Nowość Savage Gear 3D Bat już w sklepach!

Nowość Savage Gear 3D Bat już w sklepach!

Rewolucja! Tak określana jest najważniejsza nowość Savage Gear na przyszły sezon, a jest nią nie mniej, nie więcej – imitacja nietoperza! Ta twarda przynęta została nazwana 3D BAT i nie można odmówić jej oryginalności, zarówno pod względem wyglądu, pracy i samej idei, jak doprowadziła do jej powstania. Savage Gear już na aktualny sezon przygotowała sporą dawkę emocji dla miłośników powierzchniowego łowienia drapieżników, ale tego co oferuje nietoperz, nie można porównać z niczym innym.

Już samo zaprezentowanie takiej przynęty jak 3D BAT robi ogromne wrażenia, niemniej jeszcze większe zamieszenie wprowadzi fakt, że wabik ten zdobył najwyższy laur targów EFTTEX 2017 w swojej kategorii, a ponadto jedną z najważniejszych nagród tych targów w ogóle – czyli nagrodę z innowację roku!

A jakie inne nowości zaprezentowała i jakie nagrody i otrzymała firma Svendsen Sport A/S, właściciel takich marek jak: Savage Gear, Prologic, Scierra, Water Wolf i innych, oraz europejski dystrybutor Okuma przeczytacie tu: http://savage-gear.com/pl/efttex-2017-3-nagdody/

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon