harison

Harison

W naszej ofercie znajdziecie różnorodne zanęty, ziarna preparowane, kulki proteinowe, jak i wile innych ciekawych oraz inspirujących produktów bazujących głównie na wyrobach piekarsko-cukierniczych produkowanych w innych działach firmy PPC Machela Sp. z o.o. Jako Polska firma, gwarantujemy wysoką jakość i świeżość dostosowanych do Waszych potrzeb produktów.

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, którzy swoją pasję do wędkarstwa połączyli z wizją powstania nowej marki wyjątkowych zanęt, przynęt i komponentów wędkarskich – Harison. W gronie naszych testerów są Robert Adamski – znany karpiarz oraz Paweł Kukla i Artur Inczewski specjalizujący się w spławiku, jak również Fedderze czy w spinningu. Ich szeroka wiedza i doświadczenie wędkarskie, pozwoliły nam na poszerzenie dotychczasowej oferty między innymi o serię karpiową, jak i wiele innych godnych zainteresowania produktów.

Ufamy, że nasze zaangażowanie i wkład pracy włożony w nieustanne szukanie nowych rozwiązań i pogłębianie wiedzy dotyczącej efektywnego wędkowania, znajdzie uznanie w Waszych oczach i przyczyni się jednocześnie do osiąganych przez Was licznych sukcesów.

Polecane

No related posts.