Okuma

Okuma

Okuma to światowy lider w produkcji kołowrotków, wędzisk i akcesoriów wędkarskich. Firma z tradycją, wyznacznik technologi i designu sprzętu wędkarskiego.

 

Dystrybutorem marki Okuma jest: 

Svendsen Sport S.A. Poland

ul. Kościuszki 227,

40-600 Katowice

Tel.: +48 32 608 69 56

email: poland@svendsen-sport.com

Sortuj od:
Kołowrotek Okuma 8K

Długo oczekiwana nowość w ofercie karpiowej marki Okuma – model typu Long Cast 8K. Sercem modelu jest przekładnia o super wolnej oscylacji, która gwarantuje najwyższą precyzję nawoju na szpuli. Odpowiada za nią precyzyjny ślimakowy posuw szpuli, z wykorzystaniem wycinanego z mosiądzu wałka zębatego.

dodano: 2018-06-08
ŚREDNIAK Z ASPIRACJAMI - OKUMA PULZAR

Tytułowy „średniak” to raczej pejoratywnie nacechowane określenie, ale nie zawsze ten negatywny bagaż ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Średnia półka kołowrotków spinningowych to chyba najbardziej pojemny worek, z którego wędkarze mogą czerpać pełnymi garściami i trudno zabłysnąć tu czymś wspaniałym.

dodano: 2017-03-03
CZARNY KOŃ OKUMA 2017 – KOŁOWROTEK SPINNINGOWY HELIOS SX

To flagowy kołowrotek spinningowy Okuma na sezon 2017. Stanowi prawdziwą kwintesencję technologicznego zaawansowania i stylistycznego smaku. Model pozbawiony słabych punktów, którego każdy element oraz kształt został pieczołowicie dopracowany dla perfekcyjnego spełniania stawianych mu wymagań.

dodano: 2016-10-24
Svendsen Sport A/S Polska oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce produktów marki Okuma

Od początku sierpnia bieżącego roku oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce produktów marki Okuma jest Svendsen Sport A/S Polska. 

dodano: 2016-09-06
Sumowa gwarancja

Bywają takie dziedziny wędkarstwa, gdzie o kompromisie mowy być nie może. Jest nią z pewnością polowanie na sumy. Na nic zdają się najlepsze przynęty, miejsca i znajomość wody, jeśli zawiedzie nas kołowrotek. 

dodano: 2016-08-15
Kalosze