Nowa przynęta Savage Gear 3D Smash Tail

Nowa przynęta Savage Gear 3D Smash Tail

Niesamowita przynęta z limitowanej oferty Savage Gear, dostępna będzie już od początku lipca 2018. #D Smashtail to wabik oparty na skanowaniu 3D prawdziwych młodych pstrągów – posiada on realistyczny kształt i wysoki poziom detali.

Obracający się ogon rozbija wodę generując głośne chlupotanie, pozostawia bąble i wyraźny ślad za przynętą. Mały nit w ogonie wzmacnia dźwięk i rozprysk wody nęcąc potężne drapieżniki do ataku! Korpus przynęty wykonany jest z bardzo twardego tworzywa ABS.

Wabik będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 10cm / 17g i 13,5cm / 38g, których zbrojenie stanowią dwie super ostre kotwice-Y od Savage Gear – w mniejszym modelu rozmiar #2, w większym #1.

Przynęta będzie dostępna w pięciu opcjach kolorystycznych.

Z pełną ofertą produktów firmy Savage Gear można się zapoznać na stronie: www.savage-gear.com Zapraszamy również do dzielenia się swoimi doświadczeniami z produktami marki Savage Gear na: www.facebook.com/SavageGearPolska. Odwiedź również nasz kanał YouTube: www.youtube.com/SavageGearPolska i Instagram: www.instagram.com/savage_gear_polska.

 

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon