Rapala

Rapala

Rapala to fiński producent sprzętu wędkarskiego.

W 2016 firma obchodzi 80lecie istnienia. W 1936 roku fiński rybak, Lauri Rapala zrobił z drewna balsa pierwszą przynętę  imitującą uciekającą rybkę.

Od tamtej pory łowienie na woblery opanowało świat wędkarstwa i wszystkie firmy produkujące sztuczne przynęty podążają w kierunku wyznaczonym 80 lat temu przez Rapalę.

Obecnie Rapala jest gigantem w produkcji sztucznych przynęt: woblerów i błystek.

Według IGFA, czyli światowej organizacji non-profit, która zajmuje się zbieraniem informacji  i odnotowywaniem największych złowionych ryb na świecie, to właśnie na woblery Rapala złowiono większość rekordowych okazów.

W swojej ofercie Rapala ma także specjalistyczną odzież wędkarską, niezawodne akcesoria, praktyczne torby  wędkarskie, stylowe okulary.

 

Dystrybutorem marki RAPALA w Polsce jest firma NORMARK.

Adresy sklepów partnerskich znajdziecie TU! 

Sortuj od:
Robert Taszarek o woblerach RAPALA

W 2016 firma RAPALA obchodzi 80lecie istnienia. W 1936 roku fiński rybak, Lauri Rapala zrobił z drewna balsa pierwszą przynętę  imitującą uciekającą rybkę. Od tamtej pory łowienie na woblery opanowało świat wędkarstwa i wszystkie firmy produkujące sztuczne przynęty podążają w kierunku wyznaczonym 80 lat temu przez Rapalę.

dodano: 2016-09-21
Happy Birthday RAPALA! Ponad 150 osób już wygrało!

Czy wiecie, że w urodzinowej zabawie RAPALA wygrało już ponad 150 osób?

Kupuj woblery Rapala, szukaj symbolu rybki i wygrywaj nagrody! 

dodano: 2016-09-07
URODZINOWA KAMPANIA RAPALA80

Kupuj woblery Rapala , szukaj symbolu rybki  i wygrywaj cenne nagrody!

Rok 2016 jest dla nas absolutnie wyjątkowym rokiem, gdyż nasz firma-matka, Rapala obchodzi 80-lecie działania. Tak! To dokładnie w 1936 roku Lauri Rapala zrobił z drewna balsa pierwszą na świecie przynętę imitującą uciekającą rybkę.

dodano: 2016-06-09