Raymarine

Raymarine

Raymarine to światowy lider rynku wysoce wydajnej elektroniki morskiej przeznaczonej dla jachtów rekreacyjnych i niewielkich jednostek komercyjnych. Podczas projektowania produktów głównym celem jest zawsze dostarczenie jak najlepszych pod względem wizualnym informacji nawigacyjnych, a doświadczenie firmy w technologiach morskiej nawigacji to ponad 80 lat. Swoją sławę urządzenia Raymarine zawdzięczają łatwej obsłudze, wytrzymałości i niezawodności. Firma wciąż zaskakuje innowacjami dostarczając najlepsze w swojej klasie czujniki i inteligentne systemy nawigacyjne, co czyni czas spędzony na wodzie bezpiecznym i relaksującym. Raymarine od wielu lat dostarczało urządzenia na luksusowe jachty motorowe i żaglowe, jednak od kilku lat producent intensywnie rozwija również linię urządzeń dla wędkarzy. Raymarine zyskuje także uznanie wśród wędkarzy dzięki serii echosond Dragonfly opartych o technologię DownVision oraz większych urządzeń z technologią Sidevision.

Szeroka gama elektroniki morskiej dla jachtów rekreacyjnych i niewielkich jednostek komercyjcnych dostępna jest w sprzedaży poprzez ogólnoświatową sieć dilerów i dystrybutorów. Siedziba firmy Raymarine mieści się w Fareham, w Wielkiej Brytanii. Sama firma wchodzi w skład FLIR Systems, światowego lidera rynku kamer termowizyjnych.

 

Dystrybutorem marki Raymarine w Polsce jest firma ELJACHT.

Eljacht
ul. Łowicka 13
80-642 Gdańsk
tel. +48 58 340 36 89

 http://sklep.eljacht.pl

Sortuj od:
Zajrzyj pod lód!

Nie zawsze mamy w Polsce lód, a le jak już mamy to warto wykorzystać ten czas i połowić skutecznie.

dodano: 2018-03-02
Nowa broszura Axiom po polsku!

Pojawiła się nowa broszura z opisem możliwości wskaźników wielofunkcyjnych Raymarine Axiom. 

dodano: 2017-06-12
Promocja na Raymarine Dragonfly z mapą Navionics!

Firma Eljacht wprowadza promocję na urządzenia Dragonfly z mapą Navionics+ Small Polskie Wody Śródlądowe (lub inną mapą Navionics+ Small).

dodano: 2017-06-09
Łowienie karpi z Raymarine Dragonfly 5Pro

Każdy wyjazd na nowe łowisko wiąże się z czasem poświęconym na jego poznanie. Nie zawsze mamy sposobność porozmawiać z kimś, kto zna dane jezioro lub rzekę. Łowienie karpi „na oślep”, na nowym akwenie, mija się z celem. Należę do pasjonatów, którzy preferują bardzo dokładną inwigilację podwodnego świata. Jednakże zanim dojdzie do przewlekłego poznawania intersujących mnie miejsc, w pierwszej kolejności muszę je wytypować.

dodano: 2017-02-07
Echosonda RAYMARINE z serii Dragonfly 7Pro

Na początku 2016 roku stałem się posiadaczem echosondy z serii Dragonfly 7 z dopiskiem pro. Jest to ”echo” amerykańskiej firmy Raymarine, która głównie produkuje sprzęt do wielkich jachtów morskich. Jednak sondy z pod znaku ważki są dedykowane dla wędkarzy. 

dodano: 2016-11-05
Echosonda Dragonfly 4PRO - dlaczego warto?

Echosonda Dragonfly 4PRO firmy Raymarine z ekranem o przekątnej 4.3” to młodszy brat cenionych przez wędkarzy modeli Dragonfly 6 i Dragonfly 7. Urządzenie łączy w sobie możliwości dwukanałowej echosondy oraz plotera map i sprzedawane jest w komplecie z przetwornikiem CPT-DVS.

dodano: 2015-06-07
Kalosze