shimano

SHIMANO

Od 2017 roku oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki Shimano w Polsce jest firma Shimano Polska Bicycle Parts Sp. z o.o., będąca częścią Shimano Europe Holding.

Oznacza to, że od 1 lutego 2017 roku produkty marki są sprzedawane bezpośrednio przez Shimano, co niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla właścicieli sklepów, jak i dla użytkowników naszego sprzętu.

Wszystkie produkty naszej marki dostępne na sklepowych półkach pochodzą z naszego centralnego magazynu w Polsce. Równocześnie, posiadamy dostęp do magazynów europejskich Shimano, co pozwala nam sprowadzać większość produktów (nawet tych niedostępnych w katalogu PL) szybko i sprawnie. Podobnie działa nasz serwis napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych – od teraz wszystkie są wykonywane bezpośrednio w Polsce, co znacząco skraca czas oczekiwania. Aby ułatwić realizację gwarancji, zrezygnowaliśmy z dotychczasowej formy kart gwarancyjnych, a całą procedurę oparliśmy na przepisach polskiego prawa – naprawy realizujemy na zasadzie 24-miesięcznej rękojmi, realizowanej za pośrednictwem sklepu. Wszystkie naprawy są wykonywane na oryginalnych częściach, dostępnych bezpośrednio na naszym magazynie. Serwis i obsługa klienta stały się naszym priorytetem.

Jako nowy dystrybutor Shimano, możemy poszczycić się rozbudowaną ofertą kołowrotków, wędzisk, akcesoriów oraz odzieży. Wszystkie je możecie obejrzeć w naszym katalogu na 2017 rok, który dostępny jest pod adresem:

Zespół Shimano Polska

SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O.
ul. J. Gutenberga 9
Żerniki k/Poznania
62-023 Gądki
tel.: +48 61 625 21 00
fax +48 61 625 21 10

infopoland@shimano-eu.com

Polecane

No related posts.