Water Wolf

Water Wolf

Schodź głębiej, nagrywaj i odkrywaj!

Pomysł kamery Water Wolf postał w naszych głowach, jako hobbystyczny projekt grupy zapalonych wędkarzy, którzy chcieli jeszcze lepiej poznać i zobaczyć zachowanie ryb w ich naturalnym środowisku. Każdy z nas jest całkowicie oddany wędkarstwu i inżynierii, ponadto kochamy kamery sportowe i inne gadżety, dlatego nie brakowało nam silnej motywacji.

Przez ponad rok pracowaliśmy z kamerami sportowymi dostępnymi na rynku, co pozwoliło poznać dogłębnie ich wady i zalety. Zaowocowało to myślą, że idealną kamerę do zastosowań wędkarskich musimy zbudować sami. Całkowita wodoodporność, długi czas pracy na baterii, łatwość obsługi, wysoka czułość przy słabym oświetleniu oraz kształt kamery niemal niewidoczny w wodzie – te atrybuty były naszym celem.

Dzięki naszej pracy, możemy Cię dziś powitać w świecie, gdzie podwodne nagrywanie i odkrywanie podwodnego świata jest dziecinnie proste i dostępne dla każdego! Mamy nadzieję, że staniesz się częścią naszej społeczności i będziesz się z ludźmi z całego świata tym co udało Ci się odkryć i zobaczyć w głębinach, niezależnie czy wędkujesz, nurkujesz lub oddajesz się pasji innych sportów wodnych!

 

Dystrybutorem kamer Water Wolf jest:

Svendsen Sport S.A. Poland

ul. Kościuszki 227,

40-600 Katowice

Tel.: +48 32 608 69 56

email: poland@svendsen-sport.com

Polecane

No related posts.