NOWA STELLA – TERAZ DOSTĘPNA Z OPCJĄ DARMOWEGO PRZEGLĄDU!

NOWA STELLA – TERAZ DOSTĘPNA Z OPCJĄ DARMOWEGO PRZEGLĄDU!

Nowa Stella FJ 2018 to bez wątpienia arcydzieło japońskiej inżynierii i jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, kołowrotek spinningowy na świecie. Jego wartość wyraża się na wiele sposobów w wymiarze materialnym czy sentymentalnym – liczona przez niektórych w wydanej kwocie pieniędzy, przez większość jednak w ilości skutecznie wyholowanych ryb i generowaniu niezapomnianych wspomnień.

Dla nas Stella jest produktem niepowtarzalnym pod każdym względem, a zarazem dowodem naszej pasji w dążeniu do dostarczenia wędkarzowi najlepszych, niezawodnych produktów.

Chcąc podkreślić troskę, z jaką podchodzimy do Wędkarzy wybierających nasz najlepszy kołowrotek spinningowy, postanowiliśmy wyposażyć kołowrotek Stella FJ 2018 w darmowy pakiet przeglądu po 12 miesiącach od daty zakupu, obejmujący darmowe czyszczenie i smarowanie kołowrotka w naszym Autoryzowanym Serwisie. Chcemy, aby posłużył on każdemu Wędkarzowi jak najdłużej i dawał mu niezliczoną ilość niezapomnianych wspomnień.

Nasza akcja promocyjna obowiązuje w wybranych sklepach. Zapytaj sprzedawcę, czy kupowany przez Ciebie egzemplarz jest objęty darmowym pakietem przeglądowym. Jeśli tak, otrzymasz od sprzedawcy specjalną Kartę, upoważniającą do dokonania darmowego przeglądu oraz drobny upominek, podkreślający wyjątkowość naszego kołowrotka. 

Z troską o zadowolenie naszych klientów,

Shimano Polska

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
rapala pike program