Nowości sprzętowe

Sortuj od:
Marka:
Nowa przynęta Savage Gear 3D Smash Tail

Niesamowita przynęta z limitowanej oferty Savage Gear, dostępna będzie już od początku lipca 2018. #D Smashtail to wabik oparty na skanowaniu 3D prawdziwych młodych pstrągów – posiada on realistyczny kształt i wysoki poziom detali. 

Kołowrotek Okuma 8K

Długo oczekiwana nowość w ofercie karpiowej marki Okuma – model typu Long Cast 8K. Sercem modelu jest przekładnia o super wolnej oscylacji, która gwarantuje najwyższą precyzję nawoju na szpuli. Odpowiada za nią precyzyjny ślimakowy posuw szpuli, z wykorzystaniem wycinanego z mosiądzu wałka zębatego.

Lin z podwodnej łąki kontra drgająca szczytówka

Przychodzą takie dni, gdy nie mogę wytrzymać i zarzucam gruntówkę. Ostatnio też tak miałam!

Choć łatwiej i wygodniej złapać w dłoń odległościówkę, by ruszyć daleko w głąb lasu ku jeziorowej przygodzie, postanowiłam spakować dwa feedery w pokrowiec, do tego podpórki ukryłam w bocznych kieszonkach i została jedna pusta komora, w której zmieścił się składany podbierak z gumowaną siatką. Dobrze by było gdyby to z klamotów było już wszystko, ale trzeba jeszcze zabrać zanętę, wiadro, w którym ją rozrobię, przynęty i niezbędne akcesoria gruntowe, a te ostatnie zmieściłam w mojej skrzynce Versus. Fotel pod pachę i załadowana od stóp do głów lecę nad wodę.

3 KOŁOWROTKI SHIMANO, KTÓRE MUSISZ ZOBACZYĆ

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że nie istnieje coś takiego, jak kołowrotek uniwersalny. Współczesne wędkarstwo ma tak wiele imion i rozwija się tak prężenie, że jeden kołowrotek nie jest w stanie zaspokoić naszych potrzeb. Wędkarze coraz częściej szukają więc jak najwyższej jakości jak najmniejszym kosztem, ponieważ muszą wyposażyć się w dwa, niekiedy 3 lub więcej kołowrotków do różnych technik czy metod łowienia. Tu, naprzeciw ich oczekiwaniom, wychodzi firma Shimano.

Chase the beast tour 2018 - W POGONI ZA BESTIĄ!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Mikko Seppanen i teamem Rapala w ramach trasy Chase the beast tour 2018 - W POGONI ZA BESTIĄ!

Głębokie bolenie

Jeśli boleń żeruje przy powierzchni, sposób łowienia jest oczywisty. Szybki, drobiący wobler. Czasem jednak schodzą głębiej i zaczynają się schody. Przynęty których używam od ubiegłego roku to 3D Roach marki SavageGear. 

SHIMANO STRADIC CI4+ FB - nieznany wymiar lekkości!

W dzisiejszych czasach wędkarze za wszelką cenę szukają kołowrotka, który umożliwi im stworzenie ultralekkiego zestawu z nowoczesnym, filigranowym wędziskiem. Na rynku pojawia się sporo propozycji od wielu producentów, przez co wybór z pozoru nie należy do łatwych. Jeśli jednak przyjrzeć się trwałości materiałów oraz spasowaniu mechanizmów, wybór może być tylko jeden – Shimano Stradic Ci4+ FB.

Zimowo-wiosenne feederowe testy

W ostatnich latach łowienie gruntowe dość mocno się rozwija. Coraz częściej słyszy się o zawodach feederowych rozgrywanych na różnych szczeblach, od kołowych zawodów towarzyskich przez zawody komercyjne aż na poziomie mistrzostw Polski.

Kleniowa wiosna

Kwiecień to dla mnie głównie miesiąc klenia. Ryby zaczynają doskonale i co ważniejsze, regularnie żerować. Używam wędki Custom Coastal marki SavageGear o długości 274 cm. i c.w. 7-23g. Daje mi to gwarancję idealnego podania przynęty, wyczucia każdego brania i bezpiecznego holu ryby.

WODERY ZE SKARPETAMI X-STRETCH

Rewolucyjne, techniczne i oddychające wodery. Wykonane z materiału rozciągliwego w czterech kierunkach, odpornego na przetarcia. Zapewniają najwyższy komfort i efektywność, oraz swobodę ruchów – nigdy nie czułeś takiej wolności! Ich walory zostały uhonorowane nagrodą dla najlepszego produktu odzieżowego w czasie targów Efttex 2017. 

NOWA STELLA – TERAZ DOSTĘPNA Z OPCJĄ DARMOWEGO PRZEGLĄDU!

Nowa Stella FJ 2018 to bez wątpienia arcydzieło japońskiej inżynierii i jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, kołowrotek spinningowy na świecie. Jego wartość wyraża się na wiele sposobów w wymiarze materialnym czy sentymentalnym – liczona przez niektórych w wydanej kwocie pieniędzy, przez większość jednak w ilości skutecznie wyholowanych ryb i generowaniu niezapomnianych wspomnień.

Telefon Manta ROCKY 3 PRO - doskonały na ryby!

Telefon Manta Rocky 3 Pro doskonale się sprawdzi na rybach. Model ten cechuje pyło- i wodoszczelność (certyfikat IP68) oraz wytrzymała bateria o pojemności 3000 mAh. Rocky 3 Pro jest smartfonem, czyli łączy się z Internetem (system operacyjny Android 6.0) i umożliwia korzystanie z aplikacji – potrafi to robić bardzo szybko, wykorzystując modem LTE 4G.

rapala pike program