Nowości sprzętowe

Sortuj od:
Marka:
Jesienny sandacz rzeczny

Naprawdę wspaniale jest napływać nad ciekawy układ sandaczowy i cieszyć się wieloma braniami tych nieprzewidywanych ryb. Niemniej, piesze wędrówki w poszukiwaniu mętnookich, też mają sporo uroku. Znalezienie odpowiedniego miejsca, niemal zawsze daje nam gwarancję udanych połowów do końca roku. 

Zobacz więcej i złów więcej - świąteczna oferta: Deeper z prezentem!

Najlepszy prezent dla wędkarzy - świąteczna oferta Deeper z ekskluzywnym prezentem!

Szukaj w sklepach oferty na echosondę Deeper PRO+ z prezentem - wysokiej jakości lampką czołową Petzl o wartości 30 USD. Razem, te dwa wspaniałe urządzenia pomogą każdemu wędkarzowi zobaczyć więcej i złapać więcej.

Wyskocz na troć

Zimno. Trochę wieje, chwilami zacina ziębiącym deszczem. Ogólnie nie jest tragicznie. Najważniejsze, że od kilku dni panuje niż i wieje od morza. Czy to okazja do przerwy wędkarskiej? Nie, gdzieżby tam! To świetny czas na troć.

Gruby sandacz lubi dobrze zjeść

Bez wątpienia sandacz należy do grupy naszych największych, wodnych drapieżników. Jak każde stworzenie na szczycie łańcucha pokarmowego, dorasta do sporych rozmiarów i aby utrzymać formę, a przynajmniej nie tracić więcej energii na polowanie, niż przyniesie korzyść z upolowanej już ofiary, lubi solidne kąski.

NOWE KOŁOWROTKI SHIMANO JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

2017 rok przejdzie z pewnością do historii firmy Shimano. Sposób, w jaki firma zareagowała na potrzeby europejskiego rynku zasługuje na pełne uznanie wędkarskiej społeczności. Znany przede wszystkich z oferowania najwyższej klasy kołowrotków producent zaproponował w tym roku kilkanaście modeli idealnie wpisujących się w potrzeby polskich wędkarzy i posiadających przy tym najlepsze, w pełni dopracowane rozwiązania technologiczne. 

Garmin® Producentem Roku według NMEA

Już po raz trzeci z rzędu Garmin uhonorowany zostaje tytułem Producent Roku przyznawanym przez National Marine Electronics Association (NMEA®) – największą na świecie organizację zrzeszającą producentów urządzeń elektronicznych segmentu marine. Produkty Garmin nagrodzone zostały tytułem NMEA Product of Excellence w aż ośmiu kategoriach: radar, autopilot, wyświetlacz wielofunkcyjny (MFD), mobilna aplikacja nawigacyjna, mobilna aplikacja użytkowa, echosonda, przetworniki AIS, a także multimedia i rozrywka. 

Nowe agrafki Quick Lock

W zestawie spinningowym najczęściej skupiamy się na jego głównych elementach, takich jak: wędzisko, kołowrotek, żyłka lub plecionka i oczywiście przynęty. Wielu z nas jednak zapomina bądź lekceważy znaczenie innych elementów, jak chociażby dobrej jakości agrafki. 

Jesienne drapieżniki z cykadami SpinMad

Jesień to doskonały czas na łowienie drapieżników! Zatem, wyobraźcie sobie,
że kotwiczycie łódź na granicy podwodnej roślinności, a przed Wami rozciąga się spory obszar wody o głębokości 1,5-3m z pojedynczymi skupiskami moczarki. To idealne łowisko dla cykady SpinMad King 12g

Sreberko na sandacze

Szukając odpowiednich przynęt na poszczególne gatunki, zwracam szczególną uwagę na to, czym żywią się drapieżniki. Bez wątpienia sporym procentem w menu sandaczy, są małe sandacze. 

Sumowe podstawy

Niedbalstwo i brak podstawowej wiedzy na temat tej ryby nie popłaca. Każde niedociągnięcie wędkarza mocarna ryba wykorzysta, co w konsekwencji przyczyni się do porażki. Z sumem nie ma żartów. 

Shimano Sahara Fi

Sahara FI to mocny i trwały kołowrotek spinningowy, oferowany w bardzo przystępnej cenie. Zastosowanie w nim napędu X-Ship oraz kutej na zimno przekładni Hagane, zamkniętych w kompaktowym korpusie G-Free Body, potwierdza wysoką jakość tej konstrukcji. 

Shimano Stradic Ci4+ FB

Zupełnie nowy Stradic CI4+ powinien być traktowany jako kołowrotek stworzony dla zaawansowanych wędkarzy. Uderzająco piękny, agresywny design i rewelacyjne doświadczenia podczas użytkowania, połączone z ultralekką konstrukcją tego kołowrotka sprawiają, że podbije on z pewnością serca setek tysięcy wędkarzy na całym świecie. 

Storm