Konkursy

Lubisz wygrywać nagrody?  Z Nami masz mnóstwo możliwości. W każdym numerze naszego miesięcznika Wędkarski Świat jest kilkadziesiąt nagród do wygrania. Konkursy znajdziesz także na naszym portalu. Zaglądaj tu jak najczęściej , aby nie przegapić okazji.  

Sortuj od:
Rekordy Polski w Długości Ryby

Rekordy Polski w Długości Ryby!

Nasz stały konkurs - więcej informacji znajdziecie w REGULAMINIE!

 

Dlaczego warto zgłaszać rekordowe ryby właśnie do WŚ?

  1. Miesięcznik Wędkarski Świat to najbardziej prestiżowy i opiniotwórczy miesięcznik wędkarski w Polsce. Publikacja w WŚ jest więc dla każdego łowcy rekordowej ryby powodem do dumy.
  2. Długość jest jedynym wiarygodnym kryterium oceny wielkości rekordowej ryby, a WŚ prowadzi jedyną w Polsce oficjalną klasyfikację rekordów według tego kryterium.
  3. Rekordy publikowane w WŚ wnikliwie weryfikują wybitni polscy wędkarze oraz doświadczeni ichtiolodzy–praktycy, a dzięki temu są one wiarygodne. Nie zdarzają się w WŚ rażąco błędne oceny wielkości zgłaszanych ryb ani mylenie gatunków ryb, co miało miejsce w innych „oficjalnych” klasyfikacjach rekordowych ryb.
  4. Każde przyjęte zgłoszenie rekordowej ryby jest publikowane w Wędkarskim Świecie wraz ze zdjęciem Uczestnika z rybą (z wyjątkiem zdjęć złej jakości oraz poza łowiskiem).
  5. Za każdą rybę spełniającą normę medalową i zatwierdzoną przez Komisję, Uczestnik otrzymuje:
  • unikatowy, oryginalny medal, pokryty elektrolityczną miedzią, prawdziwym srebrem lub 24-karatowym złotem,
  • oryginalny certyfikat dokumentujący połów.  
  • Dodatkowo Uczestnik otrzymuje upominek za wypuszczenie zgłoszonego i zatwierdzonego przez Komisję bolenia, brzany, głowacicy, lipienia, okonia, pstrąga potokowego, sandacza, szczupaka i suma. 
czas trwania: 2015-03-01 - 2019-12-31 dodano: 2015-03-09
Kalosze