Łosoś 124 cm na Trolling Boat Masters!

Łosoś 124 cm na Trolling Boat Masters!

Hel - 6 - 9 kwietnia 2017 r.

Tę kapitalną rybę złowiła załoga Team Expert w składzie Krzysztof Kamieński i Filip. Był to największy łosoś w historii Trollingowych Mistrzostw Polski w Helu.

Drugiego smoka o długości 121 cm  złowiła obsada łodzi Gadus ze skipperem Piotrem Larbi. W klasyfikacji generalnej dwoma szybkimi kompletami wygrała i tym samym zdobyła tytuł Trollingowego Mistrza Polski jednostka  Agenor II w składzie Alfred Miotk i Andrzej Wizner, przed młodą załogą z Konina na łodzi Black Forest Dominika Krzyżanowicza i nestorami łososiowego trollingu na łodzi Salmon pod wodzą Jacka Modrzejewskiego.

Trzeba też zauważyć czwarte miejsce łodzi Team Ufling, która do Helu przyjechała aż z Danii. Dopisały ryby, dopisali zawodnicy  i sponsorzy. Ogólna pula nagród wyniosła w tym roku 37 tys. złotych a ufundowali je sponsorzy strategiczni - Dragon i Lowrance oraz firmy: Rhino, Stroft, Savage Gear, Water Wolf, Abu Garcia, Dobre Jachty, Proscan Marine, restauracja Kutter, Simrad,  RamBud, Prestige Servis - Suzuki Marine, Zebco Europe, Fit Spot, Cupido, VK, Okuma, DAM i Kotanyi.  Ale najważniejsze w zawodach łososiowych  w Helu  były dobre emocje i wspaniała dawka dobrego humoru, który dopisywał nawet tym, którzy tym razem polegli w konfrontacji z królem Bałtyku.

A o tajemnicach mistrzów przeczytacie w czerwcowym numerze Wędkarskiego Świata

Autor artykułu

Marek Szymański
Marek Szymański zastępca redaktora naczelnego Profil autora

Komentarze (0)

Zaloguj się tutaj, aby dodać komentarz
« Wróc do listy
rapala pike program