Nowości sprzętowe

Sortuj od:
Marka:
Kleniowa wiosna

Kwiecień to dla mnie głównie miesiąc klenia. Ryby zaczynają doskonale i co ważniejsze, regularnie żerować. Używam wędki Custom Coastal marki SavageGear o długości 274 cm. i c.w. 7-23g. Daje mi to gwarancję idealnego podania przynęty, wyczucia każdego brania i bezpiecznego holu ryby.

WODERY ZE SKARPETAMI X-STRETCH

Rewolucyjne, techniczne i oddychające wodery. Wykonane z materiału rozciągliwego w czterech kierunkach, odpornego na przetarcia. Zapewniają najwyższy komfort i efektywność, oraz swobodę ruchów – nigdy nie czułeś takiej wolności! Ich walory zostały uhonorowane nagrodą dla najlepszego produktu odzieżowego w czasie targów Efttex 2017. 

NOWA STELLA – TERAZ DOSTĘPNA Z OPCJĄ DARMOWEGO PRZEGLĄDU!

Nowa Stella FJ 2018 to bez wątpienia arcydzieło japońskiej inżynierii i jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, kołowrotek spinningowy na świecie. Jego wartość wyraża się na wiele sposobów w wymiarze materialnym czy sentymentalnym – liczona przez niektórych w wydanej kwocie pieniędzy, przez większość jednak w ilości skutecznie wyholowanych ryb i generowaniu niezapomnianych wspomnień.

Już niedługo zakwitną wierzby

"Nocami jeszcze trochę mrozi, ale coraz wyższe temperatury w dzień sprawiają, że lód staje się kruchy i dla nas bardzo niebezpieczny. Wtedy odkładam mój sprzęt podlodowy i szykuję się na wiosenne wojaże."

Przygotowania do sezonu szczupakowego

Kiedy przyjdzie maj, każdą wolną chwilę spędzam nad wodą. Nie ma wtedy czasu na szukanie nowych rozwiązań zbrojenia czy porządkowanie pudeł. Te wszystkie czynności wykonuję teraz, kiedy przeciągająca się zima zatrzymuje w domu.

Rapala Pike Program

Czym jest program Rapala Pike Program?

Najpierw zapraszamy na krótki film: 

Widzieć uderzenie - bezcenne

„Między nami, po ulicy, pojedynczo i grupkami, snują się okularnicy (…).” To piękna piosenka. Pierwszy raz o okularach polaryzacyjnych dowiedziałem się, gdy miałem może ze 12 lat.

SHIMANO DAYS W WYBRANYCH SKLEPACH W CAŁEJ POLSCE!

Po raz pierwszy w historii firma Shimano organizuje spotkania z wędkarzami w wybranych sklepach na terenie całej Polski. Pokazy nowości, gratisy, nagrody, a nawet… symulator holu (dostępny w wybranych sklepach). To wszystko wydarzy się w trakcie tournée rozpoczynającego się już w najbliższy weekend.

Telefon do zadań specjalnych Manta Rocky 2

Telefon Manta ROCKY 2 to wyjątkowo wytrzymały model dla osób, które od swoich telefonów wymagają znacznie więcej. Urządzenie jest wyposażone w dotykowy ekran o przekątnej 4,7” oraz system operacyjny Android 6.0. 

Twitchingowe pstrągi

Zima to nie najlepszy czas na pstrągi potokowe. Ryby zazwyczaj stoją przy dnie i trudno skusić je do brania. Żerują bardzo nieregularnie i krótkotrwale. Jednak nawet o tej porze roku nie wyzbywają się swojego instynktu terytorialnego.

Katalogi 2018 w polskiej wersji językowej!

Mamy przyjemność poinformować Państwa o dostępności w formie elektronicznej polskiej wersji językowej katalogów konsumenckich marek: Savage Gear i Prologic, wraz z dodatkiem w formie katalogu Okuma.

Ekwipunek w X-systemie

Rozpoczęcie sezonu na pstrąga potokowego uważam za najbardziej magiczną datę w swoim wędkarskim kalendarzu. Każdego roku już od wczesnej jesieni myślami jestem gdzie indziej, czyli nad swoją ulubiona rzeką. 

rapala pike program