Otwarcie sklepu Fly Fishing Nation Pro Shop w Kolonii

Otwarcie sklepu Fly Fishing Nation Pro Shop w Kolonii

Długo istniejąca luka w dziedzinie potrzeb wędkarstwa muchowego w Kolonii w Niemczech została niedawno wypełniona.

W dniu 4 lutego 2017 roku w centrum miasta słynącego z katedry nastąpiło otwarcie sklepu Fly Fishing Nation Pro Shop pod kierownictwem Nicolasa Klockow.

Sklep przygotowany na działalność międzynarodową prowadzi odpowiednio sprzedaż internetową na stronie www.ffnproshop.com, która jest nadal rozbudowywana.  

W asortymencie widnieją tylko takie artykuły, co do których właściciele sklepu są sami przekonani oraz które są skrupulatnie konsultowane z partnerem sklepu Fly Fishing Nation Syndicate, grupą młodych osób założoną przez Stephana Dombaj, która działa aktywnie w zakresie „Guiding”, testowania sprzętu dla producentów oraz pisze reportaże z dziedziny wędkarstwa muchowego.    

Pomimo, iż Fly Fishing Nation Syndicate nie jest bezpośrednio zaangażowany w sprzedaż, to nowa główna siedziba tej grupy znajduje się w kolońskim sklepie.  Dzięki skoncentrowaniu fachowej wiedzy popartej międzynarodowym doświadczeniem powstało doskonałe centrum eksperckie.

Zarówno na stronie internetowej jak i również w sklepie prowadzona jest sprzedaż sprzętu wędkarskiego oraz odzieży od prestiżowych producentów.  

Przykładowo prowadzona jest tu sprzedaż sprzętu wędkarskiego marki Sage, Loop, Guideline, Orvis, Vision, Cortland, Hatch, Rio i wiele innych, odzież marki Patagonia, sztuczne muchy marki Fullingmill, Niklas Bauer i Andreas Andersson oraz materiały muchowe marki Whiting, Hareline, Wapsi, Veniard, Fly Scene i wiele innych. Wszystkie artykuły są również dostępne na stronie internetowej.

Jeśli ktoś ma tylko taką możliwość powinien odwiedzić sklep w Kolonii, który zajmuje powierzchnię 180m² i jest położony na trzech poziomach. Sklep jest jasny, a charakterem wystroju zbliżony do galerii. Struktura rozmieszczenia artykułów została dokładnie przemyślana. W sklepie jest wydzielona „Chesterfield – Lounge”, gdzie kupujący zrelaksowani przy kawie mogą wymieniać się doświadczeniami pomiędzy sobą.

Również sklep internetowy gwarantuje profesjonane doradctwo oraz obsługę na najwyższym poziomie. 

Oczywiście sklep oferuje regularnie kursy rzutów, warsztaty z zakresu wykonywania sztucznych much oraz inne szkolenia i imprezy w tematyce wędkarstwa muchowego.

Dołączcie do Fly Fishing Nation Pro Shop na FB: 

https://www.facebook.com/ffnproshop/

 

Zapraszamy do sklepu lub na stronę internetową.

Fly Fishing Nation Pro Shop GmbH

Auf dem Berlich 30

50667 Köln

Tel.: 0221 1690 1348

www.ffnproshop.com

e-mail: info@ffnproshop.com

Autor artykułu

Sylwia Gościmska
Sylwia Gościmskastały współpracownik Profil autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon