat"

redakcja miesięcznika

Autorów Wędkarskiego Świata można określić jednym wspólnym słowem – fachowcy. To nie świeżo upieczeni internetowi celebryci, lecz doświadczeni wędkarze z krwi i kości, którzy swe praktyczne umiejętności potwierdzili licznymi zwycięstwami w zawodach Grand Prix, mistrzostwach Polski i świata. Są wśród nich trenerzy kadr narodowych oraz wybitni publicyści, autorzy kultowych książek wędkarskich i setek fachowych artykułów opublikowanych w prasie wędkarskiej. A co najważniejsze, chętnie dzielą się swą bogatą wiedzą, o czym możecie się przekonać czytając miesięcznik Wędkarski Świat i zaglądając do naszych elektronicznych mediów. 

Najnowsze artykuły autora

Brzany lubią upał

Nie jestem ciepłolubny. Temperatury powyżej trzydziestu stopni Celsjusza działają na mnie, jak przyducha na ryby. Wyjątek robię dla brzan, bo one ewidentnie lubią upał. Dla nich w lipcu poświęcam osobisty komfort. Inne ryby nie mają takiej tajemnej siły.

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-06-14
Metoda dla cierpliwych

Są wariaci wertykalni, którzy posiadają wszystkie nowinki tej metody i udogodnienia nowoczesnego wędkowania. Nie zawsze jednak potrafi to zastąpić wyszlifowany w praktyce zmysł wędkarski i wyczucie przynęty, dopasowanej do warunków nad łowiskiem.

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-06-08
Tyczka vs rzeczna przepływanka

Rzeczne wędkowanie nies ie wiele niespodzianek. Każde skuteczne zacięcie może przynieść emocjonujący hol. Od rzecznej przepływanki, tyczki i skróconego zestawu rozpoczęła się moja wędkarska przygoda.

Autor: redakcja miesięcznika "Wędkarski Świat" dodano: 2019-05-31
Zobacz wszystkie artykuły tego autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon