spinmad

SpinMad

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę SpinMad zajmującą się produkcją wysokiej jakości, unikatowych przynęt spinningowych. Nasza firma prosperuje na rynku polskim od roku 2008, wytwarzając z dumą przynęty, których skuteczność przyciąga coraz szerzą grupę wędkarzy.

Założeniem firmy SpinMad było zaprojektowanie przynęt, które zrewolucjonizują rynek wędkarski w Polsce i wypełnią pudełka spinningistów. Tak też się stało! Od kilku lat regularnie dostajemy wiadomości od zadowolonych klientów, którzy zaufali naszym produktom i weszli wraz z nimi w erę nowoczesnego wędkarstwa.

Od początku istnienia firmy, posiadamy własną sieć dystrybucji w Polsce, a jednocześnie wysyłamy przynęty do partnerów w Niemczech, Francji, Szwecji, Hiszpanii Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Słowacji, Włoszech i Finlandii.

Swoje produkty kierujemy zarówno do klientów, dla których wędkarstwo jest wyłącznie formą relaksu, ale także dla tych, którzy od lat startują w najwyższej rangi zawodach, rywalizując na krajowej, a także międzynarodowej arenie. Wykonując przynęty kładziemy nacisk na szczegóły, które w największym stopniu decydują o sukcesie. Solidna, przemyślana konstrukcja i precyzyjne malowanie wykonywanych ręcznie przynęt to nasze hasło przewodnie. Mając na uwadze nasze doświadczenie związane z wędkowaniem oraz produkcją przynęt, na bieżąco udoskonalamy nasze produkty tak, aby w pełni spełniały najwyższe standardy. Dzięki wieloletniej współpracy ze znakomitymi wędkarzami z Polski
i innych krajów Europy, śledzimy skuteczność przynęt SpinMad w różnych warunkach, na zbiornikach i rzekach o zróżnicowanej specyfice.

Do produkcji naszych cykad, wirujących ogonków, kogutów i błystek podlodowych podchodzimy z pasją, dzięki której każdy dzień spędzony na przygotowywaniu dla Państwa przynęt jest dla nas wielką satysfakcją…

Adam i Maciek

SPINMAD S.C.

Borki-Wyrki 71a

08-106 Zbuczyn

Polska

tel. +48 668 334 497

tel. +48 660 338 780

e-mail: info@spinmad.pl

Polecane

No related posts.