Przytulny w środku, nowoczesny na zewnątrz – niewielki dom z poddaszem, na który nie wydasz fortuny.

Przeglądając projekty domów w poszukiwaniu niewielkiego domu z poddaszem użytkowym warto zatrzymać się przy Imbirowej 8. To ekonomiczny w realizacji i tani w użytkowaniu projekt domu energooszczędnego, który łączy w sobie sprawdzone rozwiązania w układzie funkcjonalnym wnętrza i estetyczny pazur nowoczesności, nadający całości modny charakter. Co oferuje swoim mieszkańcom Imbirowa 8? Zajrzyjmy do wnętrza „imbirowego” domu.

Dom przy Imbirowej 8

Przyjazny układ wnętrza – komfort i wygoda przede wszystkim.

Dom przy Imbirowej 8 został zaprojektowany z myślą o inwestorach szukających taniego w budowie i maksymalnie ergonomicznego projektu domu. Każdy m² został tu wykorzystany w służbie mieszkańcom. Stosunkowo niewielka powierzchnia użytkowa, niewiele przekraczająca 80 m² mieści bogaty program funkcjonalny, który w pełni powinien zaspokoić potrzeby 4-5 osobowej rodziny. Układ pomieszczeń oparto na klasycznym podziale – na parterze słoneczna i otwarta strefa dzienna, z dodatkowym pokojem i łazienką, na poddaszu dwie sypialnie, główna łazienka i garderoba. Otwarty livingroom jest doskonale doświetlony z trzech stron. Znajdziemy tu miejsce na wygodną sofę, klimatyczny kominek oraz przestrzeń na jadalniany stół. Kuchnia zapewnia swobodę pracy i równie dużo dziennego światła. Parter oferuje mieszkańcom dodatkowy pokój i w pełni wyposażoną łazienkę. Taki zestaw pomieszczeń pozwala realizować Imbirową 8 systemem dwuetapowym – najpierw parter, potem poddasze. Na poddaszu czeka na nas komfortowa strefa wypoczynku. Sypialnia małżeńska i dodatkowy pokój, pakiecie z dużą łazienką i garderobą pozwalają wygodnie odpocząć po ciężkim dniu w pracy. Poddasze Imbirowej 8 jest bardziej przestronne od poprzednich wersji projektu, ze względu na większy kąt dachu i wyższą ściankę kolankową. Przytulne pięterko dobrze doświetlają francuskie balkony, które mamy do dyspozycji w każdym pokoju, a nawet w łazience. Nowoczesna stylistyka wykonania doskonale komponuje się z przyjemnym i funkcjonalnym wnętrzem. Dodatkowym atutem projektu są niskie koszty realizacji. Co wpływa na ekonomiczny charakter Imbirowej?

Dom przy Imbirowej 8 – rzuty parteru i poddasza

Oszczędna konstrukcja – buduj nie narażając budżetu.

Jeśli interesują nas projekt domów tanich w budowie to bez wątpienia ósma wersja Imbirowej powinna przykuć mocniej naszą uwagę. Budynek zaprojektowano w taki sposób, by był oszczędny w wykonaniu i ekonomiczny w użytkowaniu. Prosta bryła, dwuspadowy dach pozbawiony lukarn i okien połaciowych, rezygnacja z klasycznych balkonów, garażu i piwnicy to wyznaczniki jakim charakteryzują się najtańsze w budowie projekty domów. Zwarta bryła, regularne kształty i minimalna ilość drogich w wykonaniu elementów konstrukcyjnych to kolejne pola oszczędności w trakcie realizacji. Imbirowa 8 to także oszczędność w zakresie wykończenia zewnętrznego. Biała elewacja, bez dodatkowych elementów ozdobnych, pokrycie dachowe blachą oraz lekka wiata garażowa gwarantują niskie nakłady na aranżację zewnętrzną budynku. Dom nie traci przy tym nowoczesnego i stylowego charakteru. Dom przy Imbirowej 8 należy do projektów energooszczędnych, przez co jego użytkowanie również nie będzie nas kosztowało majątku. Mamy do dyspozycji nowoczesne systemy, dzięki którym nakłady na utrzymanie budynku radykalnie spadną. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła w połączeniu z instalacją solarną pozwalają zaoszczędzić do 60% kosztów związanych z ogrzaniem budynku i przygotowaniem ciepłej wody użytkowej. Ciepły, przytulny i tani w budowie projekt domu to obiekt marzeń większości inwestorów. Gdzie można dostać ten przyjazny projekt domu?

Dom przy Imbirowej 8

Gotowy projekt domu – kupuj tanio, buduj szybko, czas to pieniądz!

Imbirowa 8 to projekt domu autorstwa pracowni GALERIADOMOW.PL. Taki typ dokumentacji jest charakterystyczny dla oferty jaką prezentują gotowe projekty domów. To projekty katalogowe, powtarzalne i realizowane na wielu działkach przez licznych inwestorów. Są sprawdzone, bezpieczne, a co najważniejsze tanie i szybkie w zakupie. Projekty domów typowych, inaczej zwane gotowymi, to obecnie najprostsza forma dokumentacji projektowej, na podstawie której możemy rozpocząć realizację inwestycji. Do każdego projektu otrzymujemy bezpłatnie zgodę autora na zmiany, która pozwala nam dopasować wybrany projekt do naszych potrzeb oraz warunków zabudowy wydanych dla działki budowlanej. Ten i inne projekty domów z poddaszem użytkowym, jak i domy parterowe znajdziecie na stronie https://www.galeriadomow.pl/

Obserwuj nas

ZOBACZ TAKŻE

PODOBNE POSTY

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miesięcznik Wędkarski Świat – Oprócz nowoczesnego wędkarstwa, na łamach “WŚ” propagujemy zdrowy styl życia, ciekawe formy rekreacji, turystykę krajową i zagraniczną.