Nowości sprzętowe

Sortuj od:
Marka:
BARBARUS

Zastanawiałem się nad słowami rozpoczynającymi ten artykuł i naprawdę wiele z nich cisnęło się na klawiaturę. Zdecydowałem się na rozpoczęcie może banalne, ale dla wielu ludzi istotne: na rynku spodni wędkarskich czyha wiele przykrych niespodzianek.

TEAM DRAGON SL FD

Pomimo zauważalnych zmian in plus w używaniu dużych przynęt, nie można przejść obojętnie obok utrzymującej się na stałym, wysokim poziomie popularności delikatnego łowienia.

TEAM DRAGON SL FD

Pomimo zauważalnych zmian in plus w używaniu dużych przynęt, nie można przejść obojętnie obok utrzymującej się na stałym, wysokim poziomie popularności delikatnego łowienia.

Nocne jazie na spinning

Specyficzną, magiczną aurę towarzyszącą nocnemu spinningowaniu doskonale znają wędkarze polujący na rzeczne sandacze. W tej odmianie spinningu zakochałem się kilka dobrych lat temu i patrząc dzisiaj z perspektywy tych wszystkich sezonów, śmiało stwierdzam, że o ile wędkarstwo samo w sobie nierozerwalnie wiąże wędkarza z Naturą, to w jego nocnej odmianie przenosi nas w zupełnie inny wymiar…

1 ferox i 141 dzikich pstrągów

Nie tak dawno gościłem dwóch wędkarzy z Warszawy, których celem był połów dzikich pstrągów w jeziorze. W zeszłym roku podczas ich poprzedniej wizyty poświęciliśmy pstrągom tylko jeden dzień, ale tak im się spodobało takie łowienie, że tym razem przez 6 dni naszym celem były pstrągi i tylko pstrągi.

Grudniowy spinning z głową

Końcówka sezonu to trudny czas. Dni są krótkie, a ryby żerują niezdecydowanie i często bardzo delikatnie. Nie mogę sobie pozwolić na zmarnowanie chociażby jednego brania. Dlatego używam wyłącznie sprawdzonych rzeczy i nic nie zostawiam przypadkowi. 

Dylematy pstrągarza

Wielu z nas, pstrągarzy, już nerwowo przebiera nogami. Ja jestem jednym z nich. Pierwszego dnia stycznia 2019 niektórzy będą odchorowywać Sylwestrową noc, a ja, jak co rok będę spacerował nad jedną z pstrągowych rzek.

Shimano Stradic Ci4+ FB – jak go zdobyć na Święta?

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, a wraz z nim w głowie każdego wędkarskiego pasjonata rodzi się jedno zasadnicze pytanie: jaki prezent wymarzyć sobie pod choinkę? My proponujemy jedyny słuszny: Shimano Stradic Ci4+ FB!

Szczupak na szczupaki

Nie ulega wątpliwości, że szczupaki, szczególnie te największe, często polują na swoich młodszych braci. Bez względu na porę roku, niewielkie szczupaczki nie mogą czuć się bezpiecznie. Często sięgam po przynęty, które do złudzenia przypominają naturalny pokarm. 

Garmin redefiniuje kartografię morską dzięki nowym mapom i integracji danych z Navionics

W czasie 2018 Fort Lauderdale International Boat Show marka Garmin zaprezentowała najnowszą linię produktów przeznaczonych do żeglugi morskiej i śródlądowej.

Zimne jesienne leszcze

W tym roku letnia i złoto-jesienna aura długo nas nie opuszczała. Nadszedł już moment załamania pogodowego, nawet dosyć gwałtownie. Nie przeszkadza to jednak w czerpaniu radości z największej pasji - z wędkarstwa.

Garmin świętuje sprzedaż 200 milionów produktów

Garmin Ltd. (NASDAQ:GRMN) świętuje sprzedaż ponad 200 milionów urządzeń nawigacyjnych wykorzystujących system GPS oraz produktów z kategorii wearables. Fakt ten zbiega się w czasie z zakończeniem pierwszej fazy rozbudowy głównej siedziby firmy w Olathe w Kansas. Nowa część kampusu o powierzchni 750 000 metrów kwadratowych zwiększa możliwości w obszarze produkcji i dystrybucji urządzeń przeznaczonych na rynek lotniczy ponad dwukrotnie.

Kalosze