Nowości sprzętowe

Sortuj od:
Marka:
Nowość Savage Gear 3D Bat już w sklepach!

Rewolucja! Tak określana jest najważniejsza nowość Savage Gear na przyszły sezon, a jest nią nie mniej, nie więcej – imitacja nietoperza! Ta twarda przynęta została nazwana 3D BAT i nie można odmówić jej oryginalności, zarówno pod względem wyglądu, pracy i samej idei, jak doprowadziła do jej powstania. 

VIRB 360 - doświadcz przestrzeni dzięki kamerze 360° 5.7K od Garmin

W sprzedaży dostępna jest już nowa, wszechstronna kamera VIRB 360. Jest to kompaktowe, wzmocnione urządzenie rejestrujące w pełni sferyczne nagrania 360°. Wodoodporna1 kamera VIRB 360 w łatwy sposób pozwala rejestrować wysokiej jakości nagrania (do 5.7K i 30 klatek/s), a cztery wbudowane mikrofony sprawiają, że dźwięk jest równie przestrzenny, co obraz. Niezależnie czy płyniesz kajakiem przez rwącą, górską rzekę, czy przemierzasz bezdroża na rowerze górskim – dzięki sferycznej stabilizacji 4K2 VIRB 360 sprawia, że każde nagranie jest płynne i pozbawione wstrząsów.

SPINMAD JIGMASTER

Projektując serię Jigmaster, dołożyliśmy wszelkich starań, by uzyskać przynęty wszechstronne, sprawdzające się w każdych warunkach, na każdej wodzie, których główne przeznaczenie to łowienie okazów.

Sumowe Hity - sezon 2017!

Z czym na sumy w tym sezonie? Tomasz Kurnik poleca: 

Nerwus X-Fast

Nerwus. Tak określam wędziska o akcji X-Fast. Szczerze mówiąc, wolę kije o akcji Fast albo Med.-Fast. A może takie miałem skłonności, dopóki nie wziąłem do ręki Team Dragona Big River 2,90 m?

Z płocią na szczupaki

Bez wątpienia płoć stanowi spory procent w menu szczupaków. Łowienie więc na ich imitacje, wydaje się bardzo rozsądne. Jeśli dodatkowo przynęta pracuje i wygląda jak prawdziwa płoć, to sukces jest kwestią czasu. 

HEAVY BAITCASTING – METODA NA DUŻE SZCZUPAKI

Duże szczupaki od zawsze były moim celem numer 1. W dobie ogólnodostępnego internetu, inspirowanie się filmami i zdjęciami z zagranicy zawsze wprawiało mnie w zachwyt. Krążące jednak wokół opinie o rybostanie naszych wód skutecznie studziły mój zapał. 

Nowa broszura Axiom po polsku!

Pojawiła się nowa broszura z opisem możliwości wskaźników wielofunkcyjnych Raymarine Axiom. 

Promocja na Raymarine Dragonfly z mapą Navionics!

Firma Eljacht wprowadza promocję na urządzenia Dragonfly z mapą Navionics+ Small Polskie Wody Śródlądowe (lub inną mapą Navionics+ Small).

Echosonda Humminbird Helix 5 CHIRP SI GPS G2

Podstawowa echosonda z rodziny Helix. Dzięki technologii G2 pozwalającą jednak na dostęp do większości funkcji znanych z bardziej zaawansowanych modeli. 

Methoda na nocnego leszcza

W zależności od techniki łowienia i zanęcania, zanętę tę można podawać nie tylko w koszyczku do metody, doskonale się donęca kulami opuszczanymi z łodzi, podczas wywózki. Zamiast kul można przygotować dywan zanętowy – ta zanęta bardzo ładnie pracuje nawet na miękkim dnie. Jeśli spodziewam się dużych ryb, dodaję grube kąski do porcji dozowanej poza koszyczkiem.

Nowość! Silnik elektryczny Minnkota Ulterra 80

Testujemy nowość od Minnkoty - silnik elektryczny Ulterra 80!

Minnkota