Nowa Catana FD - wyznacza standard

Nowa Catana FD - wyznacza standard

Niezmiennie niezastąpiona, rozpoznawalna z każdej odległości, niezawodna do granic możliwości – taka od zawsze była Catana, która gościła przy zestawach dziesiątek tysięcy wędkarzy w Polsce. Prosta konstrukcja gwarantowała wieloletnie korzystanie z tego kołowrotka. Teraz nadszedł czas na zmiany. Na rynku pojawiła się właśnie nowa Catana FD – kolejna generacja, która jednak łamie kanon ustanowiony przez poprzednika.

Co się zmieniło?

 Na pierwszy rzut oka tylko kolor, ale pozory potrafią być mylne. Nowa Catana oferuje ten sam, niezmieniony praktycznie mechanizm, który docenili wędkarze na całym świecie. Prosty, niezawodny i wyjątkowo efektywny. Z pewnością jednak, każdego zaskoczy nowa stylistyka kołowrotka, który teraz oferowany jest w kolorze czarnym. To prosty zabieg marketingowy, który jednak pokazuje chęć pójścia w stronę narastającego trendu na spinningowym rynku w Europie.

Dla tych, którzy kołowrotek Catana FD pragną wykorzystać do nieco bardziej konkretnych rodzajów wędkarstwa, Shimano przygotowało nowe rozwiązanie w tej serii produktów. Mowa o przełożeniu, które w kołowrotkach Catana dostępne jest teraz w dwóch wersjach - standardowym, oraz szybszym HG. Szczególnie to drugie przyda się osobom łowiącym na feeder, spławik lub też uganiającym się za boleniami.

Idąc z duchem czasu i znając potrzeby współczesnego wędkarstwa, w nowej Catanie FD zainstalowano również ulepszony hamulec. Modele w rozmiarze 3000 oraz 4000 dysponują teraz potężną siłą docisku podkładek hamulcowych, które pozwalają utrzymać aż 8.5kg.

Na koniec najlepsze, czyli cena. Nowa Catana FD jest oferowana w rozmiarach od 1000 do 4000, nieróżniących się zbytnio pod względem ceny. Za każdą z nich nie zapłacimy więcej jak 200 zł co, przy wspomnianych już właściwościach, czyni ten kołowrotek naprawdę ciekawą alternatywą w segmencie 150-200 zł.

Zostań fanem SHIMANO na FB!

https://www.facebook.com/ShimanoFishingPL/

Zapraszamy też na naszą stronę: 

http://fish.shimano.com/content/eu/pl_pl/Home.html

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
Dargon