robinson

Robinson Europe S.A.

Spółka Robinson Europe S.A. w obecnej formie prawnej działa od 2010 roku. Jest to wynikiem kilku kolejnych przekształceń założonej w 1991 roku firmy „BIS”, od wielu lat znanej w branży wędkarskiej. Założyciele spółki BIS są obecnie członkami zarządu Robinson Europe S.A.

Głównym przedmiotem działalności Spółki jest sprzedaż sprzętu wędkarskiego (kołowrotki, wędki, zanęta, żyłki, haczyki, przynęty oraz akcesoria).

ROBINSON EUROPE S.A.

Ulica: Lajkonika 34
Miasto: 43-382 Bielsko-Biała
NIP: 547-004-60-25
REGON: 002429322

Telefon: +48 / 33 / 816 – 05 – 74
Telefon: +48 / 33 / 810 – 08 – 08
Fax: +48 / 33 / 810 – 08 – 33
E-mail: biuro@robinson.pl

Udane działania integracyjne ze spółką Proll Sport Spółka Jawna pozwoliły Firmie na rozszerzenie oferty o szereg akcesoriów sportowych i turystycznych. Firma sprzedaje swoje towary pod własnym znakiem towarowym ROBINSON sygnującym pełną ofertę branży wędkarskiej przedsiębiorstwa. Artykuły sportowe sygnowane są marką NEVERLAND.

Oferowany sprzęt wędkarski to, m.in. produkty wysokiej jakości, opracowane według projektów firmy przez kilkudziesięciu czołowych producentów sprzętu wędkarskiego na świecie. Firma posiada około pięćdziesięciu dostawców z całego świata, oferujących pełny i komplementarny wobec siebie pakiet produktów. Spółka od kilkunastu lat jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę belgijskiej firmy Marcel Van Den Eynde. Od 2012 r. jest również wyłącznym dystrybutorem na Polskę japońskiej firmy Yo-Zuri oraz tajwańskiej Pro-Strike, producentów woblerów z segmentu premium.

Źródłem naszego sukcesu jest dobrze dobrany zespół pracowników i szerokie grono współpracujących osób, m.in. testerów sprzętu oraz doradców technicznych, czynnie uprawiających wędkarstwo i sport. Ich profesjonalizm i doświadczenie pozwalają na uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów pracy. Wśród nich znaleźli się doskonali spławikowcy i spinningiści, mistrzowie świata, medaliści i zwycięzcy wielu prestiżowych zawodów wędkarskich: Bob Nudd, Andy Berteyn, Lidia i Artur Kulka, Tomasz i Michał Tichy, Tomasz Kurnik, Martin Hrdy. Z wieloma nadal czynnie współpracujemy i konsultujemy nasze decyzje przy doborze i konstruowaniu oferty.

Artykuły sportowe w dużej mierze są produkowane na rynku krajowym, a część z nich również w Azji i Stanach Zjednoczonych. W segmencie sportowym, oprócz produktów sygnowanych własną marką NEVERLAND, firma posiada również kontrakty na wyłączną dystrybucję na rynku polskim z następującymi producentami: MIVIDA – Włochy, SATILA – Szwecja, EISGLUT – Niemcy, ATSKO – Stany Zjednoczone, KLATTERMUSEN – Szwecja. Sportowcy są integralna częścią biznesu, który prowadzimy. Współtworzą, testują i jako pierwsi użytkują produkty, które dystrybuujemy. W grupie naszych testerów znaleźli się m. in. biegacz górski – medalista mistrzostw świata Tomasz Klisz oraz szwedzka reprezentacja narciarska w SKICROSS’ie związana z Satilą.

Naszą dewizą jest oferowanie najwyższej jakości nowoczesnego sprzętu. Stosunki z Klientami opieramy zawsze na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu zapewniających wzrost wartości firmy i satysfakcjonujący poziom zwrotu z zainwestowanego kapitału inwestorów.

Tych z Państwa, którzy na bieżąco chcą śledzić wydarzenia w ROBINSON EUROPE, zapraszamy do zakładki Relacje Inwestorskie na stronie www.robinsoneuropesa.pl. Informacje zamieszczane w RI są ważnym elementem bieżącej komunikacji pomiędzy Robinson Europe S.A. a Akcjonariuszami. Spółka na stronach poświęconych RI publikuje raporty bieżące i okresowe, które przekazywane są do wiadomości publicznej. Ponadto do Państwa dyspozycji jest serwis on-line z kursem naszych akcji.

Polecane

No related posts.