garmin

Garmin

Specjalistyczne urządzenia Garmin wspierają zarówno wędkarstwo śródlądowe, jak i morskie, aby wyprawy były jeszcze bardziej owocne i przyjemniejsze.

W ofercie firmy Garmin znajdują się najbardziej zaawansowane plotery nawigacyjne, dotykowe, wielofunkcyjne wyświetlacze, technologie sonaru, radary HD, autopiloty, wysokiej rozdzielczości mapy, instrumenty morskie, a także wiele innych produktów oraz usług znanych i cenionych za innowacyjność, niezawodność, łatwość użycia. Podczas prestiżowej konferencji NMEA 2015 w Baltimore firma Garmin uznana została za najbardziej rozpoznawalną markę na rynku elektronicznych urządzeń morskich i otrzymała tytuł Producenta Roku.

Najnowsze urządzenia Garmin dla wędkarstwa testowane są przez Garmin Fishing Team, zespół pasjonatów i miłośników wędkarstwa wyspecjalizowanych w połowach ryb drapieżnych metodą spinningową. Piątka testerów na przestrzeni ostatnich 15 lat reprezentowała barwy spinningowej kadry narodowej w kraju i za granicą, odnosząc bardzo duże sukcesy w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski oraz Grand Prix Polski. Rajmund Litwiński w swojej ponad 20-letniej karierze zdobył aż kilkanaście tytułów całorocznej klasyfikacji GPX Polski i Wędkarza Roku, co jest spektakularnym wyczynem w świecie spinningu. Pomijając kariery zawodnicze naszych testerów, na co dzień wielu z nich zajmuje się – poza testowaniem renomowanego sprzętu wędkarskiego – również przewodnictwem i wyprawami wędkarskimi na Polskich i Europejskich łowiskach. Każdy z nich na łowieniu spędza ponad 200 dni w roku posługując się urządzeniami Garmin.

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek oraz sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM.

Polecane

No related posts.