Rapala

Rapala

Rapala to fiński producent sprzętu wędkarskiego.

W 2016 firma obchodziłą 80lecie istnienia. W 1936 roku fiński rybak, Lauri Rapala zrobił z drewna balsa pierwszą przynętę  imitującą uciekającą rybkę.

Od tamtej pory łowienie na woblery opanowało świat wędkarstwa i wszystkie firmy produkujące sztuczne przynęty podążają w kierunku wyznaczonym 80 lat temu przez Rapalę.

Obecnie Rapala jest gigantem w produkcji sztucznych przynęt: woblerów i błystek.

Według IGFA, czyli światowej organizacji non-profit, która zajmuje się zbieraniem informacji  i odnotowywaniem największych złowionych ryb na świecie, to właśnie na woblery Rapala złowiono większość rekordowych okazów.

Rapala to nie tylko producent woblerów, ale również wędek i kołowrotków, które już od wielu lat cieszą się wielkim uznaniem wędkarzy na rynkach amerykańskim i kanadyjskim.

Na sezon 2017 Normark Polska wprowadza na nasz rynek wybrane modele, które spełnią oczekiwania polskich wędkarzy.

W swojej ofercie Rapala ma także specjalistyczną odzież wędkarską, niezawodne akcesoria, praktyczne torby  wędkarskie, stylowe okulary.

Dystrybutorem marki RAPALA w Polsce jest firma NORMARK.

Adresy sklepów partnerskich znajdziecie TU! 

 

Zapraszamy także na film: 

Sortuj od:
Zakochaj się w Rapali

Łowisz na woblery Rapala? A wiesz, że ta firma oferuje autorską kolekcję kołowrotków i wędek? Sprawdź sam jak wędka, którą Monika sprezentowała Mateuszowi może doskonale współpracować z woblerem. W tym sezonie zakochaj się w Rapali!

dodano: 2017-02-08
Robert Taszarek o woblerach RAPALA

W 2016 firma RAPALA obchodzi 80lecie istnienia. W 1936 roku fiński rybak, Lauri Rapala zrobił z drewna balsa pierwszą przynętę  imitującą uciekającą rybkę. Od tamtej pory łowienie na woblery opanowało świat wędkarstwa i wszystkie firmy produkujące sztuczne przynęty podążają w kierunku wyznaczonym 80 lat temu przez Rapalę.

dodano: 2016-09-21
Happy Birthday RAPALA! Ponad 150 osób już wygrało!

Czy wiecie, że w urodzinowej zabawie RAPALA wygrało już ponad 150 osób?

Kupuj woblery Rapala, szukaj symbolu rybki i wygrywaj nagrody! 

dodano: 2016-09-07
URODZINOWA KAMPANIA RAPALA80

Kupuj woblery Rapala , szukaj symbolu rybki  i wygrywaj cenne nagrody!

Rok 2016 jest dla nas absolutnie wyjątkowym rokiem, gdyż nasz firma-matka, Rapala obchodzi 80-lecie działania. Tak! To dokładnie w 1936 roku Lauri Rapala zrobił z drewna balsa pierwszą na świecie przynętę imitującą uciekającą rybkę.

dodano: 2016-06-09
Dargon