Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

VII Jesienny Puchar Klubów na Zalewie Zemborzyckim

puchar-zalew-zemborzycki

VII edycja Jesiennego Pucharu Klubów organizowana przez lubelski klub spinningowo -muchowy Fenix pod patronatem miesięcznika Wędkarski Świat jest już za nami. 13 dzień października 2019 powitał wędkarzy piękną pogodą, ale i sporym wiatrem. Do towarzyskich zawodów przystąpiło blisko 80-ciu zawodników. Najczęściej zgłaszanymi drapieżnikami były sandacze i szczupaki, ale złowiono też nieliczne bolenie i okonie.

Pierwsze miejsce zajął Artur Lewandowski, łowiąc dwa sandacze, w tym kapitalną rybę ponad 91 cm. To już druga wygrana Artura w tej imprezie. Miejsce drugie wywalczył Michał Mirosław z KSM Fenix, łowiąc równie pięknego mętnookiego, krótszego dosłownie o milimetry. Trzeci uplasował się Radosław Nastaj, również z KSM Fenix, łowiąc dwa sandacze. Równolegle rozegrana została rywalizacja drużynowa. Na pierwszym miejscu znalazł się Perła Team, drugie przypadło teamowi Fenix II, trzecie zaś drużynie Fenix IV. Podczas jednej sześciogodzinnej tury, punktowało 27 zawodników łowiących ze środków pływających. Jak zawsze dziękujemy wszystkim za przyjacielską atmosferę i zapraszamy na kolejną imprezę już za rok. To spotkanie mające na celu integrację środowisk wędkarskich, więc zapraszamy wszystkich chętnych. Na koniec dziękujemy bardzo naszym sponsorom, w tym roku byli to: Firma D.A.M. Polska, Centrum Wędkarskie Rybka, salon wędkarski Spławik, sklep wędkarski Pinka oraz Firma Ninja Fishing – producent woblerów HMG lures.

Z pozdrowieniami

Piotr Gołąb KSM Fenix Lublin

Artykuł dostępny na stronie 78 WŚ 01/2020.

Zachęcamy również do prenumeraty Wędkarskiego Świata – szczegóły tutaj.

Zobacz też:

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.