Lista sklepów

Sortuj od:

SZCZEGÓLNIE POLECA

SKLEPY

SUZUKI PIASECZNO MARINE

Suzuki Piaseczno Marine to autoryzowany dealer oraz serwis silników zaburtowych Suzuki. Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy jeden cel - pomóc naszym klientom realizować pasje na najwyższym poziomie.

Miasto: Piaseczno
SARS Wędkarstwo Wyczynowe

Nasze pasje i hobby znalazły odzwierciedlenie w nowym przedsięwzięcu.

Głownie zajmujemy się produkcją artykułów wędkarskich.

W sklepie znajdziecie Państwo wszystkie produkty jakie są potrzebne dla wędkarzy spławikowych.

Internet umożliwia nam bycie z Państwem 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

Miasto: Drewnica
RAVEN Sklep Wędkarski

Raven Fishing to w chwili obecnej sieć największych wyspecjalizowanych sklepów wędkarskich w Europie. Historia firmy rozpoczęła się w Holandii w roku 1978, kiedy Sjoerd Raven otworzył malutki sklep zoologiczno-wędkarski.

Zobacz więcej ...

Miasto: Warszawa
Fly Fishing Nation Pro Shop GmbH

Długo istniejąca luka w dziedzinie potrzeb wędkarstwa muchowego w Kolonii w Niemczech została niedawno wypełniona.

W dniu 4 lutego 2017 roku w centrum miasta słynącego z katedry nastąpiło otwarcie sklepu Fly Fishing Nation Pro Shop pod kierownictwem Nicolasa Klockow.

Sklep przygotowany na działalność międzynarodową prowadzi odpowiednio sprzedaż internetową na stronie www.ffnproshop.com, która jest nadal rozbudowywana.  

Miasto: Köln
FISHING-MART

Firma Fishing Mart, założona w roku 2002 przez Czesława Stryczka człowieka z duszą zaprzedaną wędkarstwu, a jednocześnie z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem biznesowym w bardzo krótkim czasie wdarł się na sam szczyt rankingu najlepszych sklepów wędkarskich w Polsce. 

Zobacz więcej ...

Miasto: Bielsko-Biała, Katowice, Sosnowiec
Eljacht

Firma Eljacht istnieje od 1990 roku. Od wielu lat jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń renomowanej firmy Raymarine, która specjalizuje się w elektronice morskiej. W wyniku rozszerzania oferty lista produktów Raymarine powiększyła się o kierowaną do wędkarzy serię echosond Dragonfly opartych o innowacyjną technologię CHIRP DownVision, która pozwala na oglądanie obrazów dna w fotograficznej jakości i skuteczne namierzanie ryb. Stoiska wystawiennicze Eljachtu obecne są rokrocznie na wszystkich większych targach branżowych (Wiatr i Woda, BoatShow) i nie tylko, gdzie można zapoznać się z urządzeniami na żywo.

Zobacz więcej ...

Miasto: Gdańsk
Corona Fishing

Corona Fishing to największy w Europie sklep z rękodziełem wędkarskim, oferujący szeroki wybór produktów najlepszych polskich wędkarzy – rzemieślników. Wszystkie nasze przynęty są niezwykle łowne, unikatowe, i od początku do końca wykonywane ręcznie. Znajdziesz wśród nich także modele specjalistyczne, przeznaczone do specyficznych warunków i unikalnych zastosowań. 

Miasto: Warszawa
CARPMIX

Witamy wszystkich pozytywnie zakręconych pasją wędkowania.

"Carpmix" na rynku od 2004 roku. Kierujemy swoją ofertę przede wszystkim do wędkarzy specjalizujących się w łowieniu ryb karpiowatych, jak również wykorzystujących gruntowe metody połowu innych gatunków. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości sprzęt feederowy, sumowy oraz spinningowy w atrakcyjnych cenach.

Miasto: Bielsko-Biała
bass-sklep.pl

To specjalistyczny sklep wędkarski. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem nad wodą oraz konkurencyjne ceny.W naszym warszawskim sklepie stacjonarnym mieszczącym się przy ulicy Nowoursynowskiej 147 oraz w sklepie internetowym www.bass-sklep.pl znajdą Państwo poza pełną ofertą wędkarską także elektronikę morską GARMIN, LOWRANCE, RAYMARINE oraz silniki zaburtowe MERCURY I SUZUKI, których jesteśmy dystrybutorami.

Zobacz więcej ...

Miasto: Warszawa
Dargon