Nowości sprzętowe

Sortuj od:
Marka:
Grudniowy spinning z głową

Końcówka sezonu to trudny czas. Dni są krótkie, a ryby żerują niezdecydowanie i często bardzo delikatnie. Nie mogę sobie pozwolić na zmarnowanie chociażby jednego brania. Dlatego używam wyłącznie sprawdzonych rzeczy i nic nie zostawiam przypadkowi. 

Dylematy pstrągarza

Wielu z nas, pstrągarzy, już nerwowo przebiera nogami. Ja jestem jednym z nich. Pierwszego dnia stycznia 2019 niektórzy będą odchorowywać Sylwestrową noc, a ja, jak co rok będę spacerował nad jedną z pstrągowych rzek.

Shimano Stradic Ci4+ FB – jak go zdobyć na Święta?

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, a wraz z nim w głowie każdego wędkarskiego pasjonata rodzi się jedno zasadnicze pytanie: jaki prezent wymarzyć sobie pod choinkę? My proponujemy jedyny słuszny: Shimano Stradic Ci4+ FB!

Szczupak na szczupaki

Nie ulega wątpliwości, że szczupaki, szczególnie te największe, często polują na swoich młodszych braci. Bez względu na porę roku, niewielkie szczupaczki nie mogą czuć się bezpiecznie. Często sięgam po przynęty, które do złudzenia przypominają naturalny pokarm. 

Garmin redefiniuje kartografię morską dzięki nowym mapom i integracji danych z Navionics

W czasie 2018 Fort Lauderdale International Boat Show marka Garmin zaprezentowała najnowszą linię produktów przeznaczonych do żeglugi morskiej i śródlądowej.

Zimne jesienne leszcze

W tym roku letnia i złoto-jesienna aura długo nas nie opuszczała. Nadszedł już moment załamania pogodowego, nawet dosyć gwałtownie. Nie przeszkadza to jednak w czerpaniu radości z największej pasji - z wędkarstwa.

Garmin świętuje sprzedaż 200 milionów produktów

Garmin Ltd. (NASDAQ:GRMN) świętuje sprzedaż ponad 200 milionów urządzeń nawigacyjnych wykorzystujących system GPS oraz produktów z kategorii wearables. Fakt ten zbiega się w czasie z zakończeniem pierwszej fazy rozbudowy głównej siedziby firmy w Olathe w Kansas. Nowa część kampusu o powierzchni 750 000 metrów kwadratowych zwiększa możliwości w obszarze produkcji i dystrybucji urządzeń przeznaczonych na rynek lotniczy ponad dwukrotnie.

Curado DC 151 – nowa era baitcastingu

Multiplikator – zmora każdego wędkarza, zaczynającego przygodę z baitcastingiem. Czasem ciężko go zauważyć pod plątaniną plecionki, jaka potrafi pojawić się na szpuli. Czy naprawdę należy się go bać? I czy rzeczywiście jest tak skomplikowany w obsłudze? Naszym zdaniem już nie.

Barbelka wśród płoci

"W minionym tygodniu przeznaczyłem kilka dni na poszukiwanie odrzańskich płoci. Do tego celu postanowiłem przygotować wędziska typu feeder, a konkretnie Black Shadow długości 3,6 m i ciężarze wyrzutowym do 80 gramów.

Te wędki pomimo niemałego ciężaru wyrzutowego są w akcji dość finezyjne, co umożliwia łowienie cienkimi przyponami o średnicach nawet 0,10 mm bez konieczności użycia asekuracyjnych amortyzatorów."

Jesienią tylko pewniaki

U schyłku lata, drapieżniki zaczynają intensywnie żerować. Nie znaczy to, że biorą zawsze i na wszystko. Sięgam w tym okresie wyłącznie po sprawdzone przynęty.

Ukazał się nowy katalog Zebco Europe

Zebco Europe to jedna z najstarszych firm wędkarskich na świecie. Historia tej marki sięga 1860 roku. Od tego czasu nieustannie pracujemy na miano liczącego się producenta sprzętu dla amatorów walki z wodnymi potworami. Zebco Europe jest przedsiębiorstwem skupiającym 9 światowych marek. 

Autor: Sylwia Gościmska dodano: 2018-09-13
Wyznacz trasę kolejnej przygody z nowymi urządzeniami Garmin GPSMAP 66s i 66st

Garmin® odświeża popularną serię urządzeń GPSMAP® wprowadzając większy wyświetlacz, obsługę systemu Galileo oraz mocniejszą działającą baterię.

Garmin wprowadza dwie nowości do najpopularniejszej serii ręcznych, outdoorowych urządzeń nawigacyjnych - GPSMAP 66s i GPSMAP 66st. Wyposażone zostały w czytelny, 3-calowy wyświetlacz, korzystają z systemów nawigacji satelitarnej GPS, GLONASS i GALILEO, posiadają rozszerzone możliwości łączności bezprzewodowej, a do tego działają nawet przez tydzień w trybie Expedition. W wersji 66st fabrycznie instalowane są mapy TopoActive Europe.

Autor: dodano: 2018-09-11
Dargon